0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
VIP Brother 3
« -: Март 17, 2009, 21:49:48 pm »
Снощи сменях каналите през 5 мин.:) Добре поне, че рекламите им не се засичат на БТВ и Нова ТВ та видях по малко от двете предавания:)
Незная днес кои ще влязат, но от тези които са вече вътре харесвам Ивайла Бакалова, Емил Кошлуков, Део, и Кристияна Вълчева.:)
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #1 -: Март 18, 2009, 00:22:53 am »
Аз пък харесвам Софка и Дачо  :mrgreen:

Майтап бе Уили  :lol:

Лис, това със сменянето на каналите и аз го правя. На дистанционното му се взема акъла  :lol:
Аз също харесвам Кристияна Вълчева, Део, а от новите Мария Гроздева, Устата може би, донякъде, и то май няма друг

А тоя крокодил Мис България за какво го вкараха, хубаво да й запомним грозната муцуна ли кво? То ако не беше влязла с короната, едва ли някой щеше да разбере че е Мис-ка  :lol:

След няколко дни ВИП-маските им ще паднат, и ще ги разберем какви са ... :?

Но, важна е каузата  :D
« Последна редакция: Март 18, 2009, 00:54:16 am от Eли :) »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #2 -: Март 18, 2009, 00:33:20 am »
Аз за сега единствено харесвам Ицо Хазарта, но това разбира се може да се промени.
Кошлуков се изложи като кифладжия.
Към медицинската сестра Вълчева съм с огромни резерви.
Тодор Славков ме дразни с невъзпитанието си.
Останалите са ми безразлични.

Много ми беше неприятно когато чух как освиркват новата Мис България. Също така в доста неприятно да се сипят гнусни обиди по нейн адрес. Добре, че в къщата за сега няма напрежение в това отношение.

Няма да гледам много, ама ще коментирам впечатления.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 00:35:20 am от Nina »
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #3 -: Март 18, 2009, 00:40:41 am »
Кой влезе днес, че не гледах?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: VIP Brother 3
« Отговор #4 -: Март 18, 2009, 00:42:25 am »

Кошлуков се изложи като кифладжия.
 
Тодор Славков ме дразни с невъзпитанието си.


Съгласна съм и с двете неща:)
Към първия запазвам все още симпатиите си макар снощи да ме издразни опита му за провокация.
А втория, не ми е бил симпатичен никога, но предполагах, че докато са го разхождали с волгата насам натам, е имало кой да му разкаже кое е възпитано и кое не. Ама...на кой ли да се метне. То баща му един мил и културен човек:)
Ай', опрайх ги до 9-то коляно и аз :wink:
Кой влезе днес, че не гледах?
Мария Гроздева, Устата, пуяка Евгени (не е Евгени Минчев а истинска жива мисирка вкараха), мис България 2009, Саша Антунович.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 00:44:44 am от Lisko »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #5 -: Март 18, 2009, 00:44:24 am »
Мария Гроздева, Устата, новата Мис България, Саша Намкъвси /футболист/ и трябваше да влезе Евгени Минчев, но той взел 5 000 лв. кеш уж за предварителното интервю и после зачезнал, та на негово място вкараха един  истински пуяк, който са кръстили Евгени.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: VIP Brother 3
« Отговор #6 -: Март 18, 2009, 00:45:33 am »
С Нина сме писали заедно:)
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #7 -: Март 18, 2009, 01:04:31 am »
 Благодаря за инфото, то аз и вчера не можах да гледам ( с Елфа не можем да стигнем до консенсус и засега надделява той  :witch: ), но го изтеглих от Замундата и като ми остане време , ще го гледам.
 
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #8 -: Март 18, 2009, 14:01:03 pm »


Малък Тошко преди 3-4 години е бил доста по-слаб.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 14:04:20 pm от eganeva »
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #9 -: Март 18, 2009, 14:25:05 pm »
Вече сте коментирали невъзпитанието на другаря Славков.
Толкова ме дразни държането му, че не мога да обърна внимание на останалите.
То сигурно и защото от постоянните му прекъсвания, никой друг не се чува като хората  :?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #10 -: Март 18, 2009, 15:06:47 pm »
Според мен и  мъжът ми  половината са супер неизвестни или просто не им е мястото там.
Това го мислим според заглавието на формата- ВИП /много важна личност/
Къв ВИП е  Божидара,Славков,дъшерята на  Аня,Дачо и др.някой ?
Ако са такива и сме пропуснали,освтлете ни малко :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #11 -: Март 18, 2009, 17:45:42 pm »
Назряват интересни взаимоотношения.
На Божидара сериозно и тропат чакрите и вече започват да я отбягват.
Софка е страшен натюрел, бърше си устата с ръка, командори Дачо и искрено ме забавлява.
Тошето е нетърпим, толерантността на останалите се изчерпва.
Дават анонс по Нова за скандал между Тошо и Румен Луканов.
Мои фаворити за сега са Део, Ицо Хазарта, Мария Гроздева ми се вижда читава.
Ще се радвам ако Тошо и Аня са сред първите изхвърчали от там :)
За пуяка беше трагико-комично. Евгени Минчев е селски хитрец и ще извърти нещата в негова полза.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #12 -: Март 18, 2009, 17:52:19 pm »
охо,дойде време пак да пишем за брадърите  :lol:
От всички вътре май симпатизирам Гала и Кошлуков.По нататък може да не съм на това мнение незнам.
Тази Божидара с нейните чакри и енергии -явно нямам толкова акъл да я разбера.
Ивайла май се държи по нормално.Божидара почнаха даже да я избягват от непрестанните й лекции.
Софчето много непринудена и естествена.Дачо нещо не се вписва с останалите.
Тошко - нищо ново под слънцето.Какъвто си го представях по слухове и преса,излезе същото отвратително същество.Разбирасе се сдушиха по чашка с футболиста.



17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #13 -: Март 18, 2009, 17:53:52 pm »
Да, Мария Гроздева и на мен ми се струва читава. Део сякаш е на периоди, сякаш не е лошо момче, ще видим.
А Божидара и Ивайла дистанцирани ли са помежду си или така ми се струва?
Кака Софка верно е голям натюрел. По принцип не може да ме подразни, зашото е прекалено естествена, а това е положително, независимо от интелектуалната й оскъдица, най-много да ми досади.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 17:56:33 pm от Nina »
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #14 -: Март 18, 2009, 18:02:48 pm »
Кака Софка верно е голям натюрел. По принцип не може да ме подразни, зашото е прекалено естествена, а това е положително, независимо от интелектуалната й оскъдица, най-много да ми досади.
Нина, ама много точно го каза. Такъв тип хора и мен не могат да ме подразнят, толкова е простодушна, но в добрия смисъл. Няма претенции, че е умна, една такава като паднала от Марс гледа, не се обажда където не и е работа. И ги ръси едни смешки, ама й идват от сърцето, даже в глупостта си е симпатична.
Re: VIP Brother 3
« Отговор #15 -: Март 18, 2009, 18:05:29 pm »
Здравейте.Аз много харесвам Гала Устата Кристияна Вълчева.А новата мис българия е ужасна като жлизаше във къштата как я усвиркаха.Преди няколко дена я гледах при Милен ужасно се изложи.
Re: VIP Brother 3
« Отговор #16 -: Март 18, 2009, 18:34:33 pm »
Аз за сега единствено харесвам Ицо Хазарта, но това разбира се може да се промени.
Кошлуков се изложи като кифладжия.
Към медицинската сестра Вълчева съм с огромни резерви.
Тодор Славков ме дразни с невъзпитанието си.
Така съм и аз, само да добавя към одобряваните от мен Ивайла и Мария Гроздева. Щерката на Сашо Диков също ми се струва симпатично и добро дете. Пък Румен Луканов ми е адски антипатичен, просто не мога да го издържам  osi_14
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #17 -: Март 18, 2009, 18:38:25 pm »
И на мен дъщерята на Диков не ми прави лошо впечатление, но мисля, че има известен респект към останалите участници, повечето са по-големи от нея. Интересно ми е как би се държала сред връстници. Не знам дали ще е добре или зле, не го познавам момичето. Майка й, българския секс символ не ми е особено симпатичнам, но не съм предубедена към щерка й, де.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 19:22:13 pm от Nina »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #18 -: Март 18, 2009, 18:58:57 pm »
 :D :D :D Браво,Лисе!Поздравления за темичката!И аз постоянно сменям каналите,та хващам и от двете предавания.Пък и сега като съм си в къщи гледам и по "Диема 2" на живо "виповете".Лично мен Божидара и др.Славков определено ме дразнят вече...първата все да е център на внимание,пък и е куку,а вторият със неприличния си алкохолизъм(наистина не може да се вземе думата от него).Тепърва участниците ще ни разкрият истинските си характери,затова фаворит още нямам.За сега симпатизирам на Ивайла,Кристияна и Део.Хи,хи,да видим довечера какво ще стане със Евгени Минчев.
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #19 -: Март 18, 2009, 19:50:17 pm »
Много интересна тема и интересни постове.
Аз симпатизирам на Мария Грозева,Ицо Хацарта,Ивайла,Устата и Софка.
Дкрая ще видим.Тошко просто не го издържам и сменям на айдълите. Няма никаква работа вътре.Дано изхвърчи пръв.
А пуяка дали ще го сготвят.