0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #40 -: Март 21, 2009, 21:11:15 pm »
За съжаление е точно така,само не мога да разбера ,защо не включат донорската програма към фонда.Парите са почти същите, така че кои са спънките незнам.Ако някой може да ми обясни.........
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #41 -: Март 22, 2009, 00:17:27 am »
За фонда става въпрос. Док каза, че няма да ми подготви документите, тъй като има вероятност да не ме одобрят, а и ще се гони успеваемост, а аз съм потенциален неуспял!  :( :( :(
какво гонене на успеваемост ? та нали фонда е да помага на проблемни двойки а не е състезание на клиники , малко е гадно спрямо нас със донорските яйцеклетки че не ни включеха не е чесно , но се радвам и за другите момичета които ще имат шанс да збъднат мечтата си.на нас ни остава да гледаме отстрани като "гладни сирачета " и да преглъщаме сълзите си .
*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #42 -: Март 22, 2009, 00:26:52 am »
разочарована съм от факта че никой не обърна внимание на нас с високо фсх ние какво да правим да се откажем да ставаме родители ли  :(
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #43 -: Март 22, 2009, 18:40:59 pm »
За фонда става въпрос. Док каза, че няма да ми подготви документите, тъй като има вероятност да не ме одобрят, а и ще се гони успеваемост, а аз съм потенциален неуспял!  :( :( :(
Съжалявам, миличка!  :(   Дано успееш с ИКСИ на лимитиран цикъл!   :bighug:
*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #44 -: Март 22, 2009, 22:59:14 pm »
За фонда става въпрос. Док каза, че няма да ми подготви документите, тъй като има вероятност да не ме одобрят, а и ще се гони успеваемост, а аз съм потенциален неуспял!  :( :( :(
Съжалявам, миличка!  :(   Дано успееш с ИКСИ на лимитиран цикъл!   :bighug:
Благодаря ти, мила!  :hug2:

Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #45 -: Март 23, 2009, 10:02:56 am »
Аз също смятам, че е дискриминация. Аз за сега нямам такъв проблем, но както беше написано никой не е застрахован. Имам 3 опита инвитро и как да знам кога проблемът може да се появи. Поставянето на такива условия отхвърля хора, които могат да имат шанс. Не съм лекар и незнам точно как стоят нещата, но вярвам че всяка жена имаща малък шанс би искала да опита, дори за е за последно. Варата и надеждата умират последни.


*
Re: За всички с ИЯР и ФСХ над 12,5
« Отговор #46 -: Март 23, 2009, 10:47:55 am »
Добре де това ФСХ нали варира? Лично на мен миналия месец беше 12.62, а този ми е 9.82.Не съм питала док.,но си мисля ,че няма да ме включи в програмата за трите безплатни опита ,защото знае че съм с ИЯР.Добре че отпадна АМХ.защото там резултатите ми са плачевни 0.05,Другия месец все пак ще се опитам да поговоря с него и дано и тогава ФСХ ми е в норма ,че не знам как ще се аргументирам тогава.