0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #780 -: Март 23, 2010, 10:31:39 am »
Здравейте момичета!Знаете ли на обяд между 12 и 13 часа могат ли да се подават документи?Днес обедната ми почивка смятам да свърша тази работа.
Благодаря ви предварително.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #781 -: Март 23, 2010, 10:48:41 am »
Здравейте момичета!Знаете ли на обяд между 12 и 13 часа могат ли да се подават документи?Днес обедната ми почивка смятам да свърша тази работа.
Благодаря ви предварително.

И във фонда имат обедна почивка. Мисля, че е точно по това време. Защо не опиташ да изместиш твоята почивка и да отидеш след 13:30?
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #782 -: Март 23, 2010, 10:52:46 am »
Благодаря ти!Невъзможно ми е,няма да ме търпят вече с тези излизания!Ще измисля нещо.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #783 -: Март 23, 2010, 13:25:37 pm »
Обедната им почивка свършва в 13:30, със сигурност. Но кога започва, не знам.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #784 -: Март 27, 2010, 09:05:36 am »
А някой има ли престава,защо фонда отпуска различни суми на различните семейства,нали уж трябваше да има по 5000 лв. на опит сега май не е точно така  :x :? 8O,на каква база се определя или де да знам там,как точно решават на това сем. 3000 на това 4000 ???
 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #785 -: Март 27, 2010, 09:44:06 am »
От къде ти хрумна тази идея?
Аз не съм чувала такова нещо-просто на една двойка и трябват по-малко, а на -друга повече средства и по този начин усвояват различни пари. Иначе средствата, които се отпускат за лекарства са едни и същи 2000лв., за процедура също са едни и същи.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #786 -: Март 27, 2010, 10:12:51 am »
Идеята ми хрумна,от четене из темите,има жени на който инвитрото им е излязло 4300 пък са покрити от фонда 3600.Но те разбрах какво искаш да ми кажеш,просто си мислих че ти се дават 5000 от който си правиш процедурата и ако не стигнат си доплащаш  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #787 -: Март 27, 2010, 10:21:26 am »
Фондът отпуска до 5000 лв, а не 5000 лв.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #788 -: Март 27, 2010, 10:23:24 am »
Да да разбрах вечее  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #789 -: Март 27, 2010, 10:23:39 am »
Мonkey :), и на мен мие много интересно това, което питаш. Както вече знаеш аз сега ще пусна на ново документи до фонда. При първия опит ми се покри  около 4600лв. а доплатих към 91.00 лв за декапептил и отделно купувах Пурегон добре за пурегона разбирам но поне тези 91,00 защо трява да ги плащам. Да не говорим, че имаше хорица,който трябаваше близо 1000 да доплатят. В случая аз ги имам, но милите останаха задлъжнели на болницата. Незнам според поне трябва всички лекарства да се поемат от фонда.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #790 -: Март 27, 2010, 10:55:12 am »
Момичета, принципа е следния:
за еди какво си фонда отпуска, едикаква си сума-примерно лекарства 2000лв.-ако ги надвишиш, доплащаш, за процедура едикакви си пари, ако ги надвишиш доплащаш.
За блокиращата инжекция фонда отпуска по-малка сума, затова си доплатила Гюлчи, аз също доплатих за Лукрин. Мисля, че някъде имаше точно за какво по колко плаща фонда и си направете сами рекапитулация като видите и ценоразписа на клиниката, която сте избрали. Смятам, че вече трябва да ви е станало ясно защо един е усвоил толкова пък доплатил едиколко си, пък при друг е различно.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #791 -: Март 27, 2010, 11:14:45 am »
Видях го да!На първата страница е.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #792 -: Март 29, 2010, 14:20:02 pm »
Момичета някой ако има телефона на д-р Лалев нека ми пиши на лични или пък някакво връзка с него, не със секретарките му.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #793 -: Март 31, 2010, 14:23:40 pm »
Здравейте, четем редовно постовете за да разберем до кой номер са стигнали заповедите във фонда. Някой наскоро получил може ли да се похвали. Ние сме 5306 - дали скоро ще ни дойде реда.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #794 -: Март 31, 2010, 15:04:19 pm »
Здравейте, четем редовно постовете за да разберем до кой номер са стигнали заповедите във фонда. Някой наскоро получил може ли да се похвали. Ние сме 5306 - дали скоро ще ни дойде реда.

Здравей ето в тази тема се гледа за номерата кой докъде е http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41865.0  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #795 -: Април 07, 2010, 12:05:37 pm »
Момичета някой ако има телефона на д-р Лалев нека ми пиши на лични или пък някакво връзка с него, не със секретарките му.
И аз моля за същото,явно съм го загубила ПАК  :D
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #796 -: Април 07, 2010, 17:10:38 pm »
Момичета някой ако има телефона на д-р Лалев нека ми пиши на лични или пък някакво връзка с него, не със секретарките му.
И аз моля за същото,явно съм го загубила ПАК  :D
И на мен ми трябва телефона на д-р Лалев.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #797 -: Април 07, 2010, 17:39:54 pm »
Момичета трябва ми спешно телефон на Силвия от клиника Малинов!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #798 -: Април 07, 2010, 19:18:06 pm »
Здравейте момичета интересуваме каква валидност има изследването на хормона фсх за фонда, пускала съм го на  09.12.2009, смятам този месец да подам документ дали ще важи още!
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #799 -: Април 10, 2010, 12:36:20 pm »
Molq vi nqkoi da me savetva kakvo lekarstvo da vzema za stimolacia dok. mi kaza 4e niama zna4enie koetoaz predpo4eta i dvete bili dobri i Menogona75 i Merionecsa75