0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #620 -: Ноември 07, 2009, 20:47:01 pm »
Здравейте момичета доста изчетох тук но искам да попитам :oops: тези който скоро са подавали документи за фонда последно какви изследвания трябва да имам и 2-та спермограма може ли да се направи в лаборатория или непременно трябва да бъде в клиника много ви благодаря защото мисля в сряда да ходя до София,а аз съм от Русе и се притеснявам да не пропускам нещо и само да до уточня имам LH,TSH,Porlactin,FSH,спермограма1,заявление за фонда и становището док.ми го е изпратил по email направо в клиниката,а и друго кандидатстваме по женски фактор
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 21:47:55 pm от бина »
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #621 -: Ноември 07, 2009, 23:33:48 pm »
Здравей, след като кандидатствате по женски фактор, не ви трябва втора спермограма. А относно останалите изследвания виж на тази страница, има подробно обяснено подаването на документи във ФОНДа       http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.620.
Успех.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #622 -: Ноември 08, 2009, 10:15:38 am »
Мила благодаря ти за вниманието,но линка който си ми дала е от страницата която в момента пишем :wink:притеснявам се за тези Спин,васермана и др.дали са задължителни да не ме върнат и не ми приемат документите,ако се обадя на Силвето днес да ли ще е там и ще ми каже ли,ако ще трябват да ходя Понеделник да си ги пусна те тези изследвания имат ли значение кой ден се пускат?Ако някой може да ми отговори днес добре,а и Силвето сигурно почива нали и те са хора и утре ден.
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 10:35:16 am от бина »
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #623 -: Ноември 08, 2009, 10:56:59 am »
Бина, хепатит, васерман и спин не се изискват от фонда при кандидатстване.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #624 -: Ноември 08, 2009, 11:48:48 am »
Мила благодаря ти за вниманието,но линка който си ми дала е от страницата която в момента пишем :wink:
Предполагам, че madlen е имала в предвид, първа страница на тази тема.

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #625 -: Ноември 08, 2009, 12:11:34 pm »
Явно това е имала в предвид благодаря ти :oops:
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #626 -: Ноември 08, 2009, 12:50:20 pm »
Здравейте момичета.През цялата седмица ли може да се подават документи към фонда,или в определени дни?
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #627 -: Ноември 08, 2009, 12:53:40 pm »
Няма определени дни.През цялата седмица може да се подават документи.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #628 -: Ноември 08, 2009, 19:53:59 pm »
Мила благодаря ти за вниманието,но линка който си ми дала е от страницата която в момента пишем :wink:
Предполагам, че madlen е имала в предвид, първа страница на тази тема.
Да, имах предвид първа страница. Проверих, дала съм правилния линк, просто е трябвало да отидеш на първия пост на страницата. Там е цялата информация. Там ще намериш всичко, което те интересува.
Дано подадеш документите без да се налага да се разкарваш много.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #629 -: Ноември 08, 2009, 20:24:47 pm »
Да, имах предвид първа страница. Проверих, дала съм правилния линк, просто е трябвало да отидеш на първия пост на страницата. Там е цялата информация. Там ще намериш всичко, което те интересува.
Дано подадеш документите без да се налага да се разкарваш много.

За да не спамим темата, моля ви четете темите от самото им начало, там по принцип се намира основната информация, а в следващите страници е допълнение и разяснение! Извинявам се предварително, не искам никой да обидя!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0
За тези, който са я чели още в началото, има допълнение, към първия пост и е много добре направено, отговаря на всички, дори не зададени въпроси.
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 20:31:28 pm от glezenka »

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #630 -: Ноември 10, 2009, 14:19:05 pm »
Момичета, има ли някой представа в кой ден от седмицата се получават заповеди от МС във фонда? Стискайте палци да си получим заповедта до към 20.11, защото иначе оставаме за след нова година :balk_145:,т.като на 21 ден от цикъла трябва да ми сложат Лукрин, а за следващият-цикъл вече влизат празниците и не става :(Номера ни е 2530. :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81:
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #631 -: Ноември 10, 2009, 14:48:44 pm »
melisa_82,през всеки ден от седмицата можеш да си вземеш заповедта.Като получиш одобрение служителките от Фонда ще ти се обадят,за да уточните кой ден ще ти е удобно на тебе да си вземеш заповедта.УСПЕХ!!!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #632 -: Ноември 10, 2009, 15:17:13 pm »
Мерилин, благодаря ти за отговора, но имах в предвид от министерството нали пращат готовите заповеди във фонда и те почват да звънят, всеки ден ли получават заповеди или ги пращат един път на седмица?За получаване от наша страна съм наясно, че като ми се обадят от фонда се уточнява на коя дата да отидеш да си вземеш заповедта :)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #633 -: Ноември 10, 2009, 16:06:34 pm »
Здравейте.Извинявам се предварително,защото някъде назад във времето сигурно тази тема е дискутирана,но ме интересува в момента в какъв срок се обработват документите.Благодаря ви.
  
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #634 -: Ноември 10, 2009, 20:17:56 pm »
момичета искам да попитам дали има някакъв начин да се продължи срока на заповедта в случай че не си започнал опита си до изтичане на шестте месеца по здравословни причини.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #635 -: Ноември 10, 2009, 20:21:11 pm »
момичета искам да попитам дали има някакъв начин да се продължи срока на заповедта в случай че не си започнал опита си до изтичане на шестте месеца по здравословни причини.
Точно на този въпрос Стефка е отговорила на предната страница!

Момичета, моля ви, четете назад! Направо вече ни е неудобно да правим забележки, ми срамота е!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #636 -: Ноември 10, 2009, 20:43:37 pm »
търсачката момичета, търсачката, използвайте я :wink:
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #637 -: Ноември 10, 2009, 21:09:43 pm »
Стефи днес имаше ли заседание :grouphug:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #638 -: Ноември 11, 2009, 09:35:14 am »
Няма да го загубиш, прие се решение когато има медицински показания за незапочване на опита се изготвя една епикриза от лекуващия лекар, представя се във фонда и се удължава срока на заповедта с 3м.
успех :)
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #639 -: Ноември 12, 2009, 13:39:21 pm »
zdraveite momi4eta.izvinete me za latinskite bukvi,az sasto podadoh dokumenti kam fonda i dnes polu4ih vhodiastia nomer 48**.iskam da popitam niakoi ima li predstava do koi nomer sa stignali odobrenite dokumenti,i koga gore dolu moje da o4akvam otgovor.blagodaria ot sarce.uspeh na vsi4ki.i oste nesto-az sam s prekasnati zdravni osigurovki.tova ima li otno6enie kam fonda,po to4no za odobriavaneto.za osigurovkite nikade ne pro4etoh i nikoi ne me popita pri popalvaneto na dokumentite.blagodaria oste vednaj. osi_1
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 14:21:02 pm от milli99 »