0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #280 -: Февруари 24, 2009, 19:21:17 pm »
Аз правих инсето във Варна а не съм от там.Инжекциите ги биех в манипулационната на поликлиниката в нашия град.Не са ме наблюдавали постоянно-ако не се лъжа първия преглед беше на 5 ден,после на 9 ден и след това ходех през ден.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #281 -: Февруари 24, 2009, 19:37:32 pm »
благодаря много :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #282 -: Февруари 24, 2009, 19:44:02 pm »
Дори,аз правих 3 инсета.На първата и втората инжекциите ми ги слагаха в неотложния кабинет на поликлиниката ,на третата се престраших и си ги слагах сама.
За стимелациите -започват от 3-ти ден на цикъла ,а продължителността зависи от това как реагира организма,т.е.индивидуално е.При мен първата и третата бяха на 14-ти ден от цикъла,а втората на 13-ти,като на преглед ходих на 8-ми ден от цикъла и после 3-4 пъти последователно,понеже се развиват по-бързо при мен нещата.Пак е индивидуално.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #283 -: Февруари 24, 2009, 19:52:55 pm »
Аз съм малко объркана, защото смятах, че стимулацията се прави, когато не се създават фоликули, а аз на ест.цикъл правя по 2. При мен проблема е в пукането им. Незнам... принципно напълно се доверявам на моят лекар искам само да си обясня нещата за мен.Марина 75 разкажи ми, ако е удобно какво се случи при теб, успешни ли бяха?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #284 -: Февруари 24, 2009, 20:04:00 pm »
За съжаление не бяха успешни,сега се подготвям за ИКСИ.При нас проблема е в количеството сперма-имаме 1.3 мл. и след обработката остава по-малко от 1 мл.,но опитахме 3 пъти.При мен първия път се образуваха 4 фол.,които ставаха,втория път 2 хубави и 3 които не пораснаха,на третия път вече беше само 1 хубав и 4 малки.Това е,последната беше декември мес.и сега от началото на тоя ми цикъл пия противозач.и март мес.живот и здраве ако всичко е наред започваме стимул.за ИКСИ.А колкото до стимулациите,може би колкото по-вече фоликули се образуват и порастнат шанса е по-голям.Дано да се получи при теб от първия път.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #285 -: Февруари 24, 2009, 20:22:21 pm »
стискам ти палци Марина75 всичко да е наред и март да е твоя месец :) 
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #286 -: Февруари 25, 2009, 15:00:58 pm »
ама наистина е крайно време някой да се похвали тук, момичета чакаме положителни тестове :)
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #287 -: Февруари 25, 2009, 15:27:18 pm »
.... утре ще ходя да видя при докторката след стимулация с Клостилбегит има ли спукани фоликули и ако има - първото инсе  :crossfingers:  :welcome:  :needleani:
 :00001754:

Направихме първото инсе да стискаме палци дано стане..... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:
 
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #288 -: Февруари 25, 2009, 17:04:17 pm »
успех Тина, да се похвалиш след теста
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #289 -: Февруари 25, 2009, 17:21:03 pm »
Успех на всички чакащи!!!!  osi_9 osi_9 osi_9
Позаформихме се групичка...
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 17:26:54 pm от twin »
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #290 -: Февруари 25, 2009, 17:30:50 pm »
Успех на всички чакащи резултати! :bfp1:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #291 -: Февруари 25, 2009, 19:35:42 pm »
ама наистина е крайно време някой да се похвали тук, момичета чакаме положителни тестове :)
Аз съм първата, и да знаете, че след мен ще има много! Третото инсе се оказа успешно!!! В неделя вечерта си направих уринен тест, имаше 2-ра черта, но беше мнооого бледа и в понеделник си пуснах кръвен тест. Снощи излезе резултата - положителен! Днес бяхме на преглед и видяхме точицата (0,59см). Сега остана всичко да е наред и след 20-тина дена сме пак на преглед. Успех на всички! Да знаете, че ще се случи на всички, просто бебето си избира зодия, за това не става от първи път  :wink:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #292 -: Февруари 25, 2009, 19:41:55 pm »
ама наистина е крайно време някой да се похвали тук, момичета чакаме положителни тестове :)
Аз съм първата, и да знаете, че след мен ще има много! Третото инсе се оказа успешно!!! В неделя вечерта си направих уринен тест, имаше 2-ра черта, но беше мнооого бледа и в понеделник си пуснах кръвен тест. Снощи излезе резултата - положителен! Днес бяхме на преглед и видяхме точицата (0,59см). Сега остана всичко да е наред и след 20-тина дена сме пак на преглед. Успех на всички! Да знаете, че ще се случи на всички, просто бебето си избира зодия, за това не става от първи път  :wink:

 :cheerleader: :dance2: :balk_47: тази новина ми подейства като стимулант. Честита бременност, да е лека и успешна!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #293 -: Февруари 25, 2009, 19:55:47 pm »
 marteo наистина беше време някой да се похвали с положителен тест! Честито! Спокойна бременност ти желая!
     :blowingdust:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #294 -: Февруари 25, 2009, 20:22:08 pm »
Е, най-сетне, Браво на теб! Дано да си кадемлийка и за останалите чакащи...
Спокойна и щастлива бременност!
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #295 -: Февруари 25, 2009, 21:11:35 pm »
Браво, marteo! :)

Желая ти безпроблемна бременност. :)

Точно бях на път за себе си да отрека смисъла от инсеминациите. :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #296 -: Февруари 25, 2009, 21:36:14 pm »
Аз съм първата, и да знаете, че след мен ще има много! Третото инсе се оказа успешно!!! В неделя вечерта си направих уринен тест, имаше 2-ра черта, но беше мнооого бледа и в понеделник си пуснах кръвен тест. Снощи излезе резултата - положителен! Днес бяхме на преглед и видяхме точицата (0,59см). Сега остана всичко да е наред и след 20-тина дена сме пак на преглед. Успех на всички! Да знаете, че ще се случи на всички, просто бебето си избира зодия, за това не става от първи път  :wink:
Честито, честито! Твоето явно е избрало най-хубавата зодия - скорпион!
Поздравления за успешното забременяване. Стискам палци всичко да е наред и да пишеш след 20 дена колко сте порастнали.
Прегръдки от мен.

Боби
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 21:38:33 pm от Bobbie »


  
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #297 -: Февруари 26, 2009, 06:20:36 am »
marteo ,честито,най-сетне някой да успее с инсеминация.Радвам се за вас.Леки и безпроблемни 9 мес.ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #298 -: Февруари 26, 2009, 07:11:51 am »
Честито, Мартео! Спокойна и безпроблемна бременност ти пожелавам!  :D

Сега за мен.....моята първа инсеминация завърши с отрицателен тест тази сутрин. Утре ще си пусна и кръвен тест за по-сигурно и ако и той е отрицателен, ще се обаждам на докторката, и ще спирам лекарствата. Дори не можах и да се разочаровам, толкова ми е смотано, че нищо хубаво не очаквам. Станаха вече 2 и половина години, 2 аборта и нищо.....Следващо инсе не знам кога може да има, защото вече тотално фалирахме. И така....

Успех на всички, които чакат своите две чертички! Ще ви стискам палци!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #299 -: Февруари 26, 2009, 07:38:11 am »
Честито, Мартео! Спокойна и безпроблемна бременност ти пожелавам!  :D

Мартео, честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност и хубаво и здраво бебе /или бебета/ на финала! :D

Сега за мен.....моята първа инсеминация завърши с отрицателен тест тази сутрин. Следващо инсе не знам кога може да има, защото вече тотално фалирахме. И така....

Успех на всички, които чакат своите две чертички! Ще ви стискам палци!

Скъпа, и за мен моето четвърто инсе приключи днес с неуспех. Сутринта ми дойде и вече отброих първи ден от новия МЦ. Сега ми предстои хистероскопия за премахване на полип на матката и не знам какво ще решим. Аз лично мисля да се местя в темичката за ин витро. Успех на всички!