0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1500 -: Юли 26, 2011, 10:19:51 am »
Здравейте момичета не знам дали тук е мястото да задам моя въпрос, ако съм объркала моля да бъда извинена.Ето и моето питане,чакаме за 3опит инвитро,от клиниката ни изпращат за генетични изследвания,някой можели да ми каже приблизително колко струват,и за колко време излизат резултатите.Предварително благодаря.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1501 -: Юли 26, 2011, 10:40:21 am »
geri03_73 погледни в тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31461.0;topicseen
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1502 -: Юли 26, 2011, 11:45:22 am »
Здравейте момичета не знам дали тук е мястото да задам моя въпрос, ако съм объркала моля да бъда извинена.Ето и моето питане,чакаме за 3опит инвитро,от клиниката ни изпращат за генетични изследвания,някой можели да ми каже приблизително колко струват,и за колко време излизат резултатите.Предварително благодаря.

Здравей,

Нашите изследвания излязоха около 450-500 лв /за двамата общо/. Мисля, че около 260 лв. бяха генетичните и около 200 лв -имунологичните. Резултатите излизат по различно време - от 1 седмица до 1 месец за различните изследвания.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1503 -: Юли 26, 2011, 11:58:39 am »
Благодари Ви много Eli_Meli,lary 75
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1504 -: Юли 26, 2011, 15:25:33 pm »
geri03_73  зависи в коя клиника си. Най добре се обади в клиниката и попитай- не вярвам да ти откажат информация
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1505 -: Юли 26, 2011, 15:28:41 pm »
ivacom благодаря ти за отговора.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1506 -: Юли 27, 2011, 08:27:20 am »
Здравейте, можете ли да ми кажете какво дата пише на заповедта от фонда като начало на шест месечения срок, датата на която сме получили заповедта ли, че моя мъж ходи да я вземе и неможе да си спомни, получихме заповедта си на 21,03, и тъй като набилажава срока на изтичането да не пропусна нещо!?
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1507 -: Юли 27, 2011, 08:44:11 am »
Датата на която е получена.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1508 -: Юли 27, 2011, 09:00:22 am »
Благодаря Стеф!Значи изтича на 21,09, !
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1509 -: Юли 27, 2011, 11:34:27 am »
ra40 - и печати да си имате на всичко, че аз се връщах за печат и подпис на спермограмата
то аз го бях - чела това за печата - ама на
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1510 -: Юли 28, 2011, 13:12:11 pm »
Здравейте, интересува ме фонда финансира ли ин-витро със замразена сперма от партньора.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1511 -: Юли 28, 2011, 15:02:32 pm »
Анук,печати на клиниката върху всички документи ли??? :o Това ли имаш предвид?? 8O
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1512 -: Юли 30, 2011, 21:58:21 pm »
Здравейте борбени момичета!Пиша за първи път във форума на Зачатие,и се надявам на вашата помощ.В момента съм в период на подготовка на документите за фонда,като за целта се обърнах към клиниката на Владимиров.Причината е изцяло мъжки фактор,но независимо от това доктора ми назначи изследване на 9 хормона(поне аз толкова ги разчитам-написани са ужасно) в дните 2-4 от МЦ,както и УЗ.Въпроса ми е-някой минавал ли е по този път при подготовката на документите ,и ако е-каква е сумата за тези изследвания? :ask:

Предварително благодаря!
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1513 -: Юли 31, 2011, 10:32:02 am »
Здравей,El_Vel,когато ние кандидатствахме с моя съпруг,преди почти година,също изцяло с мъжки фактор,при подаването на документите ние избрахме Олимед-Варна.Искаха ни документи удостоверяващи ,че сме с мъжки фактор,като например епикриза и спермограма,която се прави при кандидатстването,но моя мъж не прави ,защото неговият проблем беше доказан преди това и не беше необходима такава.А на мен ми искаха единствено хормон от 2-4 ден на МЦ,за изчерпан яйчников резерв и цитонамазка.Това беше при нас,успех ти пожелавам и търпение!:)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1514 -: Юли 31, 2011, 11:52:32 am »
Здравей,El_Vel,когато ние кандидатствахме с моя съпруг,преди почти година,също изцяло с мъжки фактор,при подаването на документите ние избрахме Олимед-Варна.Искаха ни документи удостоверяващи ,че сме с мъжки фактор,като например епикриза и спермограма,която се прави при кандидатстването,но моя мъж не прави ,защото неговият проблем беше доказан преди това и не беше необходима такава.А на мен ми искаха единствено хормон от 2-4 ден на МЦ,за изчерпан яйчников резерв и цитонамазка.Това беше при нас,успех ти пожелавам и търпение!:)

Танчето,много ти благодаря  :balk_50:
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1515 -: Юли 31, 2011, 14:30:40 pm »
ел-вел, за кандидатстване по мъжки фактор ви трябват поне 2 спермограми от различни клиники, които да потвърждават диагнозата. хормоните са около 20лв/бр,  :D :crossfingers: успех

*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1516 -: Юли 31, 2011, 19:28:22 pm »
Ел-Ви, щом ще подготвяте документи от клиниката на Владимиров,означава ,че там ще правите и опита си,предполагам1 доктора винаги изписва базови изследвания ,зdдължително FSH, който ви трябва пряко за документацията./прави се точно на 2-4 ден от МЦ/.Предполагам,че ще ви струват около 600-800 лв.за жалост тези първоначални изследвания,доктора прави задължително и са необходими за вашето досие при него.Успех! Ако ви идва в "тежест" ,пробвай да го помолиш да направите само необходимите за стартиране на документацията за фонда.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1517 -: Август 01, 2011, 00:05:54 am »
ел-вел, за кандидатстване по мъжки фактор ви трябват поне 2 спермограми от различни клиники, които да потвърждават диагнозата. хормоните са около 20лв/бр,  :D :crossfingers: успех

Mecinka,благодаря за отговора!Спермограми имаме повече от две ,и са от различни клиники. :)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1518 -: Август 01, 2011, 00:13:52 am »
Ел-Ви, щом ще подготвяте документи от клиниката на Владимиров,означава ,че там ще правите и опита си,предполагам1 доктора винаги изписва базови изследвания ,зdдължително FSH, който ви трябва пряко за документацията./прави се точно на 2-4 ден от МЦ/.Предполагам,че ще ви струват около 600-800 лв.за жалост тези първоначални изследвания,доктора прави задължително и са необходими за вашето досие при него.Успех! Ако ви идва в "тежест" ,пробвай да го помолиш да направите само необходимите за стартиране на документацията за фонда.

Ra40,и на теб много ти благодаря за инфото.Ако това което си написала като сума е така,наистина ще ми доиде множко.Мисля когато се обадя да си запиша час да поискам да ми кажат и колко ще струва цялата одисея.Все пак аз отидах да ми подготвят документите за фонда,а не за да започна процедура :).Но каквото е -такова!
Извинявам се ако спамя темата,и на всички още веднъж благодаря :)
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #1519 -: Август 01, 2011, 14:26:22 pm »
Правилника е публикуван в ДВ, брой 58 от 29 юли 2011 г.  :)