0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #220 -: Март 19, 2009, 23:54:47 pm »
чухме сърчицето! 140 удара в минута  :)
сега било най-опасно и трябва да се пазя най-много! Дано успея да се опазя и всичко да е наред!
При тебе как са нещата, Калимерче? Как е лигавицата? Нали тя беше проблемна?
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #221 -: Март 20, 2009, 10:33:16 am »
чухме сърчицето! 140 удара в минута  :)
Чудесна новина Мартео. Много да се пазиш и почиваш.
Аз съм в понеделник на преглед в София и ще я видим тази моя лигавица  osi_10 дали е пораснала. Лекичко съм притеснета от това какво предстои.....
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #222 -: Март 20, 2009, 12:27:45 pm »
Момичета точно сега трябва да бъдете най-смели,най-спокойни и сигурни в себе си.Мислити позитивно и само за хубави неща,Калимера пожелават ти тази седмица лигавицата да е  osi_9 и да преминете към следващата стъпка .

Какво става с Крем?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #223 -: Март 20, 2009, 14:50:06 pm »
чухме сърчицето! 140 удара в минута  :)
Браво, миличка! Много се радвам за теб! Сега се пази, почивай си и се глезкай :wink:.

Калимерче, ще ти стискам палци за понеделник. Вярвам, че всичко ще е наред.

Аз днес съм на преглед в Тутракан, за да видим дали ще ми правят кюртаж :BangHead:. Дано да ми се размине, обаче като се има предвид, че след като спрях лекарствата, спря и кървенето......
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #224 -: Март 20, 2009, 18:28:22 pm »
Кюртажът ми ще бъде в понеделник :balk_146: :balk_146: :balk_146:. Някой ако има инфо да разказва. Не се сетих да попитам трябва ли нещо да си нося - нощница, чехли........ Казаха ми само - гладна и жадна.
До кога ще продължава този черен период, незнам..............
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #225 -: Март 20, 2009, 18:37:13 pm »
Еиии неприятна работа.... :balk_145:
Виждала съм в болницата момичета след аборти(кюртажи), веднага ги изписват след манипулацията. Предполагам упойката е като при пункцията- за кратко време и като се освестиш и може да си идеш. Най-добре си вземи нощница, но друго мисля не.
Правят ги на етажа в които лежат момичета, има стая за по-леки интервенции (не в операционната на 4-я етаж).
С това мога да помогна като информация.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #226 -: Март 20, 2009, 18:39:55 pm »
На свекърва ми правиха абразио-махнаха полип и така стояха нещата.
Съжелявам още веднъж... ти си силна и всичко ще изтърпиш.... дано вече започнат добрите моменти.
Ще ти пиша Креми по-късно на ЛС.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #227 -: Март 20, 2009, 18:43:45 pm »
Еиии неприятна работа.... :balk_145:
Виждала съм в болницата момичета след аборти(кюртажи), веднага ги изписват след манипулацията. Предполагам упойката е като при пункцията- за кратко време и като се освестиш и може да си идеш. Най-добре си вземи нощница, но друго мисля не.
Правят ги на етажа в които лежат момичета, има стая за по-леки интервенции (не в операционната на 4-я етаж).
С това мога да помогна като информация.
И превръзки или лигнин.По добре лигнин.Съжалявам много за случилото ти се :(


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #228 -: Март 20, 2009, 19:59:59 pm »
Кремче много съжалявам миличка,знам че много ти е тежко и каквото и да напиша няма да те успокои.Калимерчето е права,трябва само нощничка да си вземеш и превръзка,макар че те би трябвало да ти сложат лигнин.Ще си под пълна упойка и за това трябва да си гладна и жадна,слет като излезеш от упойката ще те пуснат да си ходиш.Кюртажа ще ти го направят в стаичката кадето ти правиха хидротубациите и предполагам,че ще трае не по-вече от 10-15мин.По принцип при всеки е индивидуално,но може да имаш болки ниско долу след кюртажа.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #229 -: Март 20, 2009, 21:00:21 pm »
Кюртажът ми ще бъде в понеделник :balk_146: :balk_146: :balk_146:. Някой ако има инфо да разказва. Не се сетих да попитам трябва ли нещо да си нося - нощница, чехли........ Казаха ми само - гладна и жадна.
До кога ще продължава този черен период, незнам..............


       Всичко казано ще бъде излишно.
                      Съжалявам  мила кремче


                                                                 :balk_144:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #230 -: Март 20, 2009, 23:24:01 pm »
Аз също ще замълча,или само ще кажа:
     Някой ден нещата ще се наредят,просто все още не е дошло времето.Съжалявам Крем,
     мога само да те  :balk_145: :balk_146: :balk_145: :balk_136: :bighug:
     Всички сме с теб
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #231 -: Март 20, 2009, 23:44:05 pm »
о cream,много съжалявам  :(,знам какво ти е в момента  :(,аз минах през това 2 пъти,и каквото и да ти кажа ще е излишно.Бъди гладна и жадна ще ти вземат кръв за изследвания,нощница,превръзки (като станеш все едно ти е дошло),няма да усетиш нищо като болка ще имаш упойка.всичко трае околко 15 мин.ще се събудиш бързо и ще се чувстваш неконфортно (ще те болят яйчниците ,все пак е операция).След това док.ще ти даде рецептичка с хапчета и ще си ходиш.Ти си минала през такива неща....ще преодолееш и това сигурна съм  :crossfingers: всичко да е наред.Събери сили и търпение за след това,ще ти е нужно.  :bighug: :bighug: :bighug: Ние сме с теб

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #232 -: Март 21, 2009, 15:34:45 pm »
Здравейте момичета. За пръв път се включвам във форума. Аз също съм пациентка на др. Бойчев. По принцип съм с поликистоза. Имам правена лапароскопия в София и най хубавото беше,че тръбите са ми проходими. Но както може да се досетите нямам спонтанна овулация. Док ми проведе стимулация и на 16.03 правихме инсе. Сега си слагам утрогестан и си чакам. Но това чакане много ме инервя. след 5 години неуспешни опити за бебе чак не ми се вярва,че може да е станало нещо.Просто сега като споделям тези неща с вас си мисля че малко ми олеква. Хубаво е да знаеш че някой те разбира, защото този който не го е изпитал колкото и да ти казва че те разбира не е точно така. Надявам се, че не съм ви отегчила с приказките си. Пожелавам успех на всички и се надявам, че ще намеря разбиране и приятелство от ваша страна. Ако имате някакви въпроси или ако мога да помогна с нещо което съм преживяла ще се радвам да отговоря и споделя.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #233 -: Март 21, 2009, 17:17:39 pm »
Дбре дошла ralitka  :bighug:.Аз по принцип съм бивша пациентка на доктора,но от време на време се включвам тук,все пак всички сме с еднаква болка и мечта.Не се притеснявай да споделяш с нас каквото и да било,хубаво е когато човек има с кого да сподели неволите си в пътя за най-жадуваното от нас,а именно да станем майки.Аз ти стискам палци силно палци този месец да видиш  :bfp:
Кога е очакваната дата за тест,Бойчев ли ти прави инсето?
« Последна редакция: Март 21, 2009, 17:19:32 pm от viva1 »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #234 -: Март 21, 2009, 17:32:08 pm »
Кремче, кураж и сили миличка. Самия кюретаж е под пълна упойка, както са ти писали и момичетата, физическа болка няма, трае не повече от 20мин и ще ти предпишат антибиотик. Пази се после много от настинки, възпаления и тн. Дано това да сложи край на черния ти период и оттук насетне те очакват само щастливи моменти  :bighug:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #235 -: Март 21, 2009, 18:49:20 pm »
Крем, писах ти ЛС, но все пак да кажа и тук. Наистина много съжалявам за случилото се, знам през какво минаваш :( Моят кюртаж беше на 26.02 след предизвиканото раждане  на нашето ангелче  :cry:. Упойката е пълна, през абокат. Няма болка по време на и веднага след процедурата. Болките от прибирането на матката при мен започнаха няколко дни след кюртажа, а кървенето ми беше силно в първите няколко дни след това. Д-р Бойчев ми каза един месец без секс, не че на някой би му било до това. Успех ти желая и ако има нещо друго, питай.


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #236 -: Март 21, 2009, 19:11:48 pm »
мерси за пожеланията viva1. Да, Бойчев ми прави инсето, а тест трябва да си направя на 01.04. Направо ще полудея до тогава. Макар че за пръв път имам чувство че има реален шанс да съм бременна, ние от толкова дълго дълго време опитваме че имам чувство че дори и да видя жадуваните 2 чертички пак няма да повярвам че се е случило. След като си бивша пациентка на бойчев, това означава ли че при теб нещата са се получили и си изпитала най-прекрасното чувство? Силно се надявам че е така.

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #237 -: Март 21, 2009, 20:33:46 pm »
Добре дошла и от мен Ралитка,наистина само ние тук те разбираме как се чувстваш в момента и особено аз тъй като аз правих инсе много скоро но без стимулация на обикновенна овулация и аз слагах утрогестан но за жалост при мен не се увенча с успех.Момента на цикълът беше нещо ужасно,толкова сълзи пролях но после вдигнах глава и продължих напред.Просто знам че ще стане бебенцето но просто явно не му е дошло още времето.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #238 -: Март 21, 2009, 20:37:24 pm »
ЧЕСТИТО  marteo :ballons: много се радвам за теб и ти пожелава лека и безпроблемна бременност!!!

cream наистена много съжелявам за случилото се с теб - знам че се чувстваш отвратително, но пък ти пожелавам наистена с кюртажа да ти се" изчистят" всички отрицателни сили в еб и да започнеш с ново 1000 пъти по-собро начало и съвсем скоро да дойде и най-добрият резултат за теб  :bfp1:


Аз се извинявам че откакто ви съобщих че съм бременна не съм писала повече - но се чувствах много странно - незнаех какво да напиша- незнаех дали няма да дразня някой от вас с присъствието си - бях много объркана с това как да постъпя А иначе си влизах във форума всеки път като седнех пред комп-а.
Ние във вторник ще ходим при Бойчев на 4-ри измерен видеозон . надявам се всико да е нормално.Аз иначе съм добре само където още между 2 и 3 месец ми започнаха контракциите и пия Нош па - 3*2 хапчета - много ми е неприятно че пак трябва да пия хачета, но като знам че е за доброто на бебо...
Последният път - в края на февруари като ходих на преглед д-р Л Бойчев го нямаше и преглеждаше брат му - нашият ред дойде към 20 часа и тъкмо като легнах на кошетката за преглед и влезе д- Л Бойчев-много се зарадвах първо на тази случайност и след това се видя на видеозона как докато ме преглеждат бебто си мръдна ръцете - много е вълнуващо - ПОЖЕЛАВАМ ГО ОТ СЪРЦЕ НА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ВАС!!! СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #239 -: Март 21, 2009, 20:57:40 pm »
Чувала съм, че понеделник е хубав ден за всякакви големи неща и начинания, за това от сърце пожелавам всичко да е наред при Cream, нa Kalimera да и е "пораснала" лигавицата, а всички чакащи да имат малко повече търпение, или по-скоро интересни занимания, които да отклонят вниманието ви от това болезнено чакане.
Успех и :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше