0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #20 -: Февруари 01, 2009, 23:48:47 pm »
 Добре де, арестувана беше малко, силно, но признай, че постинг като този щеше да бъде изтрит моментално, а този, който го е постнал щеше да получи един дълъг бан...
   Не казвам, че трябва да се направи,и не намеквам нищо! Просто не толерирам и не разбирам подобни изказвания и подобни изказвания ме карат да се срамувам,че съм българка от какъвто и да било етнос.
    А,всичко останало много правилно го е казала rally_pat
You can't report your own post to the moderator, that doesn't make sense!


Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #21 -: Февруари 02, 2009, 09:57:27 am »
Гледах репортажа за датската сперма. Беше си чиста реклама на Щеревата клиника.Там цената на инсеминацията е двойна в сравнение с други клиники - 600 лв.
В Селена-Пловдив е също толкова.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #22 -: Февруари 02, 2009, 10:35:21 am »
Останах изненадана като видях цените в сайта на клиника Малинов - 300 лв. е донорската инсеминация. А аз правих 6 поредни при Щерев. Не знам с какви сперматозоиди са ми правили - датски или ромски :), ама разликата в цената ми се видя огромна.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #23 -: Февруари 02, 2009, 11:29:51 am »
Мале ,какви са тия цифри.Аз правих 3 инсеминации,вярна със сперма на мъжът ме,струват 200 лв.,инъче донорската е 250 лв.Тя тая 600 лв.да не би и лекарствата да включва,че аз нещо се изумих с тая цифра.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2009, 11:38:25 am »
Мале ,какви са тия цифри.Аз правих 3 инсеминации,вярна със сперма на мъжът ме,струват 200 лв.,инъче донорската е 250 лв.Тя тая 600 лв.да не би и лекарствата да включва,че аз нещо се изумих с тая цифра.
Без лекарства, включваше прегледите само(2 или 3). И при 6 поредни инсета, и то с донор, не потърсиха причината в мен. Ама това е друга тема...
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2009, 16:40:53 pm »
Ох, чета и не разбирам - за мен няма никакво значение с какви гамети е заченато нашето дете! Дали е ромче, българче или датчанче - в края на краищата ние сами го износваме тези 9 месеца, нали така? Ние сме тези с контракциите, с притесненията, с родилните мъки, нали?  Това е НАШЕТО дете!

И от момента, в който сме решили, че ще приемем донорска яцеклетка или сперматозоид, то ние приемаме това, което някой, подтикнат от някакви подбуди, е предоставил на нашата клиника. Затова не виждам смисъла на това да се дискутира, какъв е произхода на дадена гамета - важното е че точно тя, точно в този момент ни прави родители!

Абсолютно!
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2009, 17:16:01 pm »
 
Цитат
и то с донор, не потърсиха причината в мен. Ама това е друга тема
...
Ще се повторя пак но същото се отнася и за Селена-Пловдив.Сами си правете изводите...
Цитат
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2009, 19:58:20 pm »
Е кое му е странното, ползват същата банка най-вероятно. А всеки сам избира къде да отиде.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2009, 23:35:26 pm »
На страницата на клиниката му http://www.ivf-bg.com/index.php?n=services&t=1 не пише, че донорите са от Дания.
Да няма грешка?
Питам защото доста хора са пациенти на клиниката и до сега не е казвано, че има такива донори.
 8O
*
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #29 -: Февруари 02, 2009, 23:44:55 pm »
На страницата на клиниката му http://www.ivf-bg.com/index.php?n=services&t=1 не пише, че донорите са от Дания.
Да няма грешка?
Питам защото доста хора са пациенти на клиниката и до сега не е казвано, че има такива донори.
 8O
Е,и? Тези неща не се обсъждат по сайтове и телефони, а в лекарския кабинет.
Все пак става въпрос за донорска инсеминация.
Относно цената - всеки си знае възможностите, свободен е да си избере сам клиниката.
*
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #30 -: Февруари 03, 2009, 15:52:29 pm »
Цитат
Тези неща не се обсъждат по сайтове и телефони, а в лекарския кабинет.

А защо да не се обсъждат свободно? Според мен трябва да се говори повече и на по-прост език. Открих, че е много трудно да се информира човек, ако не дай боже няма проблем. Какъв е проблемът да има ясна, общодостъпна информация? Някой нагоре каза, че това е "жълтата" страна на нещата, аз не смятам така. Колкото повече яснота толкова, по-добре, нали така? 
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #31 -: Февруари 03, 2009, 21:59:45 pm »
По "Господари на ефира " говорят за датската сперма 8O :lol:
You can't report your own post to the moderator, that doesn't make sense!


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпроси около репортажа за Датската сперl
« Отговор #32 -: Февруари 04, 2009, 09:20:50 am »
а датска сперма се внася от няколко години поне... абе много обича обществото да си прави гъдел с "щекотливи" теми. вместо да се вълнуват за ирландското месо или детските пюрета с хормони, дето се оказа, че няма институция, която ги изследва, те за датската сперма се хванали...

нали всичко е доброволно и по желание на жената? каква е разликата дали ще легне с датчанин, за да й направи дете или ще я инсеминират с датска сперма? всеки има право да ражда деца от когото си иска!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!