0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #980 -: Ноември 16, 2009, 20:02:47 pm »
здравейте и от номер 2554, който днес получи своето обаждане от фонда. Ще си взема заповедта следващата сряда-25.11. Пожелавам успех на всички  :bighug: :bighug: :bighug:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #981 -: Ноември 16, 2009, 21:32:57 pm »
Аз съм с номер 2477,но все още нямам обаждане.
Аз съм номер 2407, има ли други около номер който да чакат обаждане
И аз нямам обаждане ,номер 2460съм.Има ли някой получил обаждане от 2400 до2500?Моля ви пишете,ако има такъв.Благодаря и успех на всички!
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #982 -: Ноември 16, 2009, 22:17:21 pm »
Здравейте момичета днес получих и аз дългоочакваното обаждане от фонда,че сме одобрени.Моят номер е 2698.Следващата седмица ще си взема заповедта.Пожелавам успех  на всички момичета.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #983 -: Ноември 17, 2009, 01:01:27 am »
Явно нечетните номера продьлжават да се забавят с почти 300(поредни). Тази седмица май се обаждат на четни номера до 2700, а на нечетни преди 2500 - още не са. Нещо тази схема в министерството с двамата юристи , дето изготвят заповедите и си ги делят на четни и нечетни не е много добра. Момичетата се притесняват излишно и мислят, че има проблем с документите им. Браво на фонда - успяват да се справят в обещаните срокове, ама от МЗ се бавят, поне по отношение на нечетните.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #984 -: Ноември 17, 2009, 08:57:28 am »
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, ВЧЕРА РЕШИХ ДА СЕ ОБАДЯ ВЪВ ФОНДА ЗАЩОТО МНОГО НОМЕРА СЛЕД МЕН СА ПОЛУЧИЛИ ОБАЖДАНЕ ДА СИ ВЗЕМАТ ЗАПОВЕДТА , А АЗ СЪМ НОМЕР 2401 . ОТ ФОНДА МИ ОТГОВОРИХА ЧЕ ДОКУМЕНТИТЕ НЕ СА МИ ОДОБРЕНИ ТЪЙ КАТО ТРЯБВА ДА ПРЕДСТАВЯ ОЩЕ ЕДНА СПЕРМОГРАМА. АЗ ГИ ПОПИТАХ ЗАЩО ТРЯБВА ОЩЕ ЕДНА ПРИ УСЛОВИЯ , ЧЕ СЪ ПРЕДСТАВИЛА ДВЕ СПЕРМОГРАМИ ТЪЙ КАТО НИЕ КАНДИДАТСТВАМЕ С МЪЖКИ ФАКТОР  . ГОСПОДИНА  НЕ МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСИ, ТРЯБВАЛО ОЩЕ ЕДНА СПЕРМОГРАМА ДА МУ ДОНЕСА.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #985 -: Ноември 17, 2009, 09:02:49 am »
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, ВЧЕРА РЕШИХ ДА СЕ ОБАДЯ ВЪВ ФОНДА ЗАЩОТО МНОГО НОМЕРА СЛЕД МЕН СА ПОЛУЧИЛИ ОБАЖДАНЕ ДА СИ ВЗЕМАТ ЗАПОВЕДТА , А АЗ СЪМ НОМЕР 2401 . ОТ ФОНДА МИ ОТГОВОРИХА ЧЕ ДОКУМЕНТИТЕ НЕ СА МИ ОДОБРЕНИ ТЪЙ КАТО ТРЯБВА ДА ПРЕДСТАВЯ ОЩЕ ЕДНА СПЕРМОГРАМА. АЗ ГИ ПОПИТАХ ЗАЩО ТРЯБВА ОЩЕ ЕДНА ПРИ УСЛОВИЯ , ЧЕ СЪ ПРЕДСТАВИЛА ДВЕ СПЕРМОГРАМИ ТЪЙ КАТО НИЕ КАНДИДАТСТВАМЕ С МЪЖКИ ФАКТОР  . ГОСПОДИНА  НЕ МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСИ, ТРЯБВАЛО ОЩЕ ЕДНА СПЕРМОГРАМА ДА МУ ДОНЕСА.
osi_10 е нали уж искаха две ако е с мъжки фактор,сега пък още една?
 Звънни пак и ги разпитай ,ама така че да ти дадът отговор на нещата,ехххх че се ядосах начи  :x
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #986 -: Ноември 17, 2009, 09:10:17 am »
Вчера след проведения разговор с господина от фонда звънях в Медицински център по репродуктивна медицина тъй като  документите са ми изготвени от там . Г-жа Стефка Василева беше много любезна провери документация и дори се обажда и тя във фонда да изяснят нещата . По късно говорих с нея и тя каза , че трябва да представя още една спермограма така са и каза от фонда и на нея. На 19.11. смятам да отида до фонда и да им занеса още една спермограма.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #987 -: Ноември 17, 2009, 09:29:46 am »
Аз съм с номер 2477,но все още нямам обаждане.
Аз съм номер 2407, има ли други около номер който да чакат обаждане
И аз нямам обаждане ,номер 2460съм.Има ли някой получил обаждане от 2400 до2500?Моля ви пишете,ако има такъв.Благодаря и успех на всички!
И моят номер вече е подминат отдавна. Аз съм 2450, но още не са ми се обадили. Вчера мъжът ми е звънял във фонда и му казали, че днес очакват още заповеди да пристигнат при тях, но нищо не знаели конкретно за нашите документи. Явно пропуснатите номера не са само нечетни.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #988 -: Ноември 17, 2009, 10:05:16 am »
Еми и ние трябваше да носим още една спермограма при условие,че бяхме приложили две.Причината беше,че едната спермограма била стара.Аз доста четох за условията и документите,които бяха необходими и според мен всичко с тях беше наред,но хората искаха още една спермограма.Направихме нова,занесохме я и след 10 дена ни се обадиха,че сме одобрени. Успех!
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #989 -: Ноември 17, 2009, 10:14:59 am »
И аз това си мисля - нещо за срока на спермограмата. Аз кандидатствам по друг фактор и приложих само една спермограма. Към момента на подаването беше в срока, който е посочен в документацията, но вече не е. Дали ще е необходимо и ние да носим нова спермограма. Явно, като ни наближат номерата и трябва да звъним.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #990 -: Ноември 17, 2009, 10:19:58 am »
Еми то значи  докато дойде нашия номеррр който е бая далече,ще сме с изтекъл срок така да го кажа спермограма,и явно ще ни искат нова.Не сме по мъжки фактор ама знам ли много тъпо ако е така,само си даваме парите според мен по правилно щеше да е да се гледа дата на пускане и да на спермограма,а не дата на разглеждане.То така и хормоните може да не приемат,и всичко останало знам ли вече.....
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #991 -: Ноември 17, 2009, 11:00:54 am »
От фонда , смятам, че е редно да се обаждат и на тези които имат някакъв проблем с документите, за да може да бъдат отстранени пропуските. Ако не бях звъннала вчера и не нестоях  да разбера защо не се обаждат  и на мен , а са звънели да си получат заповедите по горни от мен номера нямаще да знам какво се случва и щях да чакам да ми се обадят да се получа заповедта. Желая на всички УСПЕХ.
« Последна редакция: Ноември 17, 2009, 17:00:15 pm от little_rabbit »
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #992 -: Ноември 17, 2009, 11:29:11 am »
Аз съм с номер 2477,но все още нямам обаждане.
Аз съм номер 2407, има ли други около номер който да чакат обаждане
И аз нямам обаждане ,номер 2460съм.Има ли някой получил обаждане от 2400 до2500?Моля ви пишете,ако има такъв.Благодаря и успех на всички!
номер 2511 съм и на мен не са звъннали.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #993 -: Ноември 17, 2009, 11:31:47 am »
Искра е права,тъй като се замисля ако гледат датата когато разглеждат документите,те моите вече са истекли.Не бях се замисляла ама не би трябвало да е така,според мен се гледа датата на която са приели документите.Еми,вашата СГ да не би да е много стара?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #994 -: Ноември 17, 2009, 11:58:59 am »
Здравейте,
Днес подадох документи за втори опит. Входящия ни номер е 4858.
Доста ще си почакаме .

Успех в процедурите на всички момичета.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #995 -: Ноември 17, 2009, 14:10:11 pm »
Здравейте момичета, тъкмо звъннах във фонда да попитам до кой номер са стигнали днес ,но ми отговориха ,че в момента имат  заседание и да се обадя след един ,два дни. Нищо друго не ни остава освен да чакаме
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #996 -: Ноември 17, 2009, 15:18:31 pm »
Здравейте момичета, тъкмо звъннах във фонда да попитам до кой номер са стигнали днес ,но ми отговориха ,че в момента имат  заседание и да се обадя след един ,два дни. Нищо друго не ни остава освен да чакаме
misha01 пиши когато имаш имформация.
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #997 -: Ноември 17, 2009, 16:11:35 pm »
Аз съм номер 2407, има ли други около номер който да чакат обаждане
Ние сме №2370, но все още очаквам обаждането. Само знаем, че сме одобрени.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #998 -: Ноември 17, 2009, 16:12:43 pm »
И аз все още чакам обаждане--2469номер съм. :(
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #999 -: Ноември 17, 2009, 18:47:21 pm »
И аз подадох документи за втори опит,номерът ми е 4873.