0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #40 -: Април 10, 2009, 18:28:12 pm »
Искам да кажа,че много малко са лекарите в Бг,които си разбират от работата  и които искат да ни помогнат за решаването на нашите проблеми и коментарите относно тяхната професионалност са неподходящи.

evita1717,не се притеснявай за бавното загряване,то ще да е от пролетната умора  :lol: :lol: :lol:

Сигурно е от това ...  :P
Здраво ме е отпрал токът  :balk_70: !
Луда работа , но дано както казваш ME4KATA , да е от пролетната умора , а не от друго  :jump12:  !!!
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #41 -: Април 11, 2009, 01:53:56 am »
всичко мина супер-без никаква болка.Прави бяхте др.Персенска е с много лека рька  yahoo_33
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #42 -: Май 27, 2009, 19:47:22 pm »
Здравеите моми4ета,днес правих цветна снимка със упоика при д-р Персенска,определено няма за какво да се притеснявате,ни6то не усетих!!!
Даже и не заспах,само бях като пияна за 5 мин.И да се похваля имам си две проходими тръби :lol:.УСПЕХ НА ВСИ4КИ....не е стра6но :bighug:

*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #43 -: Юни 15, 2009, 20:51:16 pm »
привет и от мен искам да споделя че ми предстои цветна снимка да видят дали има проходимост на трабите в благоевград ще ми я прават с упоика страхувам се дали щте усещтам болка моля ви кажетеми моля ви
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #44 -: Юни 15, 2009, 20:52:36 pm »
привет и от мен искам да споделя че ми предстои цветна снимка да видят дали има проходимост на трабите в благоевград ще ми я прават с упоика страхувам се дали щте усещтам болка моля ви кажетеми моля ви
щом ще е с упойка, със сигурност нищо няма да усещаш, спокойно. успех!


*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #45 -: Юни 15, 2009, 22:00:16 pm »
привет и от мен искам да споделя че ми предстои цветна снимка да видят дали има проходимост на трабите в благоевград ще ми я прават с упоика страхувам се дали щте усещтам болка моля ви кажетеми моля ви

Спокойно,нали упойката е за това да не усещаш нищо!
*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #46 -: Юни 21, 2009, 13:44:51 pm »
ооооо,момичета,упойката е тоооолкова вредно нещо...не си го причинявайте...не и за това...не си заслужава
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #47 -: Юни 21, 2009, 17:06:10 pm »
ооооо,момичета,упойката е тоооолкова вредно нещо...не си го причинявайте...не и за това...не си заслужава
С какво вреди упойката?
*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #48 -: Юни 21, 2009, 21:54:37 pm »
...отрова...на всичко,което се сетиш,черен дроб,бял дроб ,сърце...кръвонсни съдове...
*

    Михаела

Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #49 -: Юни 23, 2009, 01:44:51 am »
 :oops: Момичета, може ли да използвам темата да попитам нещо...Аз съм пациентка на д-р Владимиров и мисля, че скоро ще правим цветна снимка. При евентуално последваща лапароскопия, разбрах че не оперира той, а праща при доверен лекар....В клиника "Надежда" на същия принцип ли работят или там правят лапароскопиите?
*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #50 -: Юни 23, 2009, 01:47:51 am »
Там правят и лапароскопии. Успех!  :D Пиши, ако нещо друго те интересува.  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #51 -: Юни 23, 2009, 08:53:42 am »
...отрова...на всичко,което се сетиш,черен дроб,бял дроб ,сърце...кръвонсни съдове...
. Аз също съм против упойките, но явно някои момичета мноого ги боли при цветната сника и може би си струва. На мен ми правиха без упойка и почти не ме боля,но знам, че ако са ти запушени тръбите е голяма болката.

Б.


  
*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #52 -: Юни 23, 2009, 11:06:30 am »
Моите тръби бяха запушени двустранно.
Първата снимка, без да знам за какво иде реч, я правих без упойка. То не беше и снимка де, но това е друга тема. Такава болка никога не съм изпитвала през живота си, а по принцип понасям. Искаше ми се да умра на магарето, виках много, после припаднах, абе излагация от всякъде. В резултат - нищо не се разбра, само дето ме беше страх да ида на доктор след това цяла година.
Вторият път беше с упойка - някаква венозна анестезия. След 45 мин като се събудих, разбрах резултата. Единственото, което усетих е лек дискомфорт след това и толкова.
Това от моя опит. Всеки прави избор дали с упойка или без.
Успех!


Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #53 -: Юни 23, 2009, 17:56:19 pm »
При моята снимка болката също беше нетърпима.Както го раказва Макси-преживях същия ужас и аз.Няма да навлизам в подробности но беше нещо ужасно.Не искам да ми се налага втори път да я правя.И все пак аз също съм на мнение че е по-добре да си спестим упойката при тази процедура въпреки болката.А ида добавя моята тръба се оказа с хидросалпингс и док каза че това е причината да е толкова болезнена снимката при мен.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Михаела

Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #54 -: Юни 23, 2009, 21:31:29 pm »
Там правят и лапароскопии. Успех!  :D Пиши, ако нещо друго те интересува.  :wink:
Благодаря ти.. :)
Мислите ли, че е рисковано с този Доверен лекар? Има ли тук пациентка, която да е оперирана при него, да сподели впечатления....
Извинявам се, ако е обсъждано на друго място, не се ориентирам много лесно кое къде е.. :oops:
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #55 -: Юли 02, 2009, 19:07:17 pm »
Здравейте момичета и от мен.На 02.06.2009 правих ЦС при д-р Даскалов в Пловдив с пълна упойка.Всичко мина много добре,само след като се събудих усещах болка в лявата тръба ,понеже имам течност в нея и диагнозата е хидросалпинкс.Не бих понесла сигурно самата болка по време на ЦС,ако не беше с пълна упойка(а определено на болка издържам,дори от болка при една от жлъчните ми кризи не припаднах толкова много болеше).Съгласна съм с fatalwoman ,че упойката е отрова и вреди ,но понякога се налага.Аз имам и други две операции също под пълна упойка ( премахване на жлъчен мехур и апандесит).Поздрави на всички и успех на тези на който им предстои ЦС няма от какво да се притеснявате.стискам на всички  :crossfingers:


*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #56 -: Юли 04, 2009, 01:35:07 am »
Здравейте! Моля за извинение ако не съм на точното място но сега набрах смелост да се регистрирам. До сега само четях.И аз на 02.07 правих ЦС във Варна.Изтърпя се но се моля никога повече да не ми се налага да правя това отново. На моята пише: матка-в декстропозицио и хиперантефлексио. Тръбите са нагънати, пропускат к.м.в кор.кухина-проходими. Доста почетох тук и май съм по-объркана от преди.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #57 -: Юли 04, 2009, 09:14:18 am »
Здравейте! Моля за извинение ако не съм на точното място но сега набрах смелост да се регистрирам. До сега само четях.И аз на 02.07 правих ЦС във Варна.Изтърпя се но се моля никога повече да не ми се налага да правя това отново. На моята пише: матка-в декстропозицио и хиперантефлексио. Тръбите са нагънати, пропускат к.м.в кор.кухина-проходими. Доста почетох тук и май съм по-объркана от преди.
Не ти ли казаха какво означава? То си пише де - тръбите ти са проходими, така че честито! Другото е на къде ти е наклонена матката- надясно(декстропозици) и напред ( антефлексно). Това че е напред е нормално. Не съм чувала дали това, че е на дясно има значение -трябва да питаш лекаря си. Не мисля, че има отношение към самото забременяване.

Б.
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 09:17:41 am от Bobbie »


  
*
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #58 -: Юли 04, 2009, 18:01:28 pm »
Здравей Bobbie!Благодаря за коментара.Док коментира само състоянието на тръбите. Каза ми ако искам да говоря с доктора който ми е назначил ЦС за лапароскопия заради това, че са нагънати.За положението на матката не каза нищо.Аз вече съм правила една лапароскопия заради киста, а по време на операцията откриха големи сраствания на двата яйчника. Казаха че са оправили нещата, но знае ли човек. До края на месеца трябва да направя нови изследвания за хормони и хламиди и тогава ще се срещна с моя док да поговорим какви стъпки да предприемам-ново лапаро или октомври направо инвитро. Целият им септември е зает.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: цветна снимка с упойка
« Отговор #59 -: Юли 05, 2009, 00:05:02 am »
Здравей Bobbie!Благодаря за коментара.Док коментира само състоянието на тръбите. Каза ми ако искам да говоря с доктора който ми е назначил ЦС за лапароскопия заради това, че са нагънати.За положението на матката не каза нищо.Аз вече съм правила една лапароскопия заради киста, а по време на операцията откриха големи сраствания на двата яйчника. Казаха че са оправили нещата, но знае ли човек. До края на месеца трябва да направя нови изследвания за хормони и хламиди и тогава ще се срещна с моя док да поговорим какви стъпки да предприемам-ново лапаро или октомври направо инвитро. Целият им септември е зает.
И моите са нагънати, но никой не ми е казал, че е проблем, след като са проходими. При мен проблема е при задържането и че не овулирам редовно, но като ме стимулират нямам проблем със самото забременяване от тези нагънати тръби.

Б.