0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Анкетата се отнася до семействата с установен мъжки фактор, като с нея ми се иска да разберем има ли връзка между професиите на мъжете и понижените показатели на спермограмата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
А ако професиите са повече от една?!  :)
Цитат на: panda
А ако професиите са повече от една?!  :)

Това, което според теб е по-вредно или това, което му отнема по-голяма част от времето.

Моят съпруг е "друго" - пилот от гражданската авиация. Мисля, че има връзка между радарите (облъчването) и проблемите сега.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Благодаря за въпроса който поставяш MINI.Скоро бях попитала същото.
     Ние сме с доказан мъжки фактор.Мъжът ми е служител в Грани4на полиция.Но  преди 3 години работеше на ренгена,където проверяват багажа.Там беше близо 2 год.
    И се 4удех дали има връзка между двете неща-намаления брой сперматозоиди и работата на ренгена?
Цитат на: little_rabbit

Моят съпруг е "друго" - пилот от гражданската авиация. Мисля, че има връзка между радарите (облъчването) и проблемите сега.


Чувала съм, че работещите "във въздуха" имат по-голям риск от репродуктивни проблеми, особено мъжете. Чула съм го от приятелка стюардеса.

Моята половинка е програмист, и както съм чувала, са най-застрашената професия, наравно с шофьорите.
Благодаря ти, Бени!







Морски офицер, на контейнеровоз.

Носи огромна отговорност, работи под нечовешки стрес, правили са поправки на скъпа апаратура на голяма горещина и влажност, имал е и инциденти с разливи на химикали.  :cry:

Иначе е здрав.

Като се върне ще правим контролно изследване. Надявам се, че нещата ще са се пооправили  :roll:
Цитат на: FreshBreeze
Чувала съм, че работещите "във въздуха" имат по-голям риск от репродуктивни проблеми, особено мъжете. Чула съм го от приятелка стюардеса.

Щото радара му е между краката... А той хич не е полезен за растежа  :roll:

Мисля си дали пътните полицаи, които засичат скоростта на автомобилите, нямат същия проблем?
Moя спада към графата: компютърен специалист (хардуер/софтуер).
Няма как да намали седенето пред компютъра, и на работа се налага, и вкъщи.........лоши компютри :roll:  :lol:  :P
*
Моят съпруг е инженер, но преди е работил и в строителството /при строеж на мостове, където е много опасно поради големите височини/. Все се чудя дали има някаква връзка.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Цитат на: little_rabbit
Цитат на: FreshBreeze
Чувала съм, че работещите "във въздуха" имат по-голям риск от репродуктивни проблеми, особено мъжете. Чула съм го от приятелка стюардеса.

Щото радара му е между краката... А той хич не е полезен за растежа  :roll:

Мисля си дали пътните полицаи, които засичат скоростта на автомобилите, нямат същия проблем?



Рабитче, аз пък съм си мислела, че е от самото летене във въздуха. Щото във въздуха всяко неразположение се усещало *2 или *3. Също се увреждал слуховия апарат - нещо там налягането... Та съм си мислела, че това е връзката, не знаех за радара. Но и при стюардесите имало повишен риск от репродуктивни проблеми  :?:  :?
Благодаря ти, Бени!







*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Аз също гласувах,въпреки,че при нас се преплитат женски и мъжки фактор.Иначе и двамата се занимаваме с търговия.Доста време прекарваме пред компютъра.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
И аз съм в графа друго. Моя е застраховател, ама имаме други утежняващи фактори - като стрес, предизвикал диабет и високо кръвно. Иначе няма кой знае какво натоварване, освен вписване на щети в компа. А иначе по професия е инженер, ама като такъв не е работил. Работеше като експерт по оценка на щети по корабите. Освен там да е ключето към нашия "мъжки фактор". Знам ли??? :roll:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Хайде и аз да се включа в мъжкия фактор - мойто мъж е сис. админ/хардуерист

Явно гадните РС-та и кибиченето пред монитора са го повредили ....  :evil:  :evil:  :evil:

И сега да видите кой ще наложи вето над домашното РС / нет  :lol:  :lol:  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
търговец - собствен бизнес -  с hardware
*

    gery_m

mojata polovinka e avtomehanik.Dosta e natovaren!
Аз да кажа по въпроса за пилотите и стюардесите.Няма такова нещо,че се увреждали от летенето.Глупости на търкалета.Баща ми е пилот,пък и аз съм работила дълго време там в сферата на авиацията.Всички ми познати пилоти имат по 2 деца,а някои и 3.А Фреши,тази твойта приятелка нещо си преувеличава,те повечето стюардеси нямат деца,ама не щото са увредени,ами щото нямат време да се оженят :lol: .То по тая логика всички от контролната кула и те трябва да са увредени 8O
Радара, Морковче, радара.
Знам,Зайче. :balk_21: Обаче,явно се проявява в по-късен етап.Но пък за стюрдесите пак не го вярвам :wink:
За стюардесите съм съгласна  :balk_21:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
И аз да се включа, моят татко също е пилот, работил е като такъв откакто го помня, а и няколко годинки преди това:), а сме две на брой + още три след нас, които не са спасили кожата:(.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6