0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

относно билките за за4еване
« -: Февруари 13, 2009, 17:22:41 pm »
здражеите моми4ета доста рових из нета да тарсия отгожори на вапросите си но не намирам ни6то затова се обраштам кам вас от извесно време пия билки за за4еване но нешто запо4нах да се 4увствам странно имам леки ,нопостоиянни болки в яи4ниците ,страшно сам изнервена избива ме на рев,постоиянно ме гони глади се появи ниакжо гадно те4ение като пресе4ено мляко,според вас дали е от билките или си внусхавам.Ниамам кам кого друг да се обарна за савет молиа ви помогнете ми 8O
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2009, 17:36:59 pm »
А защо билки? На лекар ходила ли си? Билките съвсем не са безобидни, понякога може дори да са опасни. Ако не са предписани и приготвени от специалист.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2009, 18:19:44 pm »
Билки за забременяване няма. Защото от билките не се забременява. Каквито и да е лекарства или билки не се пият преди да е поставена диагноза, т.е. преди да се разбере какъв а и къде е проблема. Освен това, никога не се самоназначават. Ако имаш проблем със забременяването, повече от година, обърни се към специалист по стерилитет или към някоя от клиниките за тази цел.
Проблемът може, дори да не е в теб, а в твоя партньор. И с "билките за забременяване" нищо няма да постигнеш, както виждаш, даже става по-лошо.

Желая ти успех!
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2009, 19:06:40 pm »
Напълто съм съгласна с мненията на Pesheck и Osiana между другото преди няколко дни си взех една брошура на която пише:Да се избягва приемането на Естествни и Природни препарати на билкова основа.99% от билковите препарати не са изследвани за вредни ефекти преди и по-време на бременност.
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2009, 08:37:05 am »
Момичетата са абсолютно прави. Мисля, че трябва да посетиш лекар, а и това течение, което описваш :?, трябва да се провери на какво се дължи. Усхех!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2009, 15:49:12 pm »
НЕ си губи времето с билки. Потърси специалист, който да ти помогне.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2009, 16:06:03 pm »
появи ниакжо гадно те4ение като пресе4ено мляко,според вас дали е от билките или си внусхавам.Ниамам кам кого друг да се обарна за савет молиа ви помогнете ми 8O

гадното течение като пресечено мляко са най-вероятно гъбички и трябва да се лекуват. по принцип, човек като има оплаквания от здравето си, отива на лекар, а не почва да рови из Интернет.
отиди при свестен гинеколог и се лекувай, за да не си навредиш повече.

с билки не се забременява.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

относно билките за за4еване
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2009, 10:55:44 am »
mnogo ste grubi momi4eta da pravila sam si izsledvaniq i mi niama ni6to prosto iskah da 4uq i vashto mnenie po vaprosa s bilkite pove4eto ot vas sa pili niakvi bilki no nikoiq ot vas  koiqto gi e pila ne spodqliq za tehniq efekt az tova pitah kak sa se 4uvstvali i kvo sa zabeliazali tezi ot vas koito sa pili bilki blagodarq za otdelenoto vreme

Пиши на кирилица.
« Последна редакция: Февруари 19, 2009, 11:06:57 am от Pesheck »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2009, 11:10:00 am »
Пиши на кирилица!

Щом ти няма нищо, защо тогава пиеш билки??

А ти от къде знаеш че всички сме пили билки? Аз никога не съм пила билки "за забременяване". А кажи ни коя е тази билка, че и аз да зачена. То историята познава един такъв случай... на непорочно зачеване.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2009, 11:15:00 am »
Не сме груби - реалистки сме. И си казваме мнението - няма билки за забременяване - няма. Има такива които да ти повлияят на хормоните или да ти докарат "ниакжо гадно те4ение като пресе4ено мляко" както сама го наричаш. И не е вярно, че повечето от нас са пили билки - аз например не съм. А тези които са са ти казали да не си губиш времето с това. Ти явно си решила да си пиеш билките независимо как ти се отразяват - какво тогава очакваш от нас? Да ти кажем "не бой се нормално е да се чувстваш така" - ами не е нормално, съжалявам. Ако искаш обаче адекватни съвети и помощ сподели повече - от кога пробвате, какви изследвания имаш ти и партньора ти и не на последно място къде са правени. Това са важните неща. Иначе си говорим празни приказки само.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2009, 11:21:13 am »
Неразбирам с какво те нагрубихме,ти питаш ние си казваме мнението.Успех ти желая
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2009, 11:22:33 am »
Че няма билки за забременяване, няма.
Иначе всички щяхме да се оправим с билки, ама не става.
Сама казваш, че се чувстваш странно от тези билки, значи не са съвсем безобидни, още повече че пиеш нещо, в което не знаеш какво се съдържа и как би повлияло.
Освен това нали се сещаш че зачеването не става само с билки, а и с помощ от партньора.
Казваш че си правила изследвания - бъди по-конкретна и кажи какви точно и къде. А на мъжката половина от двойката правили ли сте изследвания - спермограма примерно, и къде?
Когато искаш мнение по даден въпрос е добре да си по конкретна и да дадеш повече информация, за да може и мнението да е адекватно на това, което очакваш.
Успех !
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2009, 19:00:04 pm »
,нопостоиянни болки в яи4ниците... се появи ниакжо гадно те4ение като пресе4ено мляко,според вас дали е от билките или си внусхавам.Ниамам кам кого друг да се обарна за савет молиа ви помогнете ми 8O
Тези болки и това течение може да е от възпаление!Незнам дали може да има някяква връзка с билките, но не мисля :? Не си споменала, какви билки ползваш?
Момичетата са прави, че при такива оплаквания непременно трябва да идеш на лекар, защото и едно просто възпаление ако не се лекува може да доведе до по-сериозни последствия.
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #13 -: Март 05, 2009, 15:17:13 pm »
mnogo ste grubi momi4eta da pravila sam si izsledvaniq i mi niama ni6to prosto iskah da 4uq i vashto mnenie po vaprosa s bilkite pove4eto ot vas sa pili niakvi bilki no nikoiq ot vas  koiqto gi e pila ne spodqliq za tehniq efekt az tova pitah kak sa se 4uvstvali i kvo sa zabeliazali tezi ot vas koito sa pili bilki blagodarq za otdelenoto vreme

Hi djenifar_1,po princip momicetata sa pravi-pri takiva sipmtomi po dobre e da posetish lekar.Sasto taka e vajno da napravish vsicki isledvania na sebe si i partniora si za da ste sigurni ce niama medicinski problem.Imam edin vapros-koi ti predpisa bilkite?zastoto az i partniora mi sasto piem bilki,No te sa predpisani ot magistar farmaceft koiato si razbira ot rabotata.Doverih se na neia zastoto mi izlekuva cistita i sasto stopi kamanite v babrecite na maika mi.Nadiavam se da ima uspeh i zatova(vece 3 godini opitvame za bebce).Tuk v Uk mnogo dvoiki pribiagvat kam alternativna medicina kogato nisto drugo ne pomaga.
Uspeh!

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 06, 2009, 12:34:38 pm от Pesheck »
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #14 -: Април 09, 2009, 01:39:40 am »
здражеите моми4ета доста рових из нета да тарсия отгожори на вапросите си но не намирам ни6то затова се обраштам кам вас от извесно време пия билки за за4еване но нешто запо4нах да се 4увствам странно имам леки ,нопостоиянни болки в яи4ниците ,страшно сам изнервена избива ме на рев,постоиянно ме гони глади се появи ниакжо гадно те4ение като пресе4ено мляко,според вас дали е от билките или си внусхавам.Ниамам кам кого друг да се обарна за савет молиа ви помогнете ми 8O

каквибилки си пила и в какви количества???



*

    билкамама

Re: относно билките за за4еване
« Отговор #15 -: Април 15, 2009, 20:42:11 pm »
здрасти!Аз сам гост и попаднах слу4айно в този форум.Моето мнение за билките е 4е това,4е имаш те4ение е пове4е от радостно,това е пьтя кам о4истването,заради което ти вероятно не можеш да забременееш,защото плода може да се развие само в 4иста среда-това е нов живот акоп ме разбираш какво искам да кажа.Т.е.организма ти е затла4ен...постараи се успоредно с това и да яде6 по-лека и здравословна храна,за да подпомогнеш организма си по-бьрзо да се из4исти.Успех!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #16 -: Април 15, 2009, 23:36:15 pm »
Никога и при никакви обстоятелства течението не е добра новина. Не знаейки на какво се дължи течението е доста безотговорно да успокояваш авторката, че е нормално.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #17 -: Април 16, 2009, 00:22:17 am »
 8O
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #18 -: Април 16, 2009, 00:52:42 am »
здрасти!Аз сам гост и попаднах слу4айно в този форум.Моето мнение за билките е 4е това,4е имаш те4ение е пове4е от радостно,това е пьтя кам о4истването,заради което ти вероятно не можеш да забременееш,защото плода може да се развие само в 4иста среда-това е нов живот акоп ме разбираш какво искам да кажа.Т.е.организма ти е затла4ен...постараи се успоредно с това и да яде6 по-лека и здравословна храна,за да подпомогнеш организма си по-бьрзо да се из4исти.Успех!!!
osi_12 osi_12 osi_12
Може да има много причини да се появи течение, гъбички, бактерии, хламидии...Но в никакъв случай не и пречистване на организма, той си има други механизми да се пречиства.И ако появата на течение беше радостна новина, то аз сега нямаше да съм без тръби!
Много моля, не пишете глупости, особено такива, които застрашават здравето на хората!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #19 -: Април 16, 2009, 13:52:19 pm »
Мила гостенко - билкамама,немога все още да асимилирам глупостите, които си изписала.По твоята логика не трябва изобщо да съществуват лекари,а само билки,билкари,хомеопати и врачки!Не мога да повярвам,че в 21 век съществуват хора,които сляпо се доверяват на всякакви шарлатани и измамници,даващи на хората всевъзможни отвари!Моля не давай такива полезни съвети!!!!

dgenifar_1,разбери ,че всичко,което казваме е не да те обидим и нагрубим,а да ти помогнем.Повечето жени в този форум сме имали и имаме репродуктивни проблеми и сме изминали един дълъг и нелек път.Препатили сме много!Обърни си сериозно внимание на здравето и посети специалист!Успех!