0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,пускам тази анкета за да разберем,при кой доктор има най-голяма успеваемост,в клиника Щерев.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Здравей
всички са много добри от изброените лекари.
Но аз съм пациент на др.Ганева
първо ин витро неуспешно
последва замразен трансфер успешен но се оказа извънматочно
второ ин витро успешно в момента чакаме близнаци
Желая ви от все сърце да е успешно вашето ин витро със съпругата ви  :P
Здравейте , аз също съм на мнение ,че всички лекари в тази клиника са добри и внимателни .Аз лично ходя при д-р Александров .Първият опит беше успешен ,но :balk_145: извън маточна ; втори и трети неуспешни -за втория незнам ,докато за третия намирам вина в себе си  . Всичко е въпрос на късмет ,но и ние трябва да помогнем малко. Така ,че не губете кураж и успех на всички  :bfp: :crossfingers:един ден и ние ще държим в ръце нашите бебчета
здравеите момичета аз забременях от трета исеминация при доктор юнакова но завърши в трети месец със спонтанен аборт не се пазих достатъчно там всички са добри лекари и работят екип
Аз бях пациентка на д-р Александров.Имам три неуспешни инсеминации,но как да са успешни, като тробите ми бяха запушени и с хидросалпинкс.
zuza_15 съжалявам за твойте неуспехи,това което е направил доктор Александров е голяма грешка,пожелавам ти следващия път да е успехна твойта процедура.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Блгодаря за подкрепата  family_yordanovi октомври ми отстраниха трабите и сега ще првя инвитор,но при друг лекар.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Вероятно ще ме оплюете заради мнението ми, но съм длъжна да го кажа, най-малкото за да предотвратя някоя от вас да преживее това което аз преживях там!
Заради Некопетентността на д-р Юнакова, изгубих една година, един яючник и две тръби!!! След тежка криза и посещения в пирогов и шейново по спешност - се оказа че имам ендометриоза в много напреднал стадии с киста 6-7см която д-р Юнакова ми представи като "задържан фуликул" и ме прати вкъщи да пия но-шпа. Направи ми хидротубация - според нея резултата е "и двете тръби пропускат без съпротивление" - а цветната снимка показа доста голям Хидросалпингс на лявата тръба. Наложи се да ме оперират по спешност, слава богу не в тази клиника. Благодарение на д-р Юнакова сега съм с един яйчник, и без тръби.
Познавам доста момичета които също са се отказали от услугите на клиника Щерев, след като са изгубили прекалено много време, оставили са една порядъчно голяма сума пари и дори са изгубили някой и друг яючник/тръба там.
Опитайте да си поискате копие от досието когато си тръгвате!!!
Внимавайте на кого се доверявате момичета! Името на клиниката не прави докторите там кадърни и компетентни.
*
 Никой няма да те оплюе, Vickson. Всеки има право на мнение , да е недоволен от нещо. И да избира на кого да повери здравето си.
 Няма лекар, за който да сме чували само добри отзиви.
Но темата е Анкета- бременни от IVF/ICSI  и Инсеминация в Клиника Щерев.
Има достатъчно други теми, в които можеш да изразиш недоволството си.
 
Това е тема за успешни опити в клиника Щерев.Моля пишете за вашите успехи тук.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Така е, но за да стигне човек до опитите - трябва да се направят някои задължителни изследвания, нали така? Същите доктори правят и тези неща, поставят ви диагнози и назначават лечения... Ставаше въпрос за комплекс от качества. Както и да е, извинявайте че ви оспамих темата.
Темичката отиде малк назаден план,затова пиша искам още положителни резултати.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Здравейте,нямали вече някой да се похвали в клиниката с положителен резултат.Пожелавам на всички само положителни резултати  :bighug:


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Здравейте,нямали вече някой да се похвали в клиниката с положителен резултат.Пожелавам на всички само положителни резултати  :bighug:

аз забременях от първа инсеминация при доктор Александров. До края на месеца очаквам нашето момченце да се появи, термина ми е на 30 април. Успех на всички.
[url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?user
Здравейте!

Аз също се интересувам от успевеемостта в Клиника Щерев.

Надявам се повече членове на форума да споделят опита си!

Благодаря!
The life is too short! Let's enjoy it!
*
Приемете един такъв пост по темата,

На 3 април родих в, клиника Щерев, където се запознах с 3 мами/родилки, които бяха забременели при д-р Алексантров/ д-р Тимева и д-р Савова. Те не пишат във форума, но пък 'резултата' го видях с очите си :)

Здравейте!
Родих дъщеричката си преди 2 години след втори опит ИКСИ при невероятната д-р Ганева.Ще съм й благодарна до края на дните си!
Успех на всички и късмет!
Аз също се интересувам от успевеемостта в Клиника Щерев.

Цитирали са самия Щерев в Труд (не помня от кога, но по празниците беше), че успеваемостта в клиниката е около 25%. Което си е нормално и в европейски, и в световен мащаб. Все пак такава е успеваемостта и ако една двойка прави бебе по "стандартния" начин ;) Това е успеваемостта от ин витро/ИКСИ. При инсеминациите беше по-ниска и по принцип, и в тази клиника, но не помня точно колко. Те някакъв отчет правиха за 2008 г. преди около месец, но не знам дали си качиха информацията на сайта.
Иначе най-важното е да си намериш "твоя" лекар, в чиито ръце се чувстваш сигурна. Това е част от магията :)
Успех!
*
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, голяма успеваемост в Щерев!!!!Вярно, че много момичета не пишат в сайта, но от хилядите пишещи тук, 10 са забременели в Щерев!
« Последна редакция: Май 08, 2009, 23:04:35 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Аз също се интересувам от успевеемостта в Клиника Щерев.

Цитирали са самия Щерев в Труд (не помня от кога, но по празниците беше), че успеваемостта в клиниката е около 25%. Което си е нормално и в европейски, и в световен мащаб. Все пак такава е успеваемостта и ако една двойка прави бебе по "стандартния" начин ;) Това е успеваемостта от ин витро/ИКСИ. При инсеминациите беше по-ниска и по принцип, и в тази клиника, но не помня точно колко. Те някакъв отчет правиха за 2008 г. преди около месец, но не знам дали си качиха информацията на сайта.
Иначе най-важното е да си намериш "твоя" лекар, в чиито ръце се чувстваш сигурна. Това е част от магията :)
Успех!

успеваемостта на ин витро/ИКСИ в световен мащаб не е около 25% а оклоло 50% запознайте се малко със световната статистика и успехи. и не подвеждайте с такава информация.


благодаря Ви д-р Александров