0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

oще проблеми с овул.календар
« -: Януари 22, 2009, 09:07:14 am »
Вече ми се скъсаха нервите да опитвам отново и отново да се логна в календара.Пиша паролата и ми показва месец януари с последните данни които съм попълвала и като кликна на определена дата да нанеса данни веднага ме изхвърля и ми казва че сесията ми е изтекла да се логна отново.Дори днес опитах да се регистрирам с нова парола и като приключих успешно с регистрацията и опитах да въведа данни пак ме изхвърля по същия начин.Може ли да помогнете,има ли някой този проблем и какво правите?Мерси предварително!
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #1 -: Януари 22, 2009, 10:03:55 am »
Вече ми се скъсаха нервите да опитвам отново и отново да се логна в календара.Пиша паролата и ми показва месец януари с последните данни които съм попълвала и като кликна на определена дата да нанеса данни веднага ме изхвърля и ми казва че сесията ми е изтекла да се логна отново.Дори днес опитах да се регистрирам с нова парола и като приключих успешно с регистрацията и опитах да въведа данни пак ме изхвърля по същия начин.Може ли да помогнете,има ли някой този проблем и какво правите?Мерси предварително!
Има разбира се - даже има и решение. Прегледай темата:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=30382.0

Поздрави
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #2 -: Януари 22, 2009, 23:34:23 pm »
Not Found
The requested URL /jsp/common/ovcalendar/AddUserCalendarDay was not found on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at calendar.zachatie.org Port 80
 
Tочно това се  иѕписва след като се опитах да кликна на дата от календара и да нанеса данни.След като последвах съвета ти да ползвам този адрес,въпреки че не разбирах какво точно трябва да постигна ,влязох тук http://anonymouse.org/,и след като на посоченото място написах адреса на форума,прехвърли ме и накрая ме изхвърли с по'-горе описания текст.Сега моля накъде?Какво да правя?
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #3 -: Януари 23, 2009, 07:17:18 am »
Not Found
The requested URL /jsp/common/ovcalendar/AddUserCalendarDay was not found on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at calendar.zachatie.org Port 80
 
Tочно това се  иѕписва след като се опитах да кликна на дата от календара и да нанеса данни.След като последвах съвета ти да ползвам този адрес,въпреки че не разбирах какво точно трябва да постигна ,влязох тук http://anonymouse.org/,и след като на посоченото място написах адреса на форума,прехвърли ме и накрая ме изхвърли с по'-горе описания текст.Сега моля накъде?Какво да правя?
Здравей,
не знам защо си видяла тази страница, но сега календара работи.
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #4 -: Януари 23, 2009, 09:34:36 am »
 :oops:Може ли и от мен един тъп въпрос относно календара.
Когато го отворя ми иска име и парола,ОК-въвеждам ги и избирам опцията "запомни".
Е да,ама той не запомня. :lol:
Преди обновяването всичко беше наред и директно отивах на моята графика,а сега всеки път ми изискава име и парола.
Не,че е нещо фатално(започвам да си мисля,че може и при мен да е от доставчика :wink:),но ще съм ти благодарна beast,ако ми обясниш.
Благодаря предварително.
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #5 -: Януари 23, 2009, 12:29:46 pm »
:oops:Може ли и от мен един тъп въпрос относно календара.
Когато го отворя ми иска име и парола,ОК-въвеждам ги и избирам опцията "запомни".
Е да,ама той не запомня. :lol:
Преди обновяването всичко беше наред и директно отивах на моята графика,а сега всеки път ми изискава име и парола.
Не,че е нещо фатално(започвам да си мисля,че може и при мен да е от доставчика :wink:),но ще съм ти благодарна beast,ако ми обясниш.
Благодаря предварително.
Просто си изтрий кукито от calendar.zachatie.org
Това се случва на много малко машини, но явно старото куки инвалидира новото и не може да се запише, а старото пък е с друго IP и пак не те логва.
Просто изтрий кукито и пак се логни - трябва всичко да е наред след това.
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #6 -: Януари 23, 2009, 19:26:04 pm »
И аз имам същия проблем с календара като Вилили, само че не знам какво е кукито и как се трие.Ще бъда много благодарна ако някой ми разясни как точно става. :oops:
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #7 -: Януари 23, 2009, 20:29:17 pm »
И аз имам същия проблем с календара като Вилили, само че не знам какво е кукито и как се трие.Ще бъда много благодарна ако някой ми разясни как точно става. :oops:
:oops:И аз не знам. :oops: :lol:
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #8 -: Януари 23, 2009, 22:18:59 pm »
Ако ползвате Firefox избирате от менюто:Tools/Options
В Options прозореца избирате "Privacy" и натискате бутона "Show Cookies ..."
Там е лесно - в полето за търсене написвате calendar.zachatie.org, селектирате с мишката всички кукита които за от там и натискате бутона "Remove Cookie"

Готово

За Интернет Експлорер не знам как се търка определено куки, но всичките могат да се изтрият от Tools/Internet Options
В General таба се избира бутона Delete от секцията Browsing history. От прозорчето което се отваря се натиска "Delete Cookies ..." и отговаряте с Yes.

Поздрави
« Последна редакция: Януари 23, 2009, 22:22:03 pm от beast »
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #9 -: Януари 23, 2009, 22:43:00 pm »
При мен се получи,но само докато съм във сайта. А като изляза от сайта на зачатие и вляза пак след това, отново ми иска ник и парола за календара.Явно е нещо от компа.Благодаря ти beast! :)
« Последна редакция: Януари 23, 2009, 23:26:46 pm от tanj74 »
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #10 -: Януари 24, 2009, 07:16:10 am »
beast ,благодаря ти за подробното обяснение.Аз съм с Интернет Експлорър.
И при мен се получи само докато съм в сайта.
Но няма проблем,поне опита да помогнеш. :wink:
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #11 -: Януари 24, 2009, 09:23:44 am »
Най вероятно и Security на Tools/Internet Options са нагласени на някакво по силно ниво. Моя Internet е нагласен там на Medium.

*

    mimaa79

  • *
  • 16
  • много искам бебе
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #12 -: Януари 27, 2009, 00:52:50 am »
само искам да ви кажа,че от както започна това местене на сайта логването стана ужасно и направо изнервящо!!
от един час се опитвам да се логна в календара и все едно и също ми изписва""Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново! "" ееее кажете ми вие какво да правя?
изтрих хронологията,обадих се на доставчика ,но проблема ми не е от там,рестартирвам,рефрешвам и пак нищо???
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #13 -: Януари 27, 2009, 07:17:50 am »
...
изтрих хронологията..
А изкъпа ли се?
...
Изтриването на Histiry по никакъв начин няма връзка. Почисти си кукито.
Поздрави
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #14 -: Януари 27, 2009, 11:49:08 am »
Аз също имах проблеми с календара :?
нали меря БТ , исках да си коригирам единият ден ,когато беше 37 и 10 на 37 и 0 и след като го коригирах и дадох Запомни , си остана същата стойност. И така поне 5 пъти опити. Бийст можеш ли да помогнеш?
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #15 -: Януари 27, 2009, 12:32:14 pm »
Аз също имах проблеми с календара :?
нали меря БТ , исках да си коригирам единият ден ,когато беше 37 и 10 на 37 и 0 и след като го коригирах и дадох Запомни , си остана същата стойност. И така поне 5 пъти опити. Бийст можеш ли да помогнеш?
Изтрий си деня и го добави наново
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2009, 11:54:09 am »
Вече ми се скъсаха нервите да опитвам отново и отново да се логна в календара.Пиша паролата и ми показва месец януари с последните данни които съм попълвала и като кликна на определена дата да нанеса данни веднага ме изхвърля и ми казва че сесията ми е изтекла да се логна отново.Дори днес опитах да се регистрирам с нова парола и като приключих успешно с регистрацията и опитах да въведа данни пак ме изхвърля по същия начин.Може ли да помогнете,има ли някой този проблем и какво правите?Мерси предварително!
Има разбира се - даже има и решение. Прегледай темата:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=30382.0

Поздрави

добре де, ама точно на този проблем не видях решение  8O писна ми да си водя бележки в бележник и да се логвам по 20 пъти на ден безрезултатно. и мисля, че ако има проблем във вас, трябва да го обявите на достъпно място. поне 3 пъти писах на и-мейла ви и никой не ми отговори - махнето го като начина на връзка с вас.
трафик се превежда като движение  osi_9
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2009, 12:53:38 pm »
...ако има проблем във вас, трябва да го обявите на достъпно място...

Обявявам:
В календара няма проблем!

Има проблем с емейла ни.
Ползвайте zachatie@gmail.com

Поздрави

ПС: Пробвах и акаунта ти (adicted) - бачка си като пушка.
« Последна редакция: Февруари 18, 2009, 12:59:53 pm от beast »
*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #18 -: Юни 18, 2009, 01:19:13 am »
да не отварям нова тема...приятелка се опитва да се регне в календара и все и дава че вече има такъв потребител.Сменила е поне 20-тина прякора и то какви ли не измислени  и все така и казва.  :(

*
Re: oще проблеми с овул.календар
« Отговор #19 -: Юни 18, 2009, 13:20:41 pm »
да не отварям нова тема...приятелка се опитва да се регне в календара и все и дава че вече има такъв потребител.Сменила е поне 20-тина прякора и то какви ли не измислени  и все така и казва.  :(
Не разбирам какъв е проблема?
Че не може да си намери име с което да се регне ли?

Да пробва с емейла си като име - той поне е уникален и няма как някой да се е регнал с него.

Поздрави