0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
8мм фоликул-15ден
« Отговор #40 -: Април 20, 2006, 15:08:26 pm »
:D Разбрах те Роми ще видим какво ще стане мерси все пак.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
8мм фоликул-15ден
« Отговор #41 -: Април 21, 2006, 09:06:25 am »
Видяхме  :wink: доиде ми тая сутрин както и си мислех че ще стане сега да свърши и една хубава фуликометрия и хоп :) ако има фуликол ще му разкажем играта с чичо боц :wink: как ми се иска да има в ляво фуликол но......каквото такова за съжаление нищо не зависи от мен на тоя етап.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
8мм фоликул-15ден
« Отговор #42 -: Април 21, 2006, 09:07:34 am »
Васи, Наха  :balk_21: Да момичета ще правя повторни хормони, ама нали съм си педантка, та четох някъде че е добре за да се докаже високо или ниско ниво на FSH изследването да се повтори и дори потрети но в едни и същи дни от цикъла. Защото FSH се изчиства напълно до 7-мия ден от цикъла и след това започва наново постепенно да нараства.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
8мм фоликул-15ден
« Отговор #43 -: Април 21, 2006, 09:54:48 am »
Старлет мила докато не си сигорна в резолтата наистина ако трябва ще се повторят аз никога не съм правила хормонални но мисля сега ако не стане нищо да си дам малко почивка и след това да направя и хормоналните.Успех мила и дано има добри резолтати. :kiss:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
8мм фоликул-15ден
« Отговор #44 -: Април 25, 2006, 09:48:18 am »
Здравеите пак от мене ами значи аз тоя месец направо пълна каша за мое успокоение се обадих  на док след като вече трети ден не ми идваше а само зацапваше и тои ми обясни защо и как след това ми доиде и този месец съм на 28 дена нещо което много рядко ми се случва   :wink:  както и да нещата върнаха ритъма си и сега се надявам да имам хубав фуликол и да го спукаме пък останалото Божа работа.Надявам се всичко да е наред при вас и да сте в добро настроение след празника :)