0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #40 -: Април 27, 2009, 23:19:08 pm »
аз имах 14 запразени / замразени са по три/при опита ни размразиха само три които бяха много хубави и другите 11 не са бутани,но никой не ме е питал дали да размразяват и от другите при положение,че първете три бяха добри.Ако небяха годни щяхаха да размразят следващата троика и така.За наш късмет не се наложи.


*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #41 -: Април 28, 2009, 11:28:18 am »
Меци благодаря мила , че си се сетила за мен.
В нашия град - дълбоката провинция ми казаха , че резултата ми ще бъде готов след 7 дена , само дето не получих инфаркт , та след големи молби от моя страна ми обещаха днес след обяд да проверя , въпреки че вчера бях там още в 7 сутринта.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #42 -: Юни 08, 2009, 18:30:53 pm »
Момичета не съм наясно и моля за инфо.За да се замрази яйцеклетка задължително ли е тя да е от стимулиран цикъл.Тоест могат ли да се замразяват яйцеклетки от ЕЦ.
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #43 -: Юни 08, 2009, 19:13:39 pm »
kolean ,
аз като питах док кое е по-добре да се замрази яйцеклетки или ембриони,той ми отговори - ембриони.Доколкото знам яйцеклетките по-трудно се запазват(в смисъл като преживяемост и качество).Но може и да греша.
Иначе няма значение дали ще замразяваш яйцеклетки от естествен или стимулиран цикъл.
Успех!!!
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #44 -: Юни 08, 2009, 23:21:58 pm »
Аха, а понеже мъжът ми беше в чужбина и ако оплождаме яйцеклетка след пункция въздържанието му ще бъде повече от 7 дена, дали това ще е проблем.Той се връща утре, а пункцията ще е в четвъртък
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #45 -: Юни 09, 2009, 00:01:20 am »
Изобщо не е проблем това.Друго,което може да направите за в бъдеще,ако мъжа ти пътува често, е да замразите сперматозоиди - те са си бойци и по-голямата част от тях ще преживеят битката със размразяването  :lol: :lol: :lol:
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #46 -: Юни 09, 2009, 00:13:57 am »
Ох мерси много.Страхотна си.Аз сега ще си ги събирам месец по месец и ще замразяваме.По едничка на месец пак е нещо.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #47 -: Ноември 04, 2009, 08:04:03 am »
Здравейте, предстои ми трансфер на замразени ембриони. Имам няколко въпроса към вас:
1. Някой може ли да се похвали с положителен резултат
2. При размразяване има ли вероятност да се окажат некачествени ембрионите - по принцип са на 3-ти ден замразявани


Благодаря ви от сърце на тези, които ще се включите.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #48 -: Ноември 04, 2009, 09:05:56 am »
Погледни тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=17735.0 има много мами от замразени ембриони. Колкото до втория ти въпрос , да има вероятност след размразяване ембрионите да се окажат некачествени. Успех ти пожелавам!
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #49 -: Ноември 05, 2009, 15:57:41 pm »
Руми,
Има мами на сладоледчета,виждам,че  Angelina ти е дала линк.
Аз имах 4 замразени ембриона и 3 от тях  се възстановиха на 100% и продължиха да се делят.За съжаление обаче се отчетох с отриц.резултат.
Пожелавам ти успех с шушулчиците,може те да са твоя късмет  :P
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #50 -: Ноември 06, 2009, 09:40:18 am »
И на мен ми предстои замразен трансфер скоро. Следя темата с интерес. Гадното е, че имам само 2 замръзени. Даже единия беше с фрагментации. Притеснено ми е доста дали ще издържат размразяването. Знам, че шанса за успех не е голям, но си е една надежда. Дано док реши да го съчетаем с инвитро на ЕЦ и да имам късмета да извадим прясна яйцеклетка. Но пак трябва да разчитам на късмет, заради високот ми LH.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #51 -: Ноември 17, 2009, 22:34:29 pm »
Миша, и аз това се питах, но явно не можах да обясня въпроса си на Д-р Димитрова: дали може в месеца, в който ти предстои трансфер на замръзени ембриони, ако те не се развият след размръзяването, дали може да се използва тази дори и една яйцеклетка, да се оплоди и тя да се трансферира. Особено в случая, к съм аз: тубарен фактор и отлична спермограма.
Питала ли си Владимиров?
Аз съм утре на преглед на трети ден.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #52 -: Ноември 19, 2009, 16:35:35 pm »
Рина аз имах ЕТ на замразени ембриони преди месец. Имах 6, оцеляха 5, върнаха 3, от които единия още се делеше. Док беше на 100% сигурен, че ще има бременност, аз имах и симптоми, но на 16 ден - кръвен 0.00.

За съжаление не винаги когато оцелелия ембрион изглежда добре е качествен. На мен този път ми сложиха и среда.

Относно въпроса ти за фоликул и трансфер на ЕТ, аз в този месец странно, но нямах фоликул. Така че си говори с Владимиров. Подготовка на лекарства има - естрофем и утрогестан.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #53 -: Ноември 19, 2009, 17:31:43 pm »
Аз съм питала точно това д-р Владимиров. Каза ми, че не може и двете. Само замръзен трансфер направихме, т.е. не направихме, защото не прживяха ембрионите. Не си спомням обаче защо не може.  :ask: Питай, те ще ти обяснят. Успехи на опитващите!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #54 -: Ноември 21, 2009, 23:41:42 pm »
:heartbeat: Николинка, една голяма прегръдка от мен!
Ще се моля още по-силно за вас!

-поздрави на Бойка и малкия Божидар!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #55 -: Декември 02, 2009, 23:24:25 pm »
Да споделя и аз моя опит.След неуспешно инвитро миналата година имах 7 замразени.Решихме да върнем три.размразиха ги един по един,вси4ките оцеляха размразяването и един се захвана и сега си имам беб4е.Другите 4 си стоят замразени.Успех на всички!
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #56 -: Декември 26, 2009, 15:52:36 pm »
Здравей те аз реших моите сладолетчета да ги използваме януари нова година нов касмет успех на всички,
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #57 -: Март 09, 2010, 15:34:35 pm »
Здравей те и от мен мина днес и моя трансфер на снежковци сега остава само чакане 10дни,Успех на всички,
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #58 -: Март 14, 2010, 15:10:39 pm »
Здравейте,стискам палци на всички ви,предстои ми  опит със замразени ембриончета ще се радвам да видя вашите ++++++++++++++++++,това ще е голям стимул за мен.

*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #59 -: Март 17, 2010, 16:54:32 pm »
Здравей те утре ми е теста,Успех на всички,