0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #800 -: Април 10, 2010, 18:40:44 pm »
Аз и при двата опита бях с Меногон.По евтин е и е доста добър.Клиниката,в която си правя опитите го препоръчва.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #801 -: Април 10, 2010, 19:11:15 pm »
Здравеите и от мен,обръщам се към StefiZ,моля те да ми кажеш, каква е тази "дупка" която сее получила между 4500-4600 и защо не ни се обаждат.Аз съм номер 4561 и от месец ми обясняват че съм одобрена,но нямам обаждане...моляяя те за помощ.Казаха ми че има 10доброволци които помагат,но не разбирам какво е станало за да се объркат нащата...Благодаря
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #802 -: Април 10, 2010, 20:39:19 pm »
Здравей норма, за съжаление не успях да присъствам на последния съвет, и незнам какъв е проблема с номерата между 4500-4600, за които ме питаш, но във вторник задължително ще разбера и ше пиша.
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #803 -: Април 10, 2010, 21:29:22 pm »
Благодаря StefiZ за бързия отговор,много ще се радвам ако реагираш и ни уведомиш какво става,незнам кога е станало ясно за тези номера че са проблем ,но аз от месец усилено проверявам и не ми се дава ясен отговор...Много съм притеснена,моля те помогни ,до кога да чакаме.....Благодаря ти!!!!!!!!!!!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #804 -: Април 11, 2010, 00:10:33 am »
Искам и аз да попитам номера ми е 4844,вече има хора след моя номер на които са се обадили да си получат заповедта,а аз още чакам при това за втори път.Незнам какво става?Коментира се за дупка, но не и при тези номера.Моля, ако някой е наясно да се опита да ми отговори,защото става въпрос за разлика от 100 номера над моя.Знам,че ще ми се обадят,но въпроса е кога,за да си планирам нещата.Благодаря.


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #805 -: Април 11, 2010, 10:57:50 am »
Искам и аз да попитам номера ми е 4844,вече има хора след моя номер на които са се обадили да си получат заповедта,а аз още чакам при това за втори път.Незнам какво става?Коментира се за дупка, но не и при тези номера.Моля, ако някой е наясно да се опита да ми отговори,защото става въпрос за разлика от 100 номера над моя.Знам,че ще ми се обадят,но въпроса е кога,за да си планирам нещата.Благодаря.
Защо не им се обадиш да ги питаш,те най-добре ще те ориентират.Желая ти много късмет.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #806 -: Април 12, 2010, 13:17:33 pm »
Здравеите, аз много сериозно започнах да се притеснявам ве4е за моя номер, 400 номера са минали преди мен, а аз съм между тези 100 номера с които, има уж някакъв проблем ,а сме удобрени....още един ден си замина и моята надежда да ми се обадят днес свърши....Моля те StefiZ,да ми помогнеш да намеря отговор на въпроса ми ,защото като звъня не ми дават такъв.....Благодаря ти!!!!!!!!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #807 -: Април 12, 2010, 22:04:37 pm »
Искам да попитам, някой дали има информация клиника Св.Георги Победоносец Варна, дали вече е одобрена по фонда. В сайта им, по-точно във форума, пишат, че до 10-ти април чакат одобрение.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #808 -: Април 13, 2010, 15:01:59 pm »
StefiZ , искам да попитам дали вече нямаш инфо за номерата от 4500-4600, виждам, че вече звънят на номера над 5000. Ако позвъня във Фонда , едва ли някой ще ми каже.Благодаря ти!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #809 -: Април 13, 2010, 15:41:52 pm »
Искам да попитам, някой дали има информация клиника Св.Георги Победоносец Варна, дали вече е одобрена по фонда. В сайта им, по-точно във форума, пишат, че до 10-ти април чакат одобрение.
Пишете повече за тази клиника.Кои доктори ще работят там.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #810 -: Април 13, 2010, 15:43:30 pm »
Искам да попитам, някой дали има информация клиника Св.Георги Победоносец Варна, дали вече е одобрена по фонда. В сайта им, по-точно във форума, пишат, че до 10-ти април чакат одобрение.
Пишете повече за тази клиника.Кои доктори ще работят там.
Мисля, че това е въпрос подходящ за обсъждане в друг подфорум. Моля, придържайте се към темата.
Благодаря!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #811 -: Април 13, 2010, 15:54:09 pm »
[Мисля, че това е въпрос подходящ за обсъждане в друг подфорум. Моля, придържайте се към темата.
[/quote]

Извинявам се, но нали става въпрос за клиники към фонда, затова сметнах, че тук е мястото да попитам. В тази клиника работят доктор Давидков и доктор Козовоски-младши.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #812 -: Април 13, 2010, 16:03:23 pm »
Твоят въпрос си е на място, s.wasi! Но този на isho75 вече е за друг подфорум, защото не касае Фонда вече.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #813 -: Април 13, 2010, 16:10:14 pm »
О кей.Извинявам се,но мисля,че не трябва да правите чак такъв проблем.Тук беше написано и за това зададох и въпроса.Още веднъж ИЗВИНЯВАЙ ТЕ.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #814 -: Април 13, 2010, 16:19:09 pm »
Здравейте, някой може ли да ми каже телефон на който да проверя кога ще ми е готова заповедта,защото аз още нямам обаждане.Номер 4844 съм,а вече получават заповеди много над моите.Няма никакъв ред и това започва да ме нерви.Какъв е смисъла на номерата тогава.


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #815 -: Април 13, 2010, 17:05:45 pm »
О кей.Извинявам се,но мисля,че не трябва да правите чак такъв проблем.Тук беше написано и за това зададох и въпроса.Още веднъж ИЗВИНЯВАЙ ТЕ.
Не правя никакъв проблем, просто си върша работата. Ти като зададеш въпроса, ще ти отговорят и ще се почне едно обсъждане и т.н. И става спама. Това е.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #816 -: Април 13, 2010, 17:07:38 pm »
Здравейте, някой може ли да ми каже телефон на който да проверя кога ще ми е готова заповедта,защото аз още нямам обаждане.Номер 4844 съм,а вече получават заповеди много над моите.Няма никакъв ред и това започва да ме нерви.Какъв е смисъла на номерата тогава.

Телефоните са в първия пост на темата, където е събрана основната информация:

02/895-31-46
 02/895-31-48

*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #817 -: Април 13, 2010, 19:11:11 pm »
Чакам с нетърпение StefiZ да ми пише за проблема с закъснението на нашите номера,много се отчаях в последно време ,че нещо сериозно е станало, за да се бавят така,пове4е от месец е проблема и никои не ми вдига зада каже.Моля те StefiZ помогни ми,не убиваи надеждата ми.....
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #818 -: Април 13, 2010, 20:53:52 pm »
 Aз незнам ве4е какво да правя,защо не ми се обаждат след като съм удобрена,никои не дава отговор 4561 съм ,уж имало "дупка с 100 номера а само аз пиша...какво става?в четвъртък мисля да ходя до Сф и да стоя цял ден до кабинета на пр.Лалев, за да попитам лично какво става....много съм притеснена...................
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #819 -: Април 13, 2010, 21:59:51 pm »
Норма, не мисля че нещо толкова трагично се е случило, за съжаление и днес не бях на съвет, нямах възможност да отида, но при първа възможност ще разбера защо е това забавяне  :(