0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честито на спечелилите!
Пожелавам им успех!
За мен това беше най-вълнуващата част от ДРЗ.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Вече се чух с две от спечелилите, а с третите се запознахме лично на ДРЗ :D
Много е вълнуващо и отговорно да даряваш.
Надявам се спечелилите да станат част от нашата общност, да споделят дали сме успели да им помогнем...
Едната двойка не можеше да повярва на късмета си. Момичето каза, че очаквало много по-малка сума. Беше невероятно благодарна и облекчена. Разказа, че е споделила вече на всичките си близки каква щастливка е :D
Другата жена по време на целия разговор сякаш не вярваше, че наистина е спечелила. Сподели, че е била предубена и е вярвала, че раздаваме наградите на познати хора. С нея проведохме целия разговор на Вие, накрая ми каза, че сега вече вярва, че помагаме безкористно.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Честито на спечелилите,дано имат и късмета да сбъднат най-съкровената си мечта. На останалите уцастници пожелавам успех в бъдеще и в кампанията "За още едно българче"  :crossfingers:. Благодаря на "Зачатие" за шанса,който ни даде и се надявам и в бъдеще да не ни забравят и да ни включват в подобни инициативи.  :bighug:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Искам да пожелая успех на спечелилите. Зачатие носи късмет.
На всички други да не губят надежда - вие ще сте прекрасни майки, момичета.
*
Честито на спечелилите! Нека наградите ви донесат най-големия подарък!

*
Честито на спечелилите! Финансовата помощ е дарена от сърце от прекрасни хора! Дано тя ви приближи още повече до мечтата ви! Желая късмет и на останалите момичета, които не бяха изтеглени! Дано сбъднем мечтите си колкото се може по-скоро!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Свързахме се и с последната спечелила участничка :)
Ето малка част от нейното писмо:

Цитат
Здравейте Ани и Сдружение Зачатие,

Изключително сме щастливи и Ви благодарим за наградата!

Силно вярваме, че това е нашето "късметче", което ще стопля сърцата ни години наред и ще продължим да се борим за него.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Честито на късметлийките и дай боже много скоро да станат най-прекрасните мами на света!
Ани, Зачатие, велики сте!!!
Честито на спечелилите! Дано тази награда ви донесе най-желаното!!!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Честито на спечелилите!
Дано наградите им помогнат да сбъднат мечтата си за детенце!
*
Успех и много късмет на спечелилите! :)
Здравейте.Аз съм една от спечелилите участнички в конкурса "И аз ще съм прекрасна майка". Искам да благодаря на сдружение Зачатие за помощта ,която оказаха на мен и семейството ми и да  уверя всички участници,че помощта им е безкористна.
marbella!Kakwo stana?Za6to ne pi6e6?Dano we`e da si w drugiqt forum