0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« -: Февруари 24, 2009, 08:41:31 am »
Предлагам да подготвим всички заедно текст който да пуснем на мейлите които Ани е написала.Мисля,че ще е по добре ако искането ни е оформено като единен документ дори и от гледна точка на това ,че като има такъв повече жени ще го пуснем.Аз например не мисля ,че мога да го оформя така за да повлияе -доколкото е възможно.Дайте своите предложения,но мисля ,че до ден  два трябва да сме готови.Нямаме много време.Най много ме притеснява факта накрая да не излезе ,че 10-15 човека сме вдигали пара...ей тогава наистина никой няма да ни отрази :(
п.п.Сега тръгвам на работа и ще помисля до довечера как може да се формулира,мислете и Вие и да си пожелаем успех :D
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА ylinfant
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2009, 09:13:55 am »
невключването ни във фонда за финансиране от държавата си е чиста дискриминация според мен. та ние също имаме проблем, и то установен, как е възможно за нас да няма средства и ние изобщо да не можем да разчитаме на държавата. сега е времето да протестираме, да го направим заедно и да променим нещата в наша полза.
Възмутена съм от политиката на държавата. това не е държава и аз, честно казано не бих искала да живея в нея!
възмутена съм.
да направим петиция, незнам как се прави но мисля, че общо ако се съюзим ще успеем.


Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2009, 09:20:56 am »
Предлагам да подготвим всички заедно текст който да пуснем на мейлите които Ани е написала.Мисля,че ще е по добре ако искането ни е оформено като единен документ дори и от гледна точка на това ,че като има такъв повече жени ще го пуснем.
Вижте тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34024.40

Да действаме.
« Последна редакция: Февруари 24, 2009, 09:28:33 am от alia_alia »
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2009, 09:42:18 am »
При мен все още няма такива стойности на ФСХ, но никой не е застрахован. Бих ви подкрепила момичета. Всеки трябва да има своя шанс. Харесвам идеята да се подготви един текст, който да се изпрати на посочените имейли. Трябва да се направи нещо и сега е момента.
*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2009, 10:21:35 am »
Браво, Звезда! Снощи и аз си мислих за това. Нямам дар слово и не съм много по писането на такива документи. Ще ми се човек, който е по-наясно да се нагърби с това, а ние да изпращаме същото на всички необходими инстанции. Дано изгрее слънце и на нашата улица! Дано хората, от които зависи това се вслушат в нашите искания и желания!

Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2009, 10:31:20 am »
jam и cygnus
са изготвили текстове в тази тема.
Мейли вече се изпращат - действайте.
Какво има да го мислиме с дни и да го оформяме като единен документ - няма време!
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #7 -: Февруари 24, 2009, 19:00:53 pm »
jam и cygnus
са изготвили текстове в тази тема.
Мейли вече се изпращат - действайте.
Какво има да го мислиме с дни и да го оформяме като единен документ - няма време!
mmary Благодаря за насоката,права си нямаме време!Хареса ми писмото на bebe_2009 мисля да го пусна още сега.
п.п.Мели пише ,че има само 15-тина писма...пуснати
*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2009, 19:27:12 pm »
25 са вече, като се има предвид, че първите момичета изпратиха на неработещия контролния мейл - може да са с няколко повече. Но пак ми се струва малко ...
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2009, 20:14:50 pm »
25 са вече, като се има предвид, че първите момичета изпратиха на неработещия контролния мейл - може да са с няколко повече. Но пак ми се струва малко ...
Малко са  :(Може би 200-300 ще прозвучи доста по добре...аз си мислех ,че сме повече.
п.п. Погледнато от другата страна ако в действителност жените с този проблем са по малко-просто по хубаво от това няма!От сърце се надявам да е така!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #10 -: Февруари 24, 2009, 20:19:03 pm »
25 са вече, като се има предвид, че първите момичета изпратиха на неработещия контролния мейл - може да са с няколко повече. Но пак ми се струва малко ...

И неработещият контролен мейл отчита (препраща). 


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #11 -: Февруари 24, 2009, 23:17:48 pm »
Сега виждам темата и аз ще се включа с мейл.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2009, 23:25:18 pm »
И аз изпратих, а утре и съпругът ми.
Ако пък наистина сме малко, няма ли да му е по-лесно на фонда да ни подпомогне?!...
Но аз смятам, че има доста хора, които нямат достъп в интернет, до сайта ни или пък просто не са на линия тези дни.
Моля се, очаквам и разчитам на разбиране и подкрепа!
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2009, 23:36:07 pm »
И аз изпратих, а утре и съпругът ми.
Ако пък наистина сме малко, няма ли да му е по-лесно на фонда да ни подпомогне?!...
Но аз смятам, че има доста хора, които нямат достъп в интернет, до сайта ни или пък просто не са на линия тези дни.
Моля се, очаквам и разчитам на разбиране и подкрепа!
Момичета и аз утре ще пиша моето възражение но незнам как точно да го уформя ,нямаме по тази част. дайте някакви примери .
*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #14 -: Февруари 25, 2009, 08:15:32 am »
Изпратих писмото на бебе2009 с малко лични допълнения. Даде ми грешка в единия адрес. След малко ще пробвам пак. Ще изпратя и от името на съпруга ми.

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2009, 11:36:39 am »
Изпратих писмо на:
'guzunov@mh.government.bg'; 'vraleva@mh.government.bg'; 'press@mh.government.bg'
и
'zachatie@gmail.com'
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2009, 11:55:24 am »
И аз написах едно писмо и го пращах вчера,но ми връщаше ,че не може да бъде доставено, изпратих го и днес ,за сега не ми казва,че не е доставено дано са го получили. Като чета из темите оставам с впечатление,че доста жени са изправени пред диагноза ИЯР ,но май няма голяма активност по проблема,дано се включат повече от нас сега е момента да отстояваме правата си и ако не сме активни няма на кого да се сърдим. Дано ни чуят  :balk_103:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2009, 12:10:57 pm »
И без друго не вярвам да четат ред по ред всяко писмо, така че не се притеснявайте как е оформено. Мисля, че важното е да изкажем възраженията си ПОВЕЧЕ хора и да се усеща в текста личната ангажираност - това последното в случай, че изобщо ни четат. Моля се да ни обърнат внимание...


Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2009, 13:11:03 pm »
изпратих!

[/url]
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2009, 13:26:43 pm »
Изпратих на трите имейла. Има ли други