0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #20 -: Март 09, 2009, 09:24:52 am »
Да от миналата година не работи в КИРМ Плевен!
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #21 -: Март 24, 2009, 20:56:23 pm »
А можете ли да ми кажете какво е препоръчителното време без секс и алкохол преди спермограмата ?  :oops:
*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #22 -: Март 24, 2009, 21:08:44 pm »
А можете ли да ми кажете какво е препоръчителното време без секс и алкохол преди спермограмата ?  :oops:
Въздържание от 3 до 5 дни от секс,а от алкохол поне предните 2 дни.Успех!
*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #23 -: Март 25, 2009, 10:27:47 am »
А можете ли да ми кажете какво е препоръчителното време без секс и алкохол преди спермограмата ?  :oops:
Въздържание от 3 до 5 дни от секс,а от алкохол поне предните 2 дни.Успех!

Даже някой препоръчват и една седмица. За алкохола става въпрос.
 
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #24 -: Март 25, 2009, 15:32:59 pm »
А може ли някой да ми каже специално в КРИМ Плеве (предполагам Д-р Рилчева )колко препоръчват ? Понеже в неделя имахме повод и нямаше как да не се пие алкохол...но от понеделник сме без алкохол и секс..мислех в петък да направим спермограмата  :ask:
*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #25 -: Март 25, 2009, 20:20:56 pm »
А може ли някой да ми каже специално в КРИМ Плеве (предполагам Д-р Рилчева )колко препоръчват ? Понеже в неделя имахме повод и нямаше как да не се пие алкохол...но от понеделник сме без алкохол и секс..мислех в петък да направим спермограмата  :ask:

Пред д-р Личев препоръчваше 5-6 дни, ако може за алкохола. Така че предполагам, че д-р Рилчева иска същото, макар че за тях по-важно е въздържанието от секс.

 
 
*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #26 -: Март 25, 2009, 20:34:40 pm »
А може ли някой да ми каже специално в КРИМ Плеве (предполагам Д-р Рилчева )колко препоръчват ? Понеже в неделя имахме повод и нямаше как да не се пие алкохол...но от понеделник сме без алкохол и секс..мислех в петък да направим спермограмата  :ask:
Мацко не се тревожи,можете да направите спермограмата в петък.От неделното пиене не ще е останало нищо :wink:Ние като правихме спермограма и СДИ там,даже предната вечер моя мъж беше пил малко/имаше рожден ден/,казаха ни че ще го вземат под внимание и направиха изследванията.Така че ти желая успех!
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #27 -: Март 25, 2009, 21:03:55 pm »
Благодаря на всички  :)
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #28 -: Април 01, 2009, 11:50:29 am »
Здравейте пак ! Въпросът ми мозе и да не е за тук , но понеже темата е
за КРИМ Плевен , а ние там ходим...На 26.03 ми пуснаха цитонамазка и микробиология, а на 27.03 спермограма на милото , но забравих да питам кога ще са
готови ( уж да ги пратят по e-mail ) Съжелявам ,че пак ви занимавам с глупости ,но
горе-долу за колко време стават ?
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #29 -: Април 01, 2009, 12:18:35 pm »
Здравейте пак ! Въпросът ми мозе и да не е за тук , но понеже темата е
за КРИМ Плевен , а ние там ходим...На 26.03 ми пуснаха цитонамазка и микробиология, а на 27.03 спермограма на милото , но забравих да питам кога ще са
готови ( уж да ги пратят по e-mail ) Съжелявам ,че пак ви занимавам с глупости ,но
горе-долу за колко време стават ?

Здравейте и ние с мъжа ми сме пациенти на КИРМ Плевен.
 Ами попринцип ако е само спермограма горе доло за около семица не по малко,ако е и микробиологиа е повечко време.За цитонамаската си спомням че почаках някаде около две седмици,но пак е от значение колко е заета лабораторията :bighug: :goodluck:
А може ли някой да ми каже специално в КРИМ Плеве (предполагам Д-р Рилчева )колко препоръчват ? Понеже в неделя имахме повод и нямаше как да не се пие алкохол...но от понеделник сме без алкохол и секс..мислех в петък да направим спермограмата  :ask:
Ами двата пъти беше така: за спермограма от мин.3 - до мак.5,ако е микробиология мин.6 дни въздържание.Успех момичета  :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #30 -: Април 01, 2009, 14:08:08 pm »
Какви са тези спермограми дето ги правят за седмица, бре момичета 8O Направо ме втрещихте.  :lol:
Искра, Мочко пита за брой дни въздържание от алкохол преди направата на спермограма, а това, което ти си й отговорила се отнася за дни въздържание от секс преди спермограма. :D

Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #31 -: Април 01, 2009, 14:18:11 pm »
 :oops: моя грешка моля да ме извините  :flower: :flower: :flower:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #32 -: Април 04, 2009, 23:29:15 pm »
Здравейте пак ! Въпросът ми мозе и да не е за тук , но понеже темата е
за КРИМ Плевен , а ние там ходим...На 26.03 ми пуснаха цитонамазка и микробиология, а на 27.03 спермограма на милото , но забравих да питам кога ще са
готови ( уж да ги пратят по e-mail ) Съжелявам ,че пак ви занимавам с глупости ,но
горе-долу за колко време стават ?


Обикновена спермограма става същия ден, разширената на следващия, МБ и СДИ за около седмица. Ако сте пуснали всичко д-р Рилчева ще ви прати резултатите едновременно.
Цитонамазката май 10-ина дни отне, но там не съм сигурна съвсем.
 
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #33 -: Април 05, 2009, 00:22:03 am »
Благодаря за отговорите ! Д-р Рилчева вече ни прати резултатите
Даже пуснах тема за коментар http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35235.0
В понеделник ще отидем и за моите резултати (МБ и Цитонамазка)и дано да са ок
Успех на всички  :)
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #34 -: Април 08, 2009, 21:14:36 pm »
Пак аз ... :oops:
Може ли да ми кажете в събота лабораторията в КРИМ
дали работи ? Назначени са ми хормони на 3-ти ден от Мц
и се пада в събота . Ако не кога да отида ? Знам ,че мога да се обадя
и да питам , но тези от рецепцията ...
И това ,че ще изпия тези дни поне 2 Аулина има ли значение и има ли
друго от значение което трябва или не преди да ми вземат кръв ?
 :oops: Мерси  :oops:
*
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #35 -: Април 08, 2009, 22:33:52 pm »
Пак аз ... :oops:
Може ли да ми кажете в събота лабораторията в КРИМ
дали работи ? Назначени са ми хормони на 3-ти ден от Мц
и се пада в събота . Ако не кога да отида ? Знам ,че мога да се обадя
и да питам , но тези от рецепцията ...
И това ,че ще изпия тези дни поне 2 Аулина има ли значение и има ли
друго от значение което трябва или не преди да ми вземат кръв ?
 :oops: Мерси  :oops:
Да,лабораторията работи в събота.Можеш спокойно да отидеш и да си пуснеш хормоните сутрината.Колкото до аулин или нещо друго,няма ограничение :DУспех!
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #36 -: Юни 08, 2009, 23:10:34 pm »
Ние,също сме доволни от д-р Личев ако отидете там ще останете доволно срещу 50 лв. с пълни подробности и при взимане на резултата обяснение за всеки един компонент и какво да се предприеме след това!Успех!
Къде е д - Личев в момента?
Може ли все пак някой да ме насочи, къде е в момента д-р Личев?.....
.
...от д-р Рилчева въобще не сме доволни...
Re: Спермограма в КИРМ Плевен
« Отговор #37 -: Юли 12, 2010, 18:48:33 pm »
Да от миналата година не работи в КИРМ Плевен!
А къде работи, защото чуваме доста добри отзиви за него? Моля някой ако има инфо да каже