0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #40 -: Април 01, 2009, 23:53:41 pm »
Може АГ-Варна да е с най-мизерни условия, но пък е една от най-успешните клиники в страната. Темата тръгна в друга посока  :?.

Така е.Да спрем до тук със спама.
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #41 -: Април 02, 2009, 16:07:37 pm »
Е, Професоре, нещо друго ви пречи да работите с фонда, не това, което казвате пред хората.
Язък за всеотдайността на персонала на клиниката, която ръководите, Професоре! Може да мине за спам това, което в момента се сещам, но ще го кажа: започвам дас е чудя как така една от най-успелите клиники в БГ няма своя материална база, а се тъпче в няколко стаи на половин етаж в АГ?!? Без да страда от липса на пациенти, но с краен недостиг на персонал. Язък за хората, които дават сърцата си за нас пациентите!
Спирам, че много му се набрах...

 Напълно съм съгласна с ази, дори ще добавя, че не съм сигурна, че фонда би работил с клиниката в АГ-Варна в сегашния и вид, който е направо потресаващ.
 Изглежда, че собствениците на тази клиника не са отделили абсолютно никакви средства за подобряване на материалната база от '85 насам, аз ако бях от ХЕИ, бих я затворила на момента. Учудващо е как професионалисти работят в такава среда, да не говорим за горките пациентите, дето ги обработват в условия от 18 век.
*
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #42 -: Април 02, 2009, 18:21:39 pm »
Напълно съм съгласна с ази, дори ще добавя, че не съм сигурна, че фонда би работил с клиниката в АГ-Варна в сегашния и вид, който е направо потресаващ.

Какво общо има работата на фонда с вида на клиниката, че не разбрах?  :?

Учудващо е как професионалисти работят в такава среда, да не говорим за горките пациентите, дето ги обработват в условия от 18 век.

Ако условията бяха от 18 век, инвитрото щеше да е табу и АГ нямаше да е една от най-успешните клиники в България

Вижте момичета, дайте да престанем с обсъждането на материалната база на клиниката. Вярно, че условията не са от най-добрите, но отиваме там, не за да се наслаждаваме на обстановката, а защото имаме доверие на лекарите си и вярваме в успеха на процедурите си.
В крайна сметка, никой не ни е хванал за ушите и да ни е завел в клиниката. Въпрос на личен избор е. Като не ви харесват условията, не ходете в АГ
Като искате хубави условия, отидете в "Олимед" например
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #43 -: Април 02, 2009, 18:57:09 pm »
 Според мен вида и условията на клиниката имат нещо общо с фонда, защото по време на моята процедура течеше някаква проверка във връзка с лицензиране на клиниката, или нещо подобно, и екипа беше доста притеснен. Ами как няма да са притеснени - то ремонт не е правен от 100 години.
 Принципно очаквах коментари от сорта "като не ти харесва не ходи", мисля доста по въпроса, но не честно някакси най-добрата клиника във Варна, и с претенции да изглежда така, не е добре за нас.
Един вид - Като сме толкова добри и се натискате за нас ще ви набутаме в мизерията, да ни видите как правим чудеса от храброст без да инвестираме 2лв.
*
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #44 -: Април 02, 2009, 19:09:42 pm »
Аз ли не съм претенциозна, но защо не виждам мизерия и изобщо ми е интересно какви са ви очакванията от една клиника по интериор и вътрешен дизайн.
Има няколко материала в сайта на тема как да изберем клиника по стерилитет, никъде не съм видяла цвета на стените и цената на плочките в банята да има някакво водещо значение. Моите приоритети са следните: 1. Професионализъм 2. Апаратура 3. Качество на среди и консумативи .... И бих казала, че всичко това в АГ Варна е на най-високо ниво и за това говори успеваемостта за 2008 г - около 50%, а успеваемостта в момента е около 60% !
оттам нататък всичко останало ми е без особено значение.
А теракота и амбиентето ми е последната грижа и в интерес на истината е съвсем прилично.
sharki, мненията ти са твърде крайни и тенденциозни, още повече се позовават само на твои предположения, но ти все пак коментираш реални хора и реален център.
В крайна сметка темата отдавна плаче за ключ, защото отдавна излезе от темата за разговор. Изключително неприятно впечатление прави да се пише по този начин за всеотдайни хора, които са се лишили от сън и спокойствие да сбъдват мечти!
« Последна редакция: Април 02, 2009, 19:13:57 pm от cygnus »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #45 -: Април 02, 2009, 19:25:37 pm »
Аз ли не съм претенциозна, но защо не виждам мизерия и изобщо ми е интересно какви са ви очакванията от една клиника по интериор и вътрешен дизайн.
Има няколко материала в сайта на тема как да изберем клиника по стерилитет, никъде не съм видяла цвета на стените и цената на плочките в банята да има някакво водещо значение. Моите приоритети са следните: 1. Професионализъм 2. Апаратура 3. Качество на среди и консумативи .... И бих казала, че всичко това в АГ Варна е на най-високо ниво и за това говори успеваемостта за 2008 г - около 50%, а успеваемостта в момента е около 60% !
оттам нататък всичко останало ми е без особено значение.
А теракота и амбиентето ми е последната грижа и в интерес на истината е съвсем прилично.
sharki, мненията ти са твърде крайни и тенденциозни, още повече се позовават само на твои предположения, но ти все пак коментираш реални хора и реален център.
В крайна сметка темата отдавна плаче за ключ, защото отдавна излезе от темата за разговор. Изключително неприятно впечатление прави да се пише по този начин за всеотдайни хора, които са се лишили от сън и спокойствие да сбъдват мечти!


Не бих могла да го кажа по-добре:)
*
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #46 -: Април 02, 2009, 19:27:41 pm »
Аз ли не съм претенциозна, но защо не виждам мизерия и изобщо ми е интересно какви са ви очакванията от една клиника по интериор и вътрешен дизайн.
Има няколко материала в сайта на тема как да изберем клиника по стерилитет, никъде не съм видяла цвета на стените и цената на плочките в банята да има някакво водещо значение. Моите приоритети са следните: 1. Професионализъм 2. Апаратура 3. Качество на среди и консумативи .... И бих казала, че всичко това в АГ Варна е на най-високо ниво и за това говори успеваемостта за 2008 г - около 50%, а успеваемостта в момента е около 60% !
оттам нататък всичко останало ми е без особено значение.
А теракота и амбиентето ми е последната грижа и в интерес на истината е съвсем прилично.
sharki, мненията ти са твърде крайни и тенденциозни, още повече се позовават само на твои предположения, но ти все пак коментираш реални хора и реален център.
В крайна сметка темата отдавна плаче за ключ, защото отдавна излезе от темата за разговор. Изключително неприятно впечатление прави да се пише по този начин за всеотдайни хора, които са се лишили от сън и спокойствие да сбъдват мечти!


Не бих могла да го кажа по-добре:)


Лиско,взе ми думите от устата :)
Дони,много точно казано! :good_post:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #47 -: Април 02, 2009, 19:34:16 pm »
Много точно, Дони. Все ми е тя какъв и колко скъп е гинекологичния стол. Други са важните неща.
     
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #48 -: Април 02, 2009, 19:45:31 pm »
Добре, и на мен са ми съшите приоритети:
1.Професионализъм - ок.
2. Апаратура - не знам за другото, но това което видях беше място за преглед на 20 години, супер малки стаи с набутани уреди... не знам на колко години са...:)
3.Качество на среди и консумативи - не знам, надявам се добро...
а сега за друго:
такива неща като съблекални - да си ги нямаме; след пункция - айде по коридора през тълпите; няма отделна кушетка за УЗИ; климатизация - отворен прозорец; и сега моята любима тема WC - нямам думи...и нямат средства да оправят това, нали?? Не ме интересуват детайли/но все пак плочките са на 30 години нали/
Момичетa, моля ви, това не е въпрос на лукс, а на елементарни условия.

btw. - не е все едно на какъв стол те гледат всеки ден, изобщо не е все едно...аз за хората нищо не казвам. Добре като са ми крайни мненията някъде да съм преиначила нещо - всички си ги знаем тия работи как изглеждат. Освен това тези условия зависят от мениджмънта - клиниката все пак е частна, нали.
btw.- искам да подчертая още веднъж, че започнах от това, че съм съгласна с ази, особено по отношение на нейните съмнения относно исказванията на този човек, мениджър на клиниката.
« Последна редакция: Април 02, 2009, 20:16:11 pm от sharki »
*
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #49 -: Април 02, 2009, 20:24:26 pm »
Само за информация - АГ - столът не е ин витро апаратура :)
Ин витро апаратурата включва:
IVF workstation - бокс, в който се поддържа стерилна атмосфера чрез непрекъснато филтриран ламинарен поток на въздуха. Образуван е със стереомикроскоп, чрез който се идентифицират яйцеклетките.
ICSI station с микроманипулатор - място, на което се извършва оплождането на яйцеклетките чрез инжектиране на сперматозоиди в цитоплазмата на яйцеклетката, чрез специални за целта микроигли
CO2 Инкубатори, криопрезерватори и т.н.

Всичко останало, което описваш ми се струва доста пресилено, нямам представа на какви столове са те преглеждали на други места. Пак повтарям - въпрос на приоритети :) И никак не е коректно да се обсъждат чужди инвестиции, както никой не си е позволил да обсъжда твоите.


П.П. Ако някой има да каже нещо по темата да пише, защото сме принудени да й ударим катинара при това развитие на дискусията.
« Последна редакция: Април 02, 2009, 20:33:41 pm от cygnus »
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #50 -: Април 02, 2009, 20:35:50 pm »
 :)
Моите инвестиции бяха в клиниката, а като клиент ми се иска по-добра обстановка и по-удобен стол, колкото и да звучи 'пресилено' и 'крайно'. Освен това ако обществени пари от здравната каса или фонда, или общинската програма/тоест нашите пари като данъкоплатци/ отиват в тази клиника, е редно да се дискутира и инвестиционната политика на клиниката.
 Вярно е, че някой момичета не са претенциозни, и в това няма нищо лошо. Не е добре когато се възползват от нашата непретенциозност прекалено.

btw. ако правеха процедури безвъзмездно нямаше да коментирам инвестиционната им политика изобщо...имаше и такава поговорка
« Последна редакция: Април 02, 2009, 20:53:00 pm от sharki »
*
Re: АГ Варна няма да работи с фонда!
« Отговор #51 -: Април 02, 2009, 20:53:53 pm »
Аз удобен гинекологичен стол не съм виждала :wink:  Колкото до всичко останало от интериора за мен лично е важно само да е чисто.
Мисля, че темата се изчерпи отдавна.
Заключвам, защото няколко момичета вече ме помолиха.
« Последна редакция: Април 03, 2009, 09:42:22 am от cygnus »