0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проблем с календара помогнете
« -: Септември 28, 2008, 13:26:39 pm »
Помогнете ми имам проблем с календара, попълвам в календара данните за ден 20.09.2008г., а като отворя графикате данните излизат в ден 29.09.2008 г.
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #1 -: Септември 29, 2008, 11:16:52 am »
Помогнете ми имам проблем с календара, попълвам в календара данните за ден 20.09.2008г., а като отворя графикате данните излизат в ден 29.09.2008 г.

За 20.09.2008 ти нямаш вкарани никакви данни, а данните ти за 21.09.2008 излизат за правиланата си дата - 21.09.2008 което е 30-тия ден на цикъла ти.

Поздрави
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2008, 13:19:23 pm »
и аз имам проблем:
в "лични графики" ми се губи графиката 07.10.2008 - 02.11.2008
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #3 -: Януари 17, 2009, 12:49:21 pm »
Гледам момичетата в седмичната тема казват, че си нанасят вече стойности в овулационния календар.Аз все още не мога  :?, започва да се зарежда и така до безкрай  :?и не се отваря
само при мен ли е така?
благодаря
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #4 -: Януари 17, 2009, 12:54:40 pm »
Заяна и при мен е така. Трябва да чакам по 15 мин и повече да се зареди страницата - става много бавно. Затова натискам за рефреш и сякаш става по-бързо.
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #5 -: Януари 17, 2009, 19:05:11 pm »
мелоди същата работа :?
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #6 -: Януари 17, 2009, 21:13:50 pm »
Предполагам има проблеми със свързаноста ви към новия доставчик.
От местата от които аз се закачам скороста на зареждане е много добра.
Опитай през някое уеб прокси да го попълваш и кажи дали има разлика?
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #7 -: Януари 17, 2009, 22:38:33 pm »
Здравейте!При мен проблема е същият...много бавно се зареждат страниците на календара...малко е изнервящо чакането :(...a,как става това попълване чрез уеб прокси не ми е много ясно :oops:...извинявам се ако е тъпичак въпроса ми,beast,но би ли доязяснил как става по-точно?Благодаря!
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #8 -: Януари 18, 2009, 15:57:09 pm »
казаното от  beast какво да напривим изобщо не ми стана ясно!
Мисля, че не сме длъжни да сме професионалистии да знаем какво е уеб прокси
само и само да си отворим овулациония календар  8O!!!!
Благодаря!
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #9 -: Януари 18, 2009, 21:22:14 pm »
казаното от  beast какво да напривим изобщо не ми стана ясно!
Мисля, че не сме длъжни да сме професионалистии да знаем какво е уеб прокси
само и само да си отворим овулациония календар  8O!!!!
Благодаря!
Добре да го знаете за за по добра обща интернет култура.
Ето 2 които изпробвах че работят - малко бавно но все пак стават:
http://www.unblockyoutubefree.com/
http://anonymouse.org/

Останалите:
http://www.google.bg/search?q=web+proxy

Поздрави
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #10 -: Януари 19, 2009, 01:13:05 am »
Мисля, че не сме длъжни да сме професионалистии да знаем какво е уеб прокси
само и само да си отворим овулациония календар  8O!!!!
Благодаря!

не сме длъжни да знаем, разбира се. ама пък и beast не е длъжен да ви осигури достъп до сайта, защото това не зависи от него.

аз затова практикувам така - като имам проблем с достъпа до Интернет или до някой конкретен сайт, се обаждам да доставчика си на Интернет и се разправям с него. защото от доставчика на Интернет най-често зависят тия неща.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #11 -: Януари 20, 2009, 11:23:47 am »
Когато щракна върху календара за да вляза ми излиза надпис - този сайт се хоства от ........... Как да процедирам по нататък за го използвам както преди? Не владея английски затова ми обяснете по простичко. Благодаря.
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #12 -: Януари 20, 2009, 12:49:08 pm »
Когато щракна върху календара за да вляза ми излиза надпис - този сайт се хоства от ........... Как да процедирам по нататък за го използвам както преди? Не владея английски затова ми обяснете по простичко. Благодаря.
Няма просто обяснение, както и такова което да не включва нито един термин дошъл от английския.
Съжалявам.

*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #13 -: Януари 20, 2009, 13:29:05 pm »
Все пак може да уточните поне едно нещо - за да ползвате календара трябва да си платите. Дали чрез достовачика на интернет или чрез друг - важното е да се знае принципа. Може поне това да обясните, ако е така де. Имаме български думи за всичко, останалото е въпрос на желание. Като не става пък няма да се убием, я.
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #14 -: Януари 20, 2009, 13:35:44 pm »
Все пак може да уточните поне едно нещо - за да ползвате календара трябва да си платите. Дали чрез достовачика на интернет или чрез друг - важното е да се знае принципа. Може поне това да обясните, ако е така де. Имаме български думи за всичко, останалото е въпрос на желание. Като не става пък няма да се убием, я.
Календара е безплатен за всички (пише го още на началната му страница).

Не разбирам за какво плащане говориш - има ли някой на който са му искани пари от нас за да ползва календара?
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #15 -: Януари 20, 2009, 13:42:18 pm »
Когато щракна върху календара за да вляза ми излиза надпис - този сайт се хоства от ........... Как да процедирам по нататък за го използвам както преди? Не владея английски затова ми обяснете по простичко. Благодаря.
Ако се върнем на първия ти въпрос ще се опитам да ти отговоря с минимално количество английски и компютърни термини - ако не го разбираш - просто го игнорирай (т.е. не му обръщай внимание).

Най вероятно DNS записите (не знам как се превежда термина) на доставчика ти не са обновени. Това е процедура която се извършва автоматично от всички компютри в интернет.
Друг възможен проблем е доставчика ти да прекарва целия трафик (това също не знам как е на БГ език) през proxy (и това не мога да го преведа) и за това да получаваш информация която е кеширана (временно съхранена) при него.

Имаш 2 възможности:
1. Обаждаш се на доставчика ти и му обясняваш проблема който имаш и той го решава.
2. Ползваш уеб прокси (и това е непреведимо), докато доставчика ти се оправи - описал съм как става това малко по нагоре в темата.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #16 -: Януари 20, 2009, 13:50:32 pm »
Мюсли, най-вероятно не са се обновили ДНС-ите при теб, възможно е да е заради доставчика ти. Дава ти все още старото място, където вече го няма. Дай няколко пъти ctrl + F5 или се обади на доставчика.
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #17 -: Януари 20, 2009, 14:21:21 pm »
Много ти благодаря. Ще пробвам.
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #18 -: Януари 20, 2009, 14:30:53 pm »
Много ти благодаря. Ще пробвам.
Ще се върна пак на темата с плащането.
Би ли обяснила причините поради които смяташ че трябва да се плаща за ползване на календара?

Искам да допълня че аз лично съм обиден от постинга ти и настоявам за обяснение.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара помогнете
« Отговор #19 -: Януари 20, 2009, 14:48:55 pm »
Питах мой познат компютърен специалист какво може да означава " този сайт се хоства .............." и той ми отговори , че някой не си е платил за ползването на сайта. Нищо лично.