0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #300 -: Февруари 26, 2009, 08:28:06 am »
Дано да си кадемлийка и за останалите чакащи...

Такава съм, да знаете!!! Не го казвам само аз, като отида някъде на гости, после не могат да се отърват от гости, като купя нещо от някъде, продават после за 1 ден колкото за 1 седмица!
Момичета, инсеминациите имат смисъл! И аз вече мислех, че ако и третата не стане ще трябва да се ориентираме към инвитро, но добре че мъжа ми ми повтаряше, че е най-добре да се следва някаква схема, до 5 опита инсе и после ще мислим друго.
Благодаря Ви за подкрепата и за поздравленията и ще продължавам да Ви следя ! Успех на всички и ме следвайте :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #301 -: Февруари 26, 2009, 08:49:54 am »
Мarteo, честито!
Страхотна новина!
Пожелавам ти спокойни и щастливи 9 месеца и едно здраво бебе накрая!  :bori_021:

Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #302 -: Февруари 26, 2009, 10:35:09 am »
Marteo,честито и от мен :ballons:Най-после  добри новини в тази темичка!Пожелавам ти лека и успешна бременност и на финала най-здравото и пухкаво бебе,а защо не и две :bori_007: :bori_004:.Ей,и сега да се пазиш мнооооооооого.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:на всички ,които очакват резултати.Нека се пълни темичката с  :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #303 -: Февруари 26, 2009, 10:52:04 am »
Благодая и дано се сбъднат всичките Ви пожелания! Аз пък най-много искам да има още много като мен за да си бременеем заедно  :D Целувки  :blowingdust:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #304 -: Февруари 26, 2009, 10:57:09 am »
marteo, супер новина! Искрени поздравления и лека бремемнност! yahoo_17
Е, хайде, дано да повлечеш крак! Аз с удоволствие бих те следвала... :wink:
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #305 -: Февруари 26, 2009, 11:06:26 am »
Marteo, поздравления и от мен! :balk_16:  :bighug:
А за всички чакащи като мене пожелавам в най-скоро време   :bfp1:
 
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #306 -: Февруари 26, 2009, 13:15:02 pm »
Момичета, моята стимулация е към края си ( днес е 11 ден от цикъла), но сега пък има друг проблем. Този път ме стимулираха повече(понеже миналият се налага да увеличават лекарствата по средата, та сега почнаха с по-силна доза. Да ама сега имам пък много яйцеклетки. Вчера имаше по 4, които са над 12мм от всяка страна - едно беше 15 мм, 3 по 13мм и 2 по 12мм ( + още по 2 от по 10мм) Е2 = 1157. Лекарят ми намали лекаството и ме иска днес пак да ме види. Каза, че и с намаляването пак не е сигурно, че ще е достатъчно, а моежел и да ме прехвърли към инвитро,ако се наложи, защото така имало много шанс за многоплодна бременност. Аз се опитвам едно да имам, а сега ме плашат с много - баси иронията. Казах му, че след като съм си тъпкала организма с тези лекарства, нямам и най-малкото намерение да прекъсвам този цикъл, така че да прави това, което смята, че е най-добре, ама да не си прави сметката да спираме всичко. Ако не ме инсеминират, ще си го направя по нормалният ( и по-приятен  :) ) начин.

Знам, че стимулират, когато най-голямата е 18мм, но това означава ли, че само тези над 18мм са качествени? Питам, защото не разбирам какъв е проблема, ако само една или две са с подобни рамери. Какво като имам повече, ако няма шанс да са годни?

След няколко часа съм на лекар - стискайте ми палци всичко да е наред.

Боби
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 13:21:31 pm от Bobbie »


  
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #307 -: Февруари 26, 2009, 14:18:42 pm »
браво Мартео, представям си как те пипам за късмет, защото моя тест е на 08.03 , но стината е че шанса това инсе да е успешно е супер минимален. Пожелавам ти спокойна брменност и след 9 месеца да гушкаш най- сладкото бебче. Късмет на всички чакащи и дано след като кракът е повлечен да има да се хвалим :)
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #308 -: Февруари 26, 2009, 16:39:25 pm »
Криси, точно сега може да стане, когато най-малко се надяваш! Аз на първите 2 инсета имах големи надежди, но третия път го бях отписала, защото доктора каза, че има голяма вероятност фоликула въобще да не се спука (той беше 28-28,5мм). Големите изненади стават тогава, когато не ги очакваш! Късмет ти желая, както на теб, така и на всички момичета, които жадуват за бебче!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #309 -: Февруари 26, 2009, 18:19:09 pm »
Честито Мартео!Леки и спокойни 9 месеца и здраво бебче на финала!
Боби,стискаме палци!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #310 -: Февруари 26, 2009, 18:27:41 pm »
Криси, точно сега може да стане, когато най-малко се надяваш! Аз на първите 2 инсета имах големи надежди, но третия път го бях отписала, защото доктора каза, че има голяма вероятност фоликула въобще да не се спука (той беше 28-28,5мм). Големите изненади стават тогава, когато не ги очакваш! Късмет ти желая, както на теб, така и на всички момичета, които жадуват за бебче!
Така беше и при мен,на първите две такива надежди,пазене от тежко,чистене и разни други,но уви -нищо.След  третото изчистих цялата къща,килими тупане ,прозорци,в работата скачане с децата,гушкане-бях предубедена,че пак няма да има резултат,даже мислех да опитам и на друго място,и стимулация за по-сигурно ,но........то не се наложи.Нали казват ,че щастието идва когато най-малко го очакваш.
МАЙ НОМЕР 3 Е КЪСМЕТЛИЙСКИ :lol:
 :crossfingers: :crossfingers на Боби,хайде твой ред е!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #311 -: Февруари 26, 2009, 22:07:53 pm »
Ихаааа, супер, честито Мартео! Спокойно и много приятно бременеене ти пожелавам и най-красивото  ylinfant.
При мен 3-тото инсе не беше късметлийско , ама много се надявам и вярвам 1-вото ми иски да е  :). С нетърпение си чакам цикъла и се мятам. Желая ви само хубави изненади и :goodluck:
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #312 -: Февруари 27, 2009, 06:52:14 am »
Аз отивам да ми изцедят малко кръвчица за ЧХГ. Ако и той е отрицателен като уринния вчера, се обаждам на доктор Андреева да ми спира всички лекарства, че вече откачам от толкова хормони. После ще опитваме естествено, втора инсеминация може би към април-май ще направим.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #313 -: Февруари 27, 2009, 08:07:21 am »
Silvi4ka, нали знаея, че иксито е с най-голяма вероятност за успех, ще видиш, че ще стане!!!
Тanita, успех мила! Пък ако не е положителен недей се отчайва, хубавите работи не стават бързо  :wink:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #314 -: Февруари 27, 2009, 12:02:09 pm »
Tanita,успех миличка ще чакаме добри новини!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #315 -: Февруари 27, 2009, 14:39:50 pm »
Ей ме на! Новините са....никакви! Ямбол е скапан град, в който никъде не изследват ЧХГ. Взеха ми кръв и я пратиха в Стара Загора, а резултата ще е тук в сряда, защото, естествено, има 4 почивни дни. Ама аз и без това си имам два отрицателни уринни теста, вече си го смятам за неуспешно това инсе.

Продължаваме по метода "ин виво"  :lol:. Две години и половина така опитваме, няма да спираме, я! Като съберем пари за второ инсе, ще го направим.
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #316 -: Февруари 27, 2009, 15:41:47 pm »
 Танита, не отписвай опита, щом нямаш резултати от кръвния тест, и не спирай лекарствата, без да си говорила с лекаря.
 Желая успех на всички!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #317 -: Февруари 27, 2009, 19:47:58 pm »
Мартео, честито и от мен :) :party:
най-после хубава новина!!!

Аз започнах стимулация с Меногон и се подготвям за следващото инсе. В този ред на мисли има ли някои от Бургас, който да за знае къде мога да ида утре да ми бият дозата?
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #318 -: Февруари 28, 2009, 06:55:30 am »
Момичета днес направихме първото инсе. Утре сутринта ми е овулацията, та за всеки случай ще повторим. След обработката имахме 20 милиона юнаци, които плуваха най-старателно - оценяват им подвижността на максимум за разлика от миналият път, когато беше намалена.  Много се надявам този път да е успешен и да си имаме здраво бебче. Толкова години се борим и вече 3 бременности загубихме. Аз още съм оптимистка, но малко по малко започва да ми се губи този оптимизъм, а знам, че трябва да го запазя, ако искам всичко да свърши добре.
Сега се започва чакането - сигурно от 7ми -8ми ден ще започна да правя тестове като луда.  Не знам как устоявате да чакате до 14тия ден, но аз просто не мога. Това чакане винаги ме побърква.Поздрави на всички.

Tanita13, не си спирай лекарствата докато нямаш потвърждение от лекаря да ги спреш. Има случаи, когато положителен тест се появява и по-късно. За 2та аборта- аз при миналият се бях отчаяла страшно много, но от баща ми научих, че неговата втора жена е загубила 3 преди да роди сестра ми. Явно има много такива случаи, но не ги знаем, защото хората не споделят такива неща обикновено.

krisi1812 , недей да го отписваш предварително. Не знаеш какъв ти е шанса от сега, трябва да си оптимистка. Знам че е трудно, но се опитай.  Стискам ти палци да ни се похвалиш с две чертички след няколко дена.
pimi,  благодаря за пожеланията.

Боби
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 07:09:00 am от Bobbie »


  
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #319 -: Февруари 28, 2009, 08:30:00 am »
 Bobbie ,желая ти успех,дано да се получи.То с толкова много годни спермчовци трябва да се получи.Дай Боже,стискам палци.И един съвет не прави тестове по-рано,само ще психясваш допълнително,направи си тест даже на 15-ти,16-ти ден,аз поне така правех,да не се натоварвам допълнително.УСПЕХ.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"