0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #940 -: Януари 05, 2010, 11:26:59 am »
Здравейте момичета и за много години!
Дано 2010 да е най-щастливата ви година до сега, да има много  :bfp: в нашата темичка и много детски смях в къщите ни! Пожелавам ви много уют и топлина,неповторима и вълшебна нова година! Пожелавам ви да раздавате и получавате повече обич,да се усмихвате повече,да се изпълнят дните ви с много детски смях и най топлите прегръдки от малките ръчички протегнати към вас! Пожелавам ви да се радвате на малкото което имате,дакато получите голямото за което мечтаете! Пожелавам ви да цените много повече малките красоти в живота, имайте голямо спокойствие за да бъдете здрави! Изживейте всеки един ден от новата година сякаш е най-прекрасния ден от живота ви! Не забравяйте да се усмихвате-това не ви струва нищо но ефектът за вас и за другите е неизмерим! Пожелавам ви да откриете нови приятели и да закрепите старите приятелства! Бъдете силни!!!

Аз от няколко дена си мисля за Цеци и се оказа, че е имало защо  :D ЧЕСТИТО И НА НЕЯ И НА ВИВАЛ! ДА СА ИМ МНОГО ЗДРАВИ МОМИЧЕТАТА И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ
 :bighug:
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 11:29:51 am от marteo »
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #941 -: Януари 05, 2010, 13:38:20 pm »
Честита нова 2010год. на всички ви.
Стискам ви палци да сбъднете мечтите си.Да има само :bfp:резултати.
И стискам палци на доктора да започне да прави инвитро процедури.Аз ще му бъда първата пациентка.Много късмет на всички.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #942 -: Януари 05, 2010, 20:01:38 pm »
Ето ме и мен вече в къщи в Свищов  :D.
Вивал е написала, но малко подробности: на 27.12.09 вечерта ми изтекоха водите в болницата и се наложи спешно секцио и на 28.12.09 в 1.05 ч. и 1.08 ч. от ръцете на двамата доктор Бойчеви се появиха Магдалина 2260 гр. и Богдана 1570 гр. по 46 см. Бяха и двете на системки и имаха проблем със захранването два дни. Неонатоложката реши да прати Боги във Варна-АГ за да е в по-сигурни грижи т.к. е много мъничка, а Маги се справи бързо и с нея се кърмим.
Ееее тревогите започнаха отново... с децата  :D, но това е положението наред с голямата радост. Ще ходим на свиждане във Варна в четвъртък.
Много съм благодарна на всички от болницата за грижите, които положиха дори и в празничните дни.... а за докторите няма какво да коментирам, че всичко беше на ниво.
Скоро пак ще пиша.
Благодаря за поздравленията!
Мартео пожеланието ти е страхотно!
Цялата борба си заслужава.... затова мили момичета не се отказвайте!!!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #943 -: Януари 06, 2010, 14:56:40 pm »
Честита Ви Нова Година мили съфорумки,да сте живи и здрави,много късмет,любов,радост през новата 2010 г.Нека Новата година донесе много бебенца на всички от Зачатие.
Цеци честити ти рожби,да са ти живи и здрави и много да ви радват.Стискам палци и се моля малката Богдана да се оправи и да си я приберете вкъщи скоро.

Поздрави на всики :)

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #944 -: Януари 07, 2010, 18:29:16 pm »
Цеци, как е малката Богдана? Надявам се, че наддава и че скоро ще си я приберете в къщи.
Много целувки. :D

[/url]
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #945 -: Януари 07, 2010, 19:52:02 pm »
честита 2010 на всички :cheerleader: Дано за всички ни да е годината на сбъднатите желания и щастливите емоции!!!
Цеци честити ти рожбички,да са ти живи и здрави и много да ви радват :bori_007: :bori_007:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #946 -: Януари 08, 2010, 08:59:21 am »
ralitka вчера видяхме Боги-милата, храни се по малко, на системи и лекарства. Имало е инфекция още преди да се роди,която не е позволила пълноценно да се развива. Така ни обясниха, но казаха че се лекуват нещата само дето ще отнеме време. Маги вече с пълна сила реве като дойде време за хранене :D.
А на теб нека новата година ви донесе подаръка, който така желаете!!

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #947 -: Януари 08, 2010, 18:43:12 pm »
 Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #939 -: Януари 05, 2010, 10:59:21 am »   

--------------------------------------------------------------------------------

           Здравейте на всички и честита нова 2010година!Честито на мамите!
           Аз има един въпрос незнам дали тук е мястото но виждам темата за д-р Любомир Бойчев - Тутракан, но искам да попитам ако някой знае дали в клиниката му се правят изследвания, имунодиагностични става на въпрос.
          В Русе ми препоръчаха в Плевен Имунодиагностика ПП, но на мен ми е далече Плевен
Ще се радвам ако някой знае
-----------------------------------------------------------------------------------
Здравей,ако имаш предвид имунологични изследвания-да може в Тутракан да дадеш кръв,тази кръв я пращат в клиника Малинов и там доц.Балтаджиева е имуноложката,която я изследва.След 10 дни резултатите ги пращат в Тутракан и там Бойчев ти казва какъв е резултата.Ако има нужда от вливания също може да са при Бойчев. 
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #948 -: Януари 08, 2010, 19:14:17 pm »
Да прави.Аз лично при него съм ги правила тези изследвания.
Успех.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #949 -: Януари 10, 2010, 11:13:20 am »
Здравейте!Отдавна не съм влизала тук и не съм писала и съм изтървала толкова много.
Извинявам се много :balk_145:.От вълнения и емоции покрай подаването на документи към фонда изобщо забравих за тук.
Искрено поздравявам Цецинка за нейните две рожби-да са живи и здрави!
Бих искала да разбера къде е направила инвитрото и дали през цялата бременност е ходила при д-р Бойчев и дали това е създавало проблеми с пътуването до там.
Ние сме от Добрич и живот и здраве като дойде и нашия щастлив и дълго очакван момент да ставаме родители, дали да продължим да пътуваме до Тутракан.

Още веднъж се извинявам, че не съм толкова активна и затова съм пропуснала толкова много неща.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #950 -: Януари 10, 2010, 11:55:41 am »
Бих искала да разбера къде е направила инвитрото и дали през цялата бременност е ходила при д-р Бойчев и дали това е създавало проблеми с пътуването до там.
Инвитрото направихме в клиника Малинов. От първия преглед за точиците до края ходихме при д-р Бойчев. Аз съм омъжена в Свищов и до 20 г.с. пътувахме за консултациите, но като получих контракции се наложи да остана при майка ми, която е от едно близко село до Тутракан. Ако караш безпроблемна бременност може да си пътуваш от Добрич. Най-добре ще те посъветва доктора като дойде момента  :D. Успех ти желая! Кога започвате опита инвитро?
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #951 -: Януари 10, 2010, 11:59:40 am »
Знам,че доктора работи по въпроса дапочне да прави цял цикъл инвитро процедури.Някой може ли да каже до къде е стигнал вече.Има ли вероятност в скоро време да започне с опитите?
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #952 -: Януари 10, 2010, 12:35:05 pm »
Кога започвате опита инвитро?
Ние все още чакаме да ни се обадят за одобрение. Знам,че скоро ще стане и затова изчакваме спокойно.
Стана ми много интересно, че си от Свищов, което не е сигурно много близко.
Как са твоите принцеси?
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #953 -: Януари 10, 2010, 12:39:04 pm »
Искам да попитам някоя от вас питала ли е доктора кога ще започне да прави и инвитро?
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #954 -: Януари 10, 2010, 12:42:31 pm »
Последната информация е за сега април месец,но още не е сигурно.Като си правих опита при д-р Стаменов се видях с д-рБойчев и това е последната ми информация.Ако някой има по нова нека се включи.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #955 -: Януари 10, 2010, 13:23:48 pm »
Последната информация е за сега април месец,но още не е сигурно.Като си правих опита при д-р Стаменов се видях с д-рБойчев и това е последната ми информация.Ако някой има по нова нека се включи.

Това е страхотна новина!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #956 -: Януари 10, 2010, 14:25:32 pm »
[Стана ми много интересно, че си от Свищов, което не е сигурно много близко.
Родом съм от Тутраканския край, а и моите женски проблеми започнаха още от 14 годишна. От тогава и съм пациентка на доктора. След като се омъжих започнахме борбата за бебета.... и сега направо ще ми бъде мъчно за екипа  :wink: , че последните години бях абонирана за клиниката. Свищов е на 150 км. но пък тъкмо честичко си ходихме на гости при мама. При други гинеколкози не съм ходила, освен когато правихме инвитрото.
Скоро ще ви се обадят, фонда добре работи.
Маги спи в момента, а Боги милата се бори с инфекция.

Последните седмици лежах в болницата, но информация не сум чула кога точно ще започнат да правят АРТ процедури.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #957 -: Януари 10, 2010, 17:04:00 pm »
Скорошно изписване пожелавам на Боги. Дано по-бързо да оздравее.
Ние сме с мъжки фактор и след една неуспешна инсеминация, доктора подготви документите за фонда по най-бързия начин.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #958 -: Януари 10, 2010, 17:05:18 pm »
Последната информация е за сега април месец,но още не е сигурно.
Дано наистина стане толкова скоро. Дотогава се надявам да ни се обадят от фонда и направо отиваме при нашия доктор.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #959 -: Януари 11, 2010, 19:52:46 pm »
И аз чакам обождане от фонда и много се надявам доктора да тогава да започне да прави опити.Чакам го с нетърпение.Без да се замисля отивам веднага при него.За мен той е най-добрия сред добрите.Само на него имам пълно доверие.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html