0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #120 -: Декември 31, 2010, 18:44:32 pm »
aз съм една от неуспелите през изминалата година.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #121 -: Януари 01, 2011, 15:26:59 pm »
aз съм една от неуспелите през изминалата година.



Съжалявам за което, но неуспяла със ЗЕТ ли?
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #122 -: Януари 07, 2011, 06:02:33 am »
Здравейте момичета,по напред в темата писах че имам син който е от замразен ембрион.Искам да споделя че сега пак съм бременна от замразен ембрион.Живея в САЩ и в клинката която посещавам успеваемостта на замразения трансфер е около 50%,същата е и успеваемостта със пресни ембриони.Ембрионите ми са замразявани на 5 ден.Желая успех на всички!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #123 -: Януари 07, 2011, 08:32:11 am »
Момичета,честита  Нова година!Не съм сигурна дали тук да задам въпроса си,но ме извинете предварително.Моля ако някой има информация да сподели.Януари 2010 замръзихме четири ембриона(в Малинов),сега изтича срока и се чудя колко струва да подновим договора за още една година.За първоначално замръзяване платихме 400 лв.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #124 -: Януари 07, 2011, 10:10:53 am »
didundri , не се притеснявай. От клиниката ще ти се обадят, за да те информират и попитат какво ще предприемете, поне на мен така ми обясниха, когато ние ги замразихме през юли 2010. Успех!


Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #125 -: Януари 07, 2011, 10:37:01 am »
Ще ти се обадят, а в договра за замръзяване можеш да видиш цената на година каква е.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #126 -: Януари 07, 2011, 10:53:13 am »
Прочетох договора,от крах до край,но не видях цена.Моля кажете вие колко платихте(може и на лични) :wink:
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #127 -: Януари 07, 2011, 11:07:56 am »
Трябва да проверя в моя какво пише, но мисля че абонамента е 50лв. Не съм убедена, може и да греша.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #128 -: Януари 07, 2011, 11:42:05 am »
Току що се обадих и ми казаха,че е 300лв.Благодаря ви,момичета.
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 11:48:39 am от didundri »
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #129 -: Януари 07, 2011, 11:55:36 am »
В моя договор прочетох, че един месец преди изтичане на договора, писмено трябва да ги уведомим дали ще се продължи или прекрати договора. А защо тогава ми казаха, че те ще ми се обадят? Вече и аз почвам да се обърквам.


Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #130 -: Януари 07, 2011, 11:58:26 am »
Трябва да проверя в моя какво пише, но мисля че абонамента е 50лв. Не съм убедена, може и да греша.

Къди , а ти кога ще правиш замръзениея ЕТ?
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #131 -: Януари 07, 2011, 12:14:17 pm »
Още не знам, закъснява ми много МЦ-то, днес ходих да ме прегледат и ми дадоха Дуфастон 2*1. Ще му мисли после.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #132 -: Януари 07, 2011, 15:55:12 pm »
Здравейте момичета,по напред в темата писах че имам син който е от замразен ембрион.Искам да споделя че сега пак съм бременна от замразен ембрион.Живея в САЩ и в клинката която посещавам успеваемостта на замразения трансфер е около 50%,същата е и успеваемостта със пресни ембриони.Ембрионите ми са замразявани на 5 ден.Желая успех на всички!
Това е чудесна новина, но за жалост в България няма такава успеваемост особенно от тези замразени на 5-ти ден. Явно всичко се крие в метода на замразяване и размразяване.
И на мен са ми останали 6 емриона замразени на 5-ти ден и се чудя какво да правя - да се пробвам ли или не, защото след 2 Иксита вече "брашнения чувал" с парите е поизтупан...А като чета почти няма забременели от замразени бластоцисти на 5-ти ден.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #133 -: Януари 07, 2011, 16:02:43 pm »
Здравейте момичета,по напред в темата писах че имам син който е от замразен ембрион.Искам да споделя че сега пак съм бременна от замразен ембрион.Живея в САЩ и в клинката която посещавам успеваемостта на замразения трансфер е около 50%,същата е и успеваемостта със пресни ембриони.Ембрионите ми са замразявани на 5 ден.Желая успех на всички!
Това е чудесна новина, но за жалост в България няма такава успеваемост особенно от тези замразени на 5-ти ден. Явно всичко се крие в метода на замразяване и размразяване.
И на мен са ми останали 6 емриона замразени на 5-ти ден и се чудя какво да правя - да се пробвам ли или не, защото след 2 Иксита вече "брашнения чувал" с парите е поизтупан...А като чета почти няма забременели от замразени бластоцисти на 5-ти ден.

Аз мисля да направя ЕЦ+ЗЕТ или по-правилно да се изразя, мисля да предложа на док този вариант.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #134 -: Януари 09, 2011, 20:21:42 pm »
Здравейте, утре имам час за блокаж и след това предстои ЗЕТ. Мисля ,че този път всичко ще бъде наред и най-после ще направя трансфера ,който чакам от април месец миналата година.За интересуващите съм пациент на клиника "Надежда".
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #135 -: Януари 09, 2011, 21:08:32 pm »
Успех, zuzana.
Ще стискаме палци. :crossfingers:
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #136 -: Януари 09, 2011, 21:24:43 pm »
а защо блокаж и ЗЕТ?
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #137 -: Януари 09, 2011, 21:35:25 pm »
а защо блокаж и ЗЕТ?
И моят ЗЕТ бе с блокаж. След това пих естрофем.

http://humrep.oxfordjournals.org/content/19/4/874.full
Цитат
In conclusion, the present study demonstrates that in regularly menstruating women undergoing controlled endometrial preparation using steroid hormones, timing of cryo‐thawed embryo transfer with endometrial thickness measurement alone is associated with reduced outcome, probably due to incomplete pituitary suppression and/or undetected ovulation. In those circumstances, the physician can elect to either monitor or suppress ovarian activity, but should not omit both.  
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 21:47:12 pm от cygnus »
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #138 -: Януари 09, 2011, 22:20:54 pm »
Искренно се надявам да ми се размине блокажа, че в момента съм така блокирана, чее....46 дена без МЦ вече!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #139 -: Януари 10, 2011, 09:38:13 am »
Здравейте момичета,
имам момиченце на 5 месеца от ЗЕ. Върнаха ми 3. Бях при д-р Владимиров. Преди това имам 5 инсета, после ИКСИ, от него бременност, но завърши в 8 г.с. с мисед.
Писала съм подробно в други теми за моята история (която е 10 годишна борба). Ако някой иска да прочете http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43475.0