0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #200 -: Ноември 29, 2013, 21:26:23 pm »
Все още не ми се вярва, но след 5 години в очакване да видя двете чертички, сега мога да се похваля, че имам 3 положителни теста за бременност (2 "шуър чек" и "един вита плюс"). Надявам се всичко да се развива нормално. Забременях в клиника "Щерев" при д-р Мария Коновалова от трета инсеминация на естествен не стимулиран цикъл.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #201 -: Февруари 14, 2015, 10:13:25 am »
здравейте момичета ,
имам следната питанка - на 24 -01 -15 ми беше трансфера в Тутракан , изключително доволна и благодарна съм от екипа на Богомил Бойчев. Първо икси резултат положителен, след два дни ми е и първия ехограф.
Бих искала до края да продължа при него и ще го направя ,но живея във  Варна ,това е около 3 часа път, въпросът ми е бихте ли ми препоръчали лекар във Варна ,който може да проследява успоредно при нужда.
Нямам наблюдения за тукашните лекари , в Тутракан отидох абсолютно интуитивно.

може би не съм се насочила в правилната тема , но търсих с дни и не открих по -подходяща
Благодаря ви.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #202 -: Февруари 14, 2015, 13:11:21 pm »
kategori4nost, поздравления за положителния резултат  :D, желая ти лека и спокойна бременност!  :D

Задай въпроса си в темата, в която пишат момичетата от Варна, надявам се да ти дадат по-точна информация за лекарите в града:

Ин Витро Аг Варна-11

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #203 -: Февруари 14, 2015, 13:35:24 pm »
Благодаря:) ориентацията ми явно е под всякаква критика..
*

    ansy

  • *
  • 3
  • Надежда
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #204 -: Март 13, 2015, 22:45:27 pm »
Има ли някой успял с инсеминация  при д-р Даниел Димов Шумен? Моля Ви момичета пишете!
Почитай лекаря с чест според нуждата от него, защото Господ го е създал, и лекуването е от Вишния
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #205 -: Април 07, 2015, 07:17:19 am »
Одавна не е писано,момичета къде си правихте инсеминация?
След коя видяхте така желаните две черти?
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #206 -: Април 14, 2015, 10:36:57 am »
Аз забременях от първа инсеминация без стимулация във болница Вита.Фактора беше антитела при мъжа ми.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #207 -: Април 14, 2015, 11:15:46 am »
Аз забременях от първа инсеминация без стимулация във болница Вита.Фактора беше антитела при мъжа ми.


Най-накрая пациент на Вита...
И тема пуснах,но уви,никой не откликна.Както и да е.
vivi19,мога ли да попитам за подробности,като например при кой лекар си и т.н?
Толкова се радвам,че има някой който посещава същата клиника :balk_46:
Лека и спокойна бременност ти пожелавам.



Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #208 -: Април 27, 2015, 12:35:34 pm »
Аз забременях от първа инсеминация без стимулация във болница Вита.Фактора беше антитела при мъжа ми.


Най-накрая пациент на Вита...
И тема пуснах,но уви,никой не откликна.Както и да е.
vivi19,мога ли да попитам за подробности,като например при кой лекар си и т.н?
Толкова се радвам,че има някой който посещава същата клиника :balk_46:
Лека и спокойна бременност ти пожелавам.

Аз също съм пациентка на Вита и ще правя инсеминация сега...Ще пиша подробности!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #209 -: Април 27, 2015, 12:56:23 pm »
Дани,супер,дръж ни в течение.
Ако е удобно да попитам при кой лекар си?



Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #210 -: Май 29, 2015, 17:06:09 pm »
Да събудя темата...
Дани,как мина процедурата,не писа подробности!?



Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #211 -: Юни 01, 2015, 09:08:03 am »
Еми, първата неуспешно мина  :(, рев, рев, рев, сега отначало от днес! Иначе болка никаква нямаше, нищо по различно от един преглед не усетих! Това е! На другите успех!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #212 -: Юни 01, 2015, 10:21:19 am »
Еми, първата неуспешно мина  :(, рев, рев, рев, сега отначало от днес! Иначе болка никаква нямаше, нищо по различно от един преглед не усетих! Това е! На другите успех!


Съжалявам,дано ти е олекнало като си поплакала,сега с нова надежда и сили,желая ти успех.
При кой доктор беше процедурата и сложиха ли ти препарат за да таймират овулацията?



Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #213 -: Юни 01, 2015, 10:52:17 am »
Да, сложиха ми, но фоликулът ми се беше спукал доста по рано от очакваното, та инсеминацията ми беше на спукан фоликул. Първоначалната идея беше да направим инсеминация и на другия ден ре, но до втора не се стигна. Те това е, този месец нищо, ще преценим дали ще правим на естествен цикъл другата седмица. Ако имам фоликул!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #214 -: Юни 01, 2015, 11:36:46 am »
Благодаря Дани.
При мен беше без таймиране,затова попитах при теб как е било.Каквото и да решите,стискам палци и ти желая спокойствие,търпение и успех,разбира се.



Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #215 -: Юни 15, 2015, 20:40:49 pm »
Здравейте момичета!
Надявам се другия или по другия месец и ние да правим инсеминация..
Но ме притеснява факта , че морфологията ни е 3% .. Има ли момичета правили инсе с такъв процент ? Има ли вообще смисъл с 3% и какво е изискването колко да е морфологията (едва ли е 14% перфектна и нагоре  8O )
P.S За ентусиазираните да ми помогнат и да отговорят давам и спермограмата като цяло http://sunshine11.snimka.bg/family/sp.870111
Благодаря :)
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #216 -: Юни 19, 2015, 13:26:41 pm »
Здравей strawberry_11,
Морфология 3 при норма 14 не е много добре. Хубаво е мъжът ти да направи SDI тест, след като му е такава морфологията, някъде където го изследват както трябва. Вижда ми се и малка общата концентрацията за инсеминация. Такава концентрация е добре за инвитро, но за инсеминация ...
При нас Spermotrend помогна повече от Андрозитол.
Успех ти желая! :)
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #217 -: Юни 19, 2015, 14:04:30 pm »
Здравей Благодаря за отговора.
Има и доста голяма разлика с предната спермограма в концентрацията.Предния път беше 49,5...Не знам до колко зависи това , но беше спал само 4 часа...
Едно се подобрява друго не...  :( Направо не знам.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #218 -: Август 08, 2015, 09:32:22 am »
Дадох своя глас  :) Първа инсеминация при д-р Даскалов

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #219 -: Август 15, 2015, 22:51:58 pm »
Здравейте момичета!

Първа неуспешна :( инсеминация на ЕЦ в клиника Щерев, въпросът ми е  според вас  има ли по-голяма успеваемост при стимулиран цикъл?