0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #140 -: Януари 10, 2011, 10:06:42 am »
Здравейте момичета,
имам момиченце на 5 месеца от ЗЕ. Върнаха ми 3. Бях при д-р Владимиров. Преди това имам 5 инсета, после ИКСИ, от него бременност, но завърши в 8 г.с. с мисед.
Писала съм подробно в други теми за моята история (която е 10 годишна борба). Ако някой иска да прочете http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43475.0



Благодаря ти за историята и за надеждата,която ми даде ,че нещо ме е напуснала в последно време.

*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #141 -: Януари 16, 2011, 09:00:50 am »
Здравейте, момичета.
Искам да ви подкрепя и да ви дам надежда. Не се отказвайте, и смело напред, Винаги има шанс, колкото и малък да е той. Може пък това да е вашия успешен опит- точно ЗЕТ. Имам близнаци на 3 години, с които забременях след замразен ЕТ. Ембрионите бяха замразени на 5-ти ден.Всички процедури правих в клиника "Щерев".
От сърце ви желая успех и сбъднати мечти!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #142 -: Януари 16, 2011, 11:48:28 am »
Здравейте, момичета.
Искам да ви подкрепя и да ви дам надежда. Не се отказвайте, и смело напред, Винаги има шанс, колкото и малък да е той. Може пък това да е вашия успешен опит- точно ЗЕТ. Имам близнаци на 3 години, с които забременях след замразен ЕТ. Ембрионите бяха замразени на 5-ти ден.Всички процедури правих в клиника "Щерев".
От сърце ви желая успех и сбъднати мечти!
Зизи благодаря ти, че ми върна надаждата! Напоследък само за отрицателни резултати чета и се бях отчаяла. :P
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #143 -: Януари 18, 2011, 22:59:09 pm »
Аз си чакам цикъла след блокаж и накрая на месеца или първите дни на февруари ми предстои така дълго чакания ЗЕТ. Желая успех на всички и се надявам за 14.02  да имаме един прекрасен подарък от  :bfp:Момичета ще може ли някой да ми каже, колко парички ще ми трябват за ЗЕТ?
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 23:01:04 pm от zuzana »
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #144 -: Януари 19, 2011, 10:34:41 am »
zuzana , не мога да ти помогна с отговор за цената на ЗЕТ, но искам да те попитам защо са те блокирали преди трансфера? На мен също ми предстои ЗЕТ, предполагам февруари, но нищо за блокаж не са ми споменавали. В коя клиника си?


Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #145 -: Януари 19, 2011, 12:22:39 pm »
zuzana , не мога да ти помогна с отговор за цената на ЗЕТ, но искам да те попитам защо са те блокирали преди трансфера? На мен също ми предстои ЗЕТ, предполагам февруари, но нищо за блокаж не са ми споменавали. В коя клиника си?

И аз се чудех същото преди време, но мисля че в тази тема ми беше отговорено, провери за инфо.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #146 -: Януари 19, 2011, 16:35:55 pm »
КЪДИ , благодаря ти. Аз уж я следя редовно тази тема, но не си спомням да съм го срещала този коментар, но явно е от годинките вече :P Ще се поразтърся пак.


Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #147 -: Януари 19, 2011, 18:39:04 pm »
Здравейте,цената на зет е 450лв.В петък питах др.Персенска.Успех на всички.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #148 -: Януари 19, 2011, 20:31:24 pm »
Здравейте в клиника "Надежда" съм. Доктора ми каза ,че в месеца когато ще е ЗЕТ е по-добре да няма естествена овулация.И аз не знам защо, никога не съм имала задържан фоликул или нещо такова  :ask:. Благодаря за информацията за цената, да знам колко парички да приготвя.В тази цена всичко ли влиза?
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #149 -: Януари 19, 2011, 21:47:04 pm »
Здравейте, момичета. Записвам се и аз в списъка на чакащите за ЗЕТ. Кога ще стане това? Божа работа. За сега почвам отново с биопсиикте, пък ще видим... Успех на всички и дано това да е нашият последен опит  :D
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #150 -: Януари 25, 2011, 12:24:32 pm »
Здравейте момичета,мина и моят ЗЕТ,сега чакаме,симтомите ми се малко непознати тъй като ми е първи,но се надявам всичко да е наред.
Успех на всички
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #151 -: Януари 25, 2011, 13:46:02 pm »
 Успех ан манисто,почивай си поне до десетия ден и не мисли много.Иначе аз нямах симптоми в началото.После започнаха да ме болят гърдите ,леки придърпвания в областа на яйчниците ,но това не може да се каже от какво е .Може да е било от лекарствата.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #152 -: Януари 25, 2011, 21:23:40 pm »
Успех, an_manisto. С пожелания за едни спокойни 14 дни е след това  :bfp: А след девет месеца  :bori_014: :bighug:
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #153 -: Февруари 01, 2011, 16:31:53 pm »
Здравейте момичета!Пиша за първи път тук ,но се надявам да обнадеждя чакащите след ЗЕТ.Бременна съм в 10г.с след ЗЕТ на 3 ембриончета(на 3 ден).След положителния тест се появиха 2 плодни сака ,но единия остана кухо яйце,а другия слава Богу е ОК.Аз също имам 3 неуспешни опита ИКСИ със стимулация и нямах много надежди ,но седнах и прочетох за шанса при ЗЕТ, което много ме обнадежди -явно с право:)Вярвам че всяка една от нас ще има щастието да сбъдне мечтата си след толкова мъчения през който сме преминали.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #154 -: Февруари 02, 2011, 10:49:32 am »
Честито shyny ,лека и успешна бременност!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #155 -: Февруари 02, 2011, 11:57:12 am »

ЗЕТ за мен е било най-приятната и ненатоварваща процедура -няма хормони, изследвания  , инжекции ...Всичко е много леко и спокойно, макар при нас да  завърши с неуспех .

Чудесно е колко много  снежковци  са на път !!! А те наистина са надежда  и вяра за всички опитващи пак  :wink: Успех момичета!


Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #156 -: Февруари 02, 2011, 12:21:57 pm »

ЗЕТ за мен е било най-приятната и ненатоварваща процедура -няма хормони, изследвания  , инжекции ...Всичко е много леко и спокойно, макар при нас да  завърши с неуспех .

Чудесно е колко много  снежковци  са на път !!! А те наистина са надежда  и вяра за всички опитващи пак  :wink: Успех момичета!

Извинявай , че питам ,но на кой опит успя!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #157 -: Февруари 04, 2011, 09:46:59 am »
Моят ЗЕТ приключи .На 10-и ден имах отрицателен резултат .
До сега винаги цикъла ми е като часовник . До сега обаче.  :(
По колко дни ви е закъснявало,момичета ?На мен при ин витро си ми идва  с точност,а сега даже и стимулация няма ,пък .....!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #158 -: Февруари 04, 2011, 10:37:13 am »
Моят ЗЕТ приключи .На 10-и ден имах отрицателен резултат .
До сега винаги цикъла ми е като часовник . До сега обаче.  :(
По колко дни ви е закъснявало,момичета ?На мен при ин витро си ми идва  с точност,а сега даже и стимулация няма ,пък .....!

Пфууу, толкова се надявах да се похвалиш, съжалявам! Мисля, че закъснението е от утрагестана.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #159 -: Февруари 04, 2011, 11:00:48 am »
Моят ЗЕТ приключи .На 10-и ден имах отрицателен резултат .
До сега винаги цикъла ми е като часовник . До сега обаче.  :(
По колко дни ви е закъснявало,момичета ?На мен при ин витро си ми идва  с точност,а сега даже и стимулация няма ,пък .....!

Пфууу, толкова се надявах да се похвалиш, съжалявам! Мисля, че закъснението е от утрагестана.

От утрогестана ще е ,ама пак ми е притеснено .
Аз пък не се надявах изобщо,ама пак си поревах .

Къди,дано пък ти успееш и имаш повече късмет от мен .