0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #60 -: Февруари 26, 2009, 10:42:49 am »
Момичета, аз се чудя как все още не се е включил д-р Давидков та да се защити ...или някой негов PR  :lol:
Ама как може да изписва такива рецепти  8O заприлича ми на една др докторка тук от Вн, дето е фенка на дългите рецепти  :wink:
Както и да е аз сега май няма да ходя никъде, док ми каза че няма смисъл, тъй че....
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #61 -: Февруари 26, 2009, 11:07:08 am »
Внимавайте с Неоксида, до колкото знам той не е подходящ за бременни. Иначе са хубави витамини. Аз ги спрях като започнах процедура.
http://www.framar.bg/neoxid_antioxidant_-tabl.-30-pid14000124.htmlEто тук пише за Неоксида за какво е подходящ ;)
А относно рецептите на Давидков на мен от изброените лекарства и дозировки ми е изписал единствено витамините, така че не може да става въпрос за еднакви рецепти..
Специално за МД Варна съм се обаждала да питам за ФМ и отговора беше, че повечето лекари там правят това изследване 8O - не би ли трябвало да си специалист в дадена област..незнам.
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 11:09:17 am от tancheto »

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #62 -: Февруари 26, 2009, 11:30:20 am »
Както и да е аз сега май няма да ходя никъде, док ми каза че няма смисъл, тъй че....
Това е най-важното, щом той ти е казал така наистина няма смисъл да ходиш, нашият док си знае работата!  :D
 Ето че и във Варна има избор на лекари, верно че аз не бях се сетила за Цветкова, но например на мен ми направи мнго добро впечетление факта, че към края на бременността лекарят ми от ЖК-то пак "видя" нещо по главата на моя бебко и на мен само толкова ми трябваше, веднага звъня на д-р Александров-рев и сополи  :lol: човекът ми обяснява да не вярвам на всяка глупост която ми казват и че всичко ми е наред, беше ме гледал една седмица преди това, но както и да е, аз вече безумно психясала в края на 8-ия месец и решавам че трябва да отида на 3Д или 4Д и се обадих тогава на Цветкова и много ми хареса това, че жената беше много любезна и каза че в този етап от бременността няма смисъл от 4Д, защото така или иначе всичко вече се вижда и на 2Д... при което ми спести едни пари за явно безмислен преглед и така и не отидох никъде.  :D
 Хайде леко бременеене на всички мацки и по-малко с ядовете особено за такива незначителни неща, всеки си има глава на раменете и може да реши къде да ходи и не!  :lol: Да са ви живи и здрави бебоците и скоро да си ги гушкате!  :D
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #63 -: Февруари 26, 2009, 12:24:13 pm »

 Ето че и във Варна има избор на лекари,
 
Това е вярно. :D
Спокойна бременност и от мен!  :)
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #64 -: Февруари 26, 2009, 14:39:36 pm »
А относно рецептите на Давидков на мен от изброените лекарства и дозировки ми е изписал единствено витамините, така че не може да става въпрос за еднакви рецепти..
Специално за МД Варна съм се обаждала да питам за ФМ и отговора беше, че повечето лекари там правят това изследване 8O - не би ли трябвало да си специалист в дадена област..незнам.

Чак пък специалист да си  за да правиш ФМ  :) Да не забравяме че като цяло погледнато това си е ехографски преглед тоест ако знаеш какво да гледаш и си си научил урока знаеш, ако не просто не го правиш за да не психясваш пациентите. Но това не значи че трябва да си специалист. Това звучи като специалист по разчитането на кръвни изследвания.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #65 -: Февруари 26, 2009, 16:28:03 pm »

Чак пък специалист да си  за да правиш ФМ  :) Да не забравяме че като цяло погледнато това си е ехографски преглед тоест ако знаеш какво да гледаш и си си научил урока знаеш, ако не просто не го правиш за да не психясваш пациентите. Но това не значи че трябва да си специалист. Това звучи като специалист по разчитането на кръвни изследвания.

Не съм съгласна!Защо тогава ФМ се прави от толкова малко лекари на фона на общия брой такива ?Давай всеки с ехографски апарат да прави ФМ.Именно това - да знаеш какво да гледаш и да си си научил урока означават за мен специалист :)
Поздрави и лека бременност на всички!

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #66 -: Февруари 26, 2009, 16:38:49 pm »
Не съм съгласна!Защо тогава ФМ се прави от толкова малко лекари на фона на общия брой такива ?Давай всеки с ехографски апарат да прави ФМ.Именно това - да знаеш какво да гледаш и да си си научил урока означават за мен специалист :)
Поздрави и лека бременност на всички!

Ей стига де! В началото като се появиха ехографите не всички лекари знаеха какво да гледат ама гледаха, но не съм чувала за медицинска специалност ехографист  :) Това имах в предвид като си написах предишното мнение.  :) Друг е въпроса че недобри и недобронамерени лекари и специалисти винаги е имало и ще има просто въпрос на наш избор е да се насочим към правилните от тях. Но съм и убедене че лекарите които правят ФМ ще нарастват през идните години като брой. Успех на всички  :D !!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #67 -: Февруари 26, 2009, 18:54:29 pm »
да пиша за давидков скоро няма да ми се изморят пръстите, но няма смисъл, не си струва чак толкова голяма тема за този бизнесмен. за него всички сме клиенти. ако търсите лекар с човешко отношение, сбъркали сте кабинета ... и човека. понякога сложен случай може да го зариби (преглеждал ме е и без пари, веднъж, ходих при него през ден), но не очаквайте от него професионализъм. повечето от приказките му са абсолютно неразбираеми за обикновения пациент (не съм от най - неграмотните в тази област), така че не мога да споделя дали не говори и пълни глупости понякога. и така от 20 минутна тирада я има 5 мин смислени, я не. лично мнение. късмет на всички :)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #68 -: Април 06, 2009, 12:47:09 pm »
Някой скоро ходил ли е при д-р Яков на 3Д да сподели мнение?!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #69 -: Април 06, 2009, 19:51:38 pm »
препоръ4вам ти Петинка Цветкова моя позната ходи при нея на скоро и е много доволна и цената е 60 лв тел за да си запазиш 4ас е:052 603654
:)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #70 -: Април 08, 2009, 12:09:16 pm »
препоръ4вам ти Петинка Цветкова моя позната ходи при нея на скоро и е много доволна и цената е 60 лв тел за да си запазиш 4ас е:052 603654

Не искам при нея, ходила съм преди време......
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #71 -: Април 08, 2009, 12:26:37 pm »
Някой скоро ходил ли е при д-р Яков на 3Д да сподели мнение?!

Фани,не знам за други лекари от Майчин дом,но аз мога да ти препоръчам д-р Яков - за мен лично по-добрия вариант(при Давидков съм ходила преди много години,за профилактичен преглед).
Вярно,само веднъж съм ходила при д-р Яков на ФМ (В 16 г.с.),но ми направи впечатление,че беше изключително внимателен,огледа всичко обстойно и в детайли без да бърза,дори обяснява и на мен всичко; Въобще останах с добри впечатления от него и като специалист,и като човек/отношение към пациента.
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #72 -: Април 08, 2009, 13:02:06 pm »
сестра ми е ходила при цветкова и е много разочарована....имаше нередовен цикъл да не казвам никакъв и полокистозни яйчници...лекува я д-р давидков и сега се радваме на едно прекрасно момиченце  :bori_015: сега и мен лекува и съм много доволна /само като се сетя другите докита какви ми ги наговориха  osi_12


*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #73 -: Април 08, 2009, 16:15:58 pm »
Пете за Таня знам, че е ходила при него исках да чуя и друго мнение.
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #74 -: Октомври 11, 2009, 16:36:58 pm »
Здравейте,

Вчера посетихме Д-р Марио Давидков за трети и ПОСЛЕДЕН път. Първите два пъти е взел на жена ми по 120 лв. за 15 мин. преглед на едноплодна бременност, а сега платихме 200 лв. при положение, че бебето бе в "лоша" позиция и той видя 20% от това, което видя при предишните посещения.



От модератора: Постът е редактиран, заради нарушаване на т.9 от правилата на форума. Моля, въздържайте се от употреба на обидни епитети.
« Последна редакция: Януари 30, 2010, 19:00:33 pm от Елфи »
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #75 -: Януари 30, 2010, 17:56:20 pm »
Относно въпросния доктор аз мога да кажа само БЛАГОДАРЯ -това е,ако не беше той сега нямаше да гушкам сина си. Имах проблемна бременност - лошо кръвоснабдяване към матката,малка плацента,което в последствие води до забавяне на развитието на плода и т.н.-нещо което само той ми каза и ме насочи към Майчин дом София в точния момент за раждане - родих сина си в 34 г.с..Това е  диагноза която другите доктори няма как да установят - първо от към профисионализъм и второ от към апаратура-да ви кажа че бременността ми я следи завеждащия доктор на патологията , който през цялото време твърдеше че сме добре с бебето. Вярно че е със самочувствие ,но според мен има на какво отгоре. Не съм съгласна че прегледа при него е скъп -ами дайте да ходим на евтиното да ни взимат по 30-40 лв да ни казват че сме добре и да дойде един момент в който губим бебетата си или бебето има проблем ,защото някой хал хабер си нямат - при мен щеше да стане точно така ако не беше Давидков да ме изпрати за спешно секцио,след 2-3 дни бебето ми щеше да мъртво в 34 г.с. след шестгодишно чакане.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #76 -: Януари 30, 2010, 23:30:18 pm »
Не съм съгласна че прегледа при него е скъп -ами дайте да ходим на евтиното да ни взимат по 30-40 лв да ни казват че сме добре и да дойде един момент в който губим бебетата си или бебето има проблем ,защото някой хал хабер си нямат - при мен щеше да стане точно така ако не беше Давидков да ме изпрати за спешно секцио,след 2-3 дни бебето ми щеше да мъртво в 34 г.с. след шестгодишно чакане.
Радост 3007, а съгласна ли си да ми иска 240 лв за преглед само защото съм бременна с тризнаци и всяко бебе го таксува като, че сме три бременни жени???? (за справка при една друга пак известна докторка варненска, се зачудиха как да ми кажели цена и решиха да ме "таксуват" като за бременна с близнаци).
Да ме прощават такива специалисти с огромни сърца и страхотна апаратура, но само защото си единствен във Варна не ти дава право да извиваш ръце.
Разбира се, това е лично мое мнение. Ама нека аз си определям кое е скъпо и кое евтино.
Това което за теб е евтино, може за друг да не е и обратно.
Добре, че за раждането не ми искаха като за три операции :lol:.

Радвам се обаче, че при теб всичко е приключило благополучно. Бъдете здрави.
« Последна редакция: Януари 30, 2010, 23:41:53 pm от Lisko »
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #77 -: Януари 31, 2010, 08:04:51 am »
Не искам никой да обиждам всичко е въпрос на личен избор,но чесно казано предполагам че и Вие Нифертити бихте били склонна  да дадете много повече от 240 лв  ама да сте сигурно ,че ще родите жвии и здрави деца без увреждания нали? Относно цената на прегледа ще кажа едно-щом графика му е запълнен значи хората са доволни,търсенето определя предлагането и оттам и цената.
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #78 -: Януари 31, 2010, 13:06:00 pm »
Исках да кажа  и Вие Лиско и Нифертити
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #79 -: Юни 13, 2010, 11:20:03 am »
Момичета темата е доста стара, та реших да я подновя! Предстои ми преглед и по ред причини ще ходя при Давидков, ще се радвам да споделите за ранната ФМ колко му е таксата :ask:?