0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: VIP Brother 3
« Отговор #60 -: Април 09, 2009, 18:22:16 pm »
Пипи и според мен не се справи добре или очакванията ми бяха големи?
Ама , все пак играе в Народния театър, нали? Естествено, че ще са големи очакванията.
Пък майка й да не би да става за нещо?
Не искам да засегна феновете й (ако има такива тук - знаете на вкус и цвет, товарищи нет), но Аня за мен си е набедена и хубавица и актриса ...
И тия прически, откъде ги изважда? Само аз ли си мисля, че е като някоя луда в главата ...

   :lol: :lol: :lol: Леле,отдавна не бях се смяла толкова!Страхотно шоу!Даже бих казала,че ВИПОВЕТЕ се представиха много по-добре от някои професионални артисти!Много яко шоу!Много се забавлявах! :D
не само виповете, всеки хванат от улицата, ще се справи по-добре ...  yahoo_33
Вчера си направих труда да изгледам един епизот на тази "Забранена любов" - е няма по-бездарна боза. Режисьорът е много, много зле - би трябвало да се засрами и да върне всеки взет лев за това, което е направил от играта на артистите, сред които има и кадърни. Диалозите са изключително елементарни, все едно действието се развива в резерват на дебили ...  Абе нямам думи  :D

Казах ли нещо хубаво в този пост?   :oops: - е нищо   :D - следващият път ...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #61 -: Април 09, 2009, 18:29:25 pm »
mmary ,напълно съм съгласна за Аня и за мен е екато луда в главата. :lol:А колкото до "Забранена любов " мислех като теб в началото ,но после свикнах с тази игра и диалози и сега си го следя! :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #62 -: Април 09, 2009, 18:35:56 pm »
Ефирче, аз писах преди време за тази инициатива на Алисия и Валери.
Но нямаше отзвук тук, поне така си спомням, отдавна беше....
Не мога да кажа че ги харесвам, но тогава дадоха един + за себе си.
Снощи също, особенно след като не оповестиха сумата, това също ми допадна.
Дарение заради самото дарение, не поза "Ми я ни вижте колко сме щедри."

Сега да обсъдим атьорстването на Брадърите Випови  :lol:, така да се каже
проФесионално да се изкажа  :wink:

Мария се справи въпреки притесненията си, Саша много и помогна.

Софка и Пипи- Софка го има в кръвта, но беше много органична и вътре в действието.
Колежката и дето е професионалистка, ще ме извинява но бледнееше...

Ивайла и Кошлуков, изобщо не очаквах такъв гибс от него.
И беше искрен, притесняваше се съвсем не на шега.Не преигра.
Като цяло и Ивайла добре се справи.

Гала много добре,пасна и ролята.Тя има треннига от ежедневеие пред камери и умело ползва това.
Тук Божидара беше пресилена, не ми хареса!

Ми Ицо и Милко, много шум за нищо, насилиха го не ми харесва този подход!
Браво на Ицата с чест излезе от тази ситуация.

Интересно ми е примадона Аня ако бе в тая битка, ка ли щепе да цупи устни.
Не можела тя така в парламента пари да проси, институция било.
Ми как да ги проси НАР(народната артиска),може би на специален коктейл?
То ако не им опреш на тези в Институцията Истината в очите няма да се разделят с някоя и друга банкнота.
Халал да са им, на фона на страдащи и молещи.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #63 -: Април 09, 2009, 18:40:16 pm »
mmary  :pipy_longstocking: Много се смях на "все едно действието се развива в резерват на дебили". Най-големия шедьовър във филма-Елица ....е, няма такова бездарие.
Аня е изтрещяла тотално, прическите й са в унисон с поведението й-винаги неадекватно.
Тяхните взаимоотношения с Пипи също са ми като на забавен кадър. Говорят си и се обясняват супер обстоятелствено, все едно са бавноразвиващи.И на мен в началото Пипи ми беше симпатична, но преиграването й ми идва в повече.
Преди час бяха уникални, Аня, Теодора ( с извънземното ) и Божидара...три в едно-тотална лудница, то не бяха духове, то не бяха житейски уроци, видения...А СофитУ горкото стои и слухти и не вдява ли, не вдява...
За актьорската вечер, бях приятно изненадана от Гала и неприятно от Емил-стана червен като гимназист.

Re: VIP Brother 3
« Отговор #64 -: Април 09, 2009, 19:43:39 pm »
Преди час бяха уникални, Аня, Теодора ( с извънземното ) и Божидара...три в едно-тотална лудница, то не бяха духове, то не бяха житейски уроци, видения...А СофитУ горкото стои и слухти и не вдява ли, не вдява...
:jump12: направо си го представих  :D

За актьорската вечер, бях приятно изненадана от Гала и неприятно от Емил-стана червен като гимназист
за играта на Гала ... аз имам друго усещане, че вчерашното представяне беше близо до нейната същност и затова го направи с лекота, а това, което се опитва да представи на екрана и в къщата, е неестествено преиграване ... Като я гледам винаги я чакам да изпусне малко въздуха .. 
Емилчо ми е супер странен ...  той с жена не е ли флиртувал досега? Или верно, мъжете тотално оглупяват, като си паднат по някоя мацка ...
А вие как мислите, на сцената целуваха ли се?

Всъщност да кажа, че симпатизирам на Софка и Саша. Изключително естествени и откровени, без грам комплекси. За съжаление и двамата небългари ...
А като ги гледам нашенските вери импотънт пъсн-и, не се чудя защо и останалите вери комън човеци сме го докарали до това дередже ...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #65 -: Април 10, 2009, 01:20:00 am »
за играта на Гала ... аз имам друго усещане, че вчерашното представяне беше близо до нейната същност и затова го направи с лекота, а това, което се опитва да представи на екрана и в къщата, е неестествено преиграване ... Като я гледам винаги я чакам да изпусне малко въздуха .. 
mmary ,една подобна мисъл пробяга през главата ми набързо.Отхвърлих я под предлог, че не разделям играта от реалната й същност, но сега ще покълне семенцето на съмнението. :lol:

Емилчо ми е супер странен ...  той с жена не е ли флиртувал досега? Или верно, мъжете тотално оглупяват, като си паднат по някоя мацка ...
А вие как мислите, на сцената целуваха ли се?
Ааа, не му хващай вяра ,голям любовчия го раздавал....чувам. :wink:
А целувката , беше драстично, премазани уста. :lol:
(малко офф, как е граматически правилно уста в мн.ч.-устА или устИ. Както и в израза напр.-Заседанието се проведе при закрити вратА или вратИ)

Ефирче, аз писах преди време за тази инициатива на Алисия и Валери.

Мише , снощи го чух ...сефте. :oops:
Хубаво, че изказа професионално мнение, да сверя часовника. :wink:
 
« Последна редакция: Април 10, 2009, 01:32:27 am от Eфирче »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #66 -: Април 10, 2009, 01:30:17 am »
http://forum.slusham.com/viewtopic.php?p=9867

“Надявам се и в България да се направи реформа в здравното осигуряване и Здравната каса да отпуска средства за тази процедура!”, сподели чаровната майка.

Дата: 25.12.2007, 14:43
Хонорарът си от ексклузивните права за фотосесията пред "Стори" двойката дари за благородната инициатива "Още едно дете за България". Средствата ще бъдат предоставени на две двойки, които се нуждаят от метода ин витро, за да се сдобият с наследник.

« Последна редакция: Април 10, 2009, 01:32:16 am от eganeva »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: VIP Brother 3
« Отговор #67 -: Април 10, 2009, 01:39:59 am »
Аз гледах само играта не Део и Устата, не бяха лоши :)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #68 -: Април 20, 2009, 22:37:33 pm »


Кака Аня на младини.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: VIP Brother 3
« Отговор #69 -: Април 20, 2009, 22:45:54 pm »
никога нямаше да я позная Жени:))))))

На мен ми става вече доста грозна цялата тази изтория и махленски разправии.
Харесвах Ивайла Бакалава...напоследък обаче се чудя какво съм и харесвала. Може би единствено откровеността, но скандалджийската нишка ме дразни много.
Аня продължавам да не я харесвам.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #70 -: Април 20, 2009, 22:51:08 pm »
никога нямаше да я позная Жени:))))))



Нали? :wink:

Сега да видим дали ще излезе?
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: VIP Brother 3
« Отговор #71 -: Април 21, 2009, 00:08:26 am »
   Определено Аня прекали тотално и опорочи цялото шоу да занимава всички със себе си.Не само,че не я харесвам,ами и започнах да се дразня от лицемерието й...Грозна картинка...
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #72 -: Април 21, 2009, 00:12:30 am »


Кака Аня на младини.
Тук ме съмнява да е на младини, по-скоро с много фотошоп  :wink:
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #73 -: Април 21, 2009, 00:39:51 am »
   Определено Аня прекали тотално и опорочи цялото шоу да занимава всички със себе си.Не само,че не я харесвам,ами и започнах да се дразня от лицемерието й...Грозна картинка...
Напълно подкрепям Фани!А освен това,не ми харесва ,ама никак да гледам как Аня се опитва да манипулира дори и собствената си дъщеря 8O
Re: VIP Brother 3
« Отговор #74 -: Април 21, 2009, 00:59:41 am »
   Определено Аня прекали тотално и опорочи цялото шоу да занимава всички със себе си.Не само,че не я харесвам,ами и започнах да се дразня от лицемерието й...Грозна картинка...
И аз съм на същото мнение. Не го гледам редовно шоуто, и нямам много наблюдения за случващото се в къщата, но днес изгледах целия лайф и много ме подразни поведението на Аня, наистана е грозна картинка случващото се...
Така и не разбрах от какво е объркана и защо и е помощта на публиката osi_10  :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #75 -: Април 21, 2009, 01:40:13 am »

Тук ме съмнява да е на младини, по-скоро с много фотошоп  :wink:

Няма да спорим. :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #76 -: Април 21, 2009, 11:39:49 am »
Надявам се поне тук снимките да не са с фотошоп. :lol:
http://news.fashion.bg/article/666/14/perf11.php

Явно скоро не е правила маската с хума.
Re: VIP Brother 3
« Отговор #77 -: Април 21, 2009, 12:36:07 pm »
Харесаха ми няколко цитата:
"Аз научих моите деца да приемат с усмивка дори неправдите и да не търсят реванш. Някой нещо казал – отмини с усмивка! Убедих се в годините, че усмивката е най-силното оръжие. Не търсиш отмъщение, отминаваш, гледаш с доброта…"

"А когато има някакво вълнение, несправедливост, съмнение, търся вината винаги в себе си и никога не упреквам другите."

"Не съм дяволита, а жените–актриси от различните поколения са различни – аз съм от поколението, за което майчинството стои над актьорството."
*
Re: VIP Brother 3
« Отговор #78 -: Април 21, 2009, 12:51:44 pm »
Този псевдо секс символ и актриса тотално прекали.Голяма актриса е - не излиза от роля тая жена.Не съм виждала по-изкуствен човек от нея.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: VIP Brother 3
« Отговор #79 -: Април 21, 2009, 12:53:37 pm »
На мен пък държанието на Ивайла ми идва в повече.
Коя е тя?