0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: относно билките за за4еване
« Отговор #20 -: Април 16, 2009, 14:03:11 pm »
здрасти!Аз сам гост и попаднах слу4айно в този форум.Моето мнение за билките е 4е това,4е имаш те4ение е пове4е от радостно,това е пьтя кам о4истването,заради което ти вероятно не можеш да забременееш,защото плода може да се развие само в 4иста среда-това е нов живот акоп ме разбираш какво искам да кажа.Т.е.организма ти е затла4ен...постараи се успоредно с това и да яде6 по-лека и здравословна храна,за да подпомогнеш организма си по-бьрзо да се из4исти.Успех!!!
Ъбсурдистант  8O 8O 8O osi_12 osi_15 osi_14
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #21 -: Април 16, 2009, 20:45:12 pm »
 osi_12 osi_15 :balk_149: Аз съм изумена-билкамама ти добре ли си? Течението винаги е признак на проблем, а не на "очистване" ако не му обърнеш внимание така хубаво можеш да се "очистиш", че после никой доктор да не може да ти помогне!?!?!? Не знам какво да кажа!!!!! osi_11-точно това прочетох в твоя пост!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #22 -: Април 16, 2009, 21:46:12 pm »
Леле,какви глупости се дрънкат тук.Ми ние къде сме тръгнали по доктори,то било добре да си имаш течение,пък ние да не знаем и да даваме пари наляво и надясно за лечение.
здрасти!Аз сам гост и попаднах слу4айно в този форум.Моето мнение за билките е 4е това,4е имаш те4ение е пове4е от радостно,това е пьтя кам о4истването,заради което ти вероятно не можеш да забременееш,защото плода може да се развие само в 4иста среда-това е нов живот акоп ме разбираш какво искам да кажа.Т.е.организма ти е затла4ен...постараи се успоредно с това и да яде6 по-лека и здравословна храна,за да подпомогнеш организма си по-бьрзо да се из4исти.Успех!!!
Ъбсурдистант  8O 8O 8O osi_12 osi_15 osi_14
Ужас просто ,как изобщо ти хрумнао да го напишеш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: относно билките за за4еване
« Отговор #23 -: Април 23, 2009, 16:23:40 pm »
Абсурдно е да се прибягва до билки за зачеване.
Не сме в 15-ти век все пак.

За съжаление все още има наивни момичета, които се осланят на съветите на разни шарлатани.