0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #20 -: Януари 09, 2009, 16:42:35 pm »
"Подкрепи ме ти, за да те подкрепя и аз" важи в пълния смисъл навсякъде и далеч не само в тоталитарното общество. Ако някой застане зад мен в труден момент, бих му върнала жеста, стига да е по силите ми.
Аз не съм "Вие" и не подкрепям "Вас". Аз просто съм една от многото жени с репродуктивни проблеми, на която и омръзна да тегли кредити и да се чуди как да ги изплаща, само защото иска да има дете. Омръзна ми и да гледам мазните мутри на народните ни представители и наглите им изказвания пред медиите и обществото. Омръзна ми от всичко общо взето.
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #21 -: Януари 09, 2009, 17:08:54 pm »
Именно индивидуализма ни докара до тук.
Затова се провалиха всички браншови протести.
И сега , когато има някакво обединение , то влиза в квалификации.

Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #22 -: Януари 09, 2009, 18:07:47 pm »
Подкрепям Хри и Ефирче ,хайде мили момичета да бъдем на площада.Разбира се , че ще бъдем употребени и никой не трябва да се съмнява в това.Но на мен ми се иска да съм употребена , но майка.А сега какво ?Наближава срещата ми с нов лекар на 14.02 , а пари няма и какво правя тогава? Стоя си в къщи и хлипам сама и неупотребена , но и без пари за следващ опит!
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #23 -: Януари 09, 2009, 21:48:37 pm »
Мили момичета , предполагам знаете , че на 14.1.2009 от 11ч ще се проведе общонационален протест пред НС. Нека всички които могат да присъстват дойдат на 14.01.2009 г в градинката на Народна Библиотека в 10:30ч Там ще е сборния пункт за нас от форумите на мамите.Носете плакати или каквото ви душа иска .
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #24 -: Януари 10, 2009, 10:39:50 am »
...

Ефирче, благодаря ти и евалата им на хората!!!

Естествено, че на 14-ти аз и няколко мои роднини ще сме пред НС!!!


-----------
beast: коментара го намалих защото съдържа целия постинг на Ефирче 1:1 и няма коментар по него а само го повтаря.
« Последна редакция: Януари 10, 2009, 13:07:15 pm от beast »
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #25 -: Януари 11, 2009, 21:56:51 pm »
редактирам се
« Последна редакция: Януари 11, 2009, 22:03:48 pm от marinex »
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #26 -: Януари 12, 2009, 13:09:26 pm »
аз съм vihrogonche
*
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #27 -: Януари 12, 2009, 14:28:26 pm »
Вече и в новините:
http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=124392

Поздрави
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #28 -: Януари 12, 2009, 14:40:18 pm »
Ще има още само , че в сряда във в-к Дневен Труд .Вчера заедно с представители на феновете на Левски , направихме едно хубаво интервю по повод протеста .Днес по Дарик радио също имаше дискусия и нашите момичета бяха там , заедно със студенти и фенове на Левски  :lol: :lol: :lol:

« Последна редакция: Януари 12, 2009, 15:08:01 pm от marinex »
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #29 -: Януари 12, 2009, 14:44:39 pm »
супер!  :D
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #30 -: Януари 13, 2009, 11:04:32 am »
Къде ще се проведе протеста във Варна? Искам да участвам, но няма как да пътувам до София.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #31 -: Януари 13, 2009, 12:02:27 pm »
Въпросът си можеш да зададеш тук:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=358039.0

Темата за протеста и организацията му се обсъжда много активно във форума на бг мама.
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #32 -: Януари 13, 2009, 17:32:24 pm »
За тези които ще дойдат утре :

Има предложение, всяка от нас да вземе по една играчка и едно цвете, символи, които да струпаме на камара пред НС. В памет на всички деца, които поради безхаберната и безотговорна политика на държавниците ни, вече ги няма. В памет на хилядите провалени детски съдби и обречени животи. С тази символична камара ще кажем и, че няма да се отказваме и ще продължим да търсим правата на децата и семействата си.
*

    ilianabebo

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #33 -: Януари 13, 2009, 19:30:43 pm »
момичета елате утре,колкото повече толкова по добре,ние сме бъдещите майки и трябва да отстояваме правата си,аз съм от провинцията но ще бъда там
№ 22572 - Сватби и годишнини
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #34 -: Януари 13, 2009, 19:34:58 pm »
Ако не можете да дойдете ПРОТЕСТИРАЙТЕ ТУК !
http://feelfriendly.com/
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #35 -: Януари 14, 2009, 11:17:42 am »
Виртуален протест!
http://feelfriendly.com/


*
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #36 -: Януари 14, 2009, 13:10:28 pm »
Протестът се изроди в нещо грозно.
« Последна редакция: Януари 14, 2009, 20:05:03 pm от jam »
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #37 -: Януари 14, 2009, 17:45:16 pm »
Цитат
ама Дърева хубаво каза - историята се повтаря или като трагедия или като фарс. в този случай опитът за повторение на историята се реализира като фарс.

Хегел го е казал, а Маркс допълнил :D
Дърева просто го използва като едва ли не общоизвестен факт ...
Доста претенциозно е да се оценява исторически днешното събитие, преди то още да е приключило дори ...
« Последна редакция: Януари 14, 2009, 20:06:39 pm от jam »
*
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #38 -: Януари 14, 2009, 18:25:24 pm »
според мен някой си подготвя отдалече предизборната платформа. Хойде малко да помислим от гледна точка на пр кампания:

Средата на годината - 2008 - излиза клипа на Слави Трифонов - No mercy - гледайте го внимателно - удивително прилича на клипчетата за протеста
В края на годината се почват поредица предавания, по реални поводи, в които лайт мотива е - да ги изметем всичките.
В началото на годината - бам - спонтанно народно недоволство , което е съпътствано със "спонтанни" клипове в интернет.
А кажете ми кой спонтанен протест е така ПР подготвен...
Сега очаквам следваща стъпка
Накрая ще се появи политически играч, който ще застане зад всичко това и като нов предводител ще ни поведе срещу старите структури.

Ами, тоя филм колко пъти сме го играли... то не беше жорж ганчев, царя, волен сидеров, бойко борисов (нарочно ги пиша с малки букви не ме мързи да натискам шифта). Сега очаквам новия "Данко"

За съжаление вода в меленицата на "спонтанния" народен гняв налива ежедневно зловещо смешното ни правителство и парламент....

Това е пошението, както казва Сина ми...

Напълно разбирам нормалните хора, които подкрепят протеста, разбирам и онези обаче, които не го продкрепихме от страх, че ще бъдем използвани за пореден път
В очакване ....
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Общонационален протест на 14 Януари
« Отговор #39 -: Януари 14, 2009, 20:06:09 pm »
нямаше начин да стане друго. а и определено, на някои хора това им е била целта. иначе, как ще направим повторение и аналогия на лукановата, виденовата...?  :D

ама Дърева хубаво каза - историята се повтаря или като трагедия или като фарс. в този случай опитът за повторение на историята се реализира като фарс.


п.п. много съжалявам за неволната грешка - това горното е мой текст, който погрешка бях написала в постинга на Елфи...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!