0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #20 -: Май 06, 2009, 15:31:19 pm »
Ади ,свикват много бързо и Лина така свикна бързо и до сега си спи при нас .Не ни пречи (то май ние свикнахме повече от нея  :lol: и отделянето Ще е по трудно за нас ),всички сме Щстливи ,спокойни и наспани .Аз съм много против детето да се оставя да реве и да заспи от умора(особенно като е малко и думите които разбира са малко) ,може и това да ми се случи после като я отделям ,но засега сме си добре  :lol: .А и с всеки изминал ден искат да правят като големите ,така ,че и това Ще стане, да спи сама като голяма и така нататък.НеЩо не ми се нрави да седя като зомби ,като има начин спокойно всички да се наспим ,но както казва Мишанта ,всички сме различни и децата ни съЩо
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #21 -: Май 06, 2009, 17:48:16 pm »
Честит празник на всички! Аз като една именница ви орисвам Свети Георги да ви дава здраве и сили да побеждавате в ежедневните "битки"! :)


Каси, дано момчетата се оправят бързо! Иначе те разбирам напълно, Елена откакто е станала на една година през седмица две е болнава. А сега откакто имаме и малкия ту единия, ту другия, ту четиримата сме болни, вече се моля да стане 30 градуса че да спрат да им текът носовете и да кашлят.

За леглото и аз държа децата да си спят в леглата, но ние сме в една стая. Като я болят зъбите, Ели се успокоява с мляко тъй че като ревне нощем и се дава мляко. И с температура да е била пак в нейния креват си е спала, а аз си ставам да си я наглеждам... Да не говорим, че Елена спи във всички посоки, т.е. по някое време ства седнала и се гътва на някъде, при това положение е абсурд да спи при нас. Но всичко си е до дете...

Сега да се похваля, че от няколко дена Стефко взе да се усмихва в редките моменти в които не го мъчат коликите. :)
« Последна редакция: Май 06, 2009, 17:51:17 pm от gery_k77 »


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #22 -: Май 06, 2009, 23:31:42 pm »
Супер сте, приемам линк за преграда, която мога да монтирам на леглото му, а те как ли се захващат за самото легло знаете ли? Вчера му махнахме преградата и естествено му харесва такаа, качва се и слиза сам, НО и вече падна сам, така че ПРЕГРАДА му трябва  :lol:
Ей такова нещо http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=314
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #23 -: Май 07, 2009, 01:31:03 am »
За тази решетка някаква мама беше писала, че не можела да се закрепи на тяхното креватче - цък
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #24 -: Май 07, 2009, 12:31:02 pm »
Ади ,свикват много бързо и Лина така свикна бързо и до сега си спи при нас .Не ни пречи (то май ние свикнахме повече от нея  :lol: и отделянето Ще е по трудно за нас ),всички сме Щстливи ,спокойни и наспани .Аз съм много против детето да се оставя да реве и да заспи от умора(особенно като е малко и думите които разбира са малко) ,може и това да ми се случи после като я отделям ,но засега сме си добре  :lol: .А и с всеки изминал ден искат да правят като големите ,така ,че и това Ще стане, да спи сама като голяма и така нататък.НеЩо не ми се нрави да седя като зомби ,като има начин спокойно всички да се наспим ,но както казва Мишанта ,всички сме различни и децата ни съЩо
шаки,и ние така ,поне аз  :oops: :lol:,иска ми се да я отуча,пробвах ...ми реве с часове и незаспива,направо ми се къса сърцето  :( и пак при мен на спалнята  :oops: :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #25 -: Май 07, 2009, 15:03:40 pm »
ами само да вметна, че Стефания спи при мен, а Преслава в кошарата
баща им изолиран в другата стая
поне спим спокойни всички
ура,ура- днес цял ден ходим в кукуто, вчера след като се върнахме от село също, само за спане слагам "пантас"
« Последна редакция: Май 07, 2009, 15:05:50 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #26 -: Май 07, 2009, 15:36:28 pm »
запис  :P

имаме си столчета и масичка, ура! копали сме "остуов" и "мойенце".

за спането в общо легло съм на отрицателно мнение. при нас също единият отдавна спи в стаята при детето, но на отделно легло.
както свикват, така и отвикват. колкото по-малки - толкова по-лесно ще отвикнат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #27 -: Май 07, 2009, 15:39:05 pm »
При отучването от памперси, някой да е позлвал тези за многократна употреба?
*
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #28 -: Май 07, 2009, 16:35:11 pm »
Аничка, сподели тайната за втората лентичка, моля.
Честит остров на Марти. Със здраве да си го ползва.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #29 -: Май 07, 2009, 16:39:05 pm »
Кеф, нова бременелка
честито на Аничка, лека и брезпоблемна, и наесен горда кака Рони на прекрасен беборан
Джам- ай честито придобивка, сподели какво взехте в крайна сметка
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #30 -: Май 07, 2009, 17:09:51 pm »
мини, купихме ето този комплект масичка с 2 столчета:
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/87474709

и една такава табуретка:
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/00099497
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #31 -: Май 07, 2009, 17:33:37 pm »
При отучването от памперси, някой да е позлвал тези за многократна употреба?


Аз сега ползвам тия гаЩичките на памперс ,много са удобни ,но малко скъпо излизат  :?

честита лентичка Аничка ,лека и безпроблемнна и здраво бебче  :D

Джам честита придобивка ,ние вземахме от тия модел на  Мамют
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #32 -: Май 07, 2009, 17:44:15 pm »
Благодаря ви за пожеланията за здраве. Дой боже всички да сте здрави!
Оправяме се вече, с малка температура тези два дни и двамата, но ще мине и това. Никнат предкътници.

Аничка, честита ти втора лентичка, похвали се официално. Браво на теб!

Джам, със здраве да ползва Марти новите придобивки. И на мен ми е мерак, но още ползваме тези неща за катерене. У нас няма маси и столове, а кухнята е все още забранена зона.
Някой беше питал за решетките на леглата, ние сме без такива отдавна, аз май вече писах.., с нови приставки отпред сме. Имаше две падания обаче. Слагам пред леглата от сгъваемите матраци за път.
Мини, браво на Стефи. Все така да е. И ние ходим на гърне, но предимно сутрин, през деня още не ги слагам редовно.

Да допълня още, че купихме баскетболен кош, играят с много голям кеф, вкарват топките, целят се, въобще голяма занимавка си е, и баща им умира от кеф. Препоръчвам ви и на вас.
Поздрави на всички!
« Последна редакция: Май 07, 2009, 17:51:48 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #33 -: Май 07, 2009, 17:50:09 pm »
Честито, Аничка! :D Чудни новини тия дни, брей!

Каси, радвам се, че сте по-добре вече!

По въпроса със спането - Дани спеше заедно с мен на спалнята, откакто стана на 9 месеца до 7 март тази година :lol: Както е споделила и Мини, баща им е изолиран в друга стая. Сега й взехме друго легло и спи при баща си, но имаме процедура по четене на приказки и "да поседиш още малко при мен"...
Идва третият й рожден ден и се чудя какво да й купуваме вече 8)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #34 -: Май 07, 2009, 17:54:02 pm »
Идва третият й рожден ден и се чудя какво да й купуваме вече 8)[/color]

колело? аз това съм измислила.

ох, всяко дете различно... и ние имаме баскетболен кош, обаче го прибрах, защото изобщо не го поглеждаше.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #35 -: Май 07, 2009, 18:00:37 pm »
За колело съм и аз, но не и баща й.  :? Да се била научила първо да кара триколката, което е абсурд :x  Шофьорска му работа! Имаме акумулаторен джип, който седи така, успя да счупи антената на дистанционното. За кукли не ми се мисли вече... Три огромни чанти с играчки съм прибрала на тавана. Всяко чудо за 3 дни. :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #36 -: Май 07, 2009, 18:13:41 pm »
новалекса, обясни на бащата, че има разлика между колелото с помощни колела и триколката. нека се вгледа и ще забележи, че при триколката педалите са изнесени много по-напред - върху предната гума - и обикновено на децата им е по-трудно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #37 -: Май 07, 2009, 18:28:21 pm »
Джам ми то на Касините им е генетично заложено бе  :lol: с този татко
хубави са ви новите придобивки, дано се ползват по предназначение
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #38 -: Май 07, 2009, 18:39:09 pm »
Джам ми то на Касините им е генетично заложено бе  :lol: с този татко
хубави са ви новите придобивки, дано се ползват по предназначение


Абе, остави таткото, ама дядо им е бивш национал на България, а чичото волейболист и сега треньор в щаба на националния на жените  8). Мишока бие сервиси на поразия. Та колко екипи и чорапи ще пера :lol:, ама нека. Та така ги виждам аз нещата. Те на тренировка, аз си пия кафето :lol: :wink:. Или те играят мач, аз се разправям със съдиите.  :oops:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Нова празнична седмица 4.05-10.05.09г
« Отговор #39 -: Май 07, 2009, 21:17:14 pm »
новалекса, обясни на бащата, че има разлика между колелото с помощни колела и триколката. нека се вгледа и ще забележи, че при триколката педалите са изнесени много по-напред - върху предната гума - и обикновено на децата им е по-трудно.
Абе не му трябват баш на него обяснения, ами ... :bonk:
И да не го вземем ние, някоя от бабите ще е със сигурност.