0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #20 -: Декември 17, 2008, 10:04:21 am »
и колко ще отидем на протест.100 ,200.и как ще реагират 100те депутата,които са гласували ,,въздаржали се,,никак.ние тук си пишем,ходим на протест а другите гледа ли по телевизира и били възмотени,да ама никой не разбра.

И какво предлагаш тогава, че не става много ясно?
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #22 -: Декември 17, 2008, 10:08:03 am »
Цитат
Парламентът пропиля шанс да покаже, че може да реагира на обществен проблем. Топката беше в нашето поле. Тя не ни беше подадена от правителството, нито от опозицията. Днес имахме един обществен проблем, поднесен ни от гражданското общество и парламентът не можа да реагира на това. Той показа, че е послушен на волята на централите, които го ръководят.

http://focus-news.net/?id=n1097201&chain=1


*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #23 -: Декември 17, 2008, 10:14:40 am »
Аничко, току що гледах записа от БТВ Тази сутрин, едно огромно БЛАГОДАРЯ.
Невероятна си, възхищавам ти се.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #24 -: Декември 17, 2008, 10:24:42 am »
http://dnes.dir.bg/2008/12/17/news3749123.html

За това всички депутати са единодушни  :oops:. Жалка картинка! За пореден път доказваме колко сме търпеливи като народ. Как да не ни се качат на главата, като не им търсим сметка!? Вярно, че е въпрос и на морал, но когато той явно липсва, трябва да има по-строги мерки.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #25 -: Декември 17, 2008, 10:25:41 am »
http://19min.bg/news/4/5686.html

за протеста на студентите в петък
http://forum.uni-sofia.bg/forum/viewtopic.php?f=22&t=13322
« Последна редакция: Декември 17, 2008, 10:33:32 am от ninkata1 »

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #26 -: Декември 17, 2008, 10:27:33 am »
Подкрепям идеята на Lady 11 за вето на Президента.
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #27 -: Декември 17, 2008, 10:28:09 am »
Ани браво.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #28 -: Декември 17, 2008, 10:29:00 am »
да се направи ли4на среща с президента,като го запознаем добре с нащите опасения и 4е трябва да стане преди коледните празници.мисля 4е той има право да върне закона за преразглеждане.
който пее зло не мисли
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #29 -: Декември 17, 2008, 10:34:18 am »
Вече не знам на какво да вярвам!Вярвям само в мечтата ни!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #30 -: Декември 17, 2008, 10:36:53 am »
И съм "за " за всичко !


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #31 -: Декември 17, 2008, 10:37:42 am »
Аз подкрепям идеята на Лейди-да се напише писмо, което всички да изпратим с препоръчана поща,моите близки също ще изпратят........ :witch:

пък за Ани......и за всички които участвате.......просто няма думи......браво на вас момичета!!!!!браво!!!!!браво!!!!! :youwoman:
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #32 -: Декември 17, 2008, 10:40:21 am »
И аз изгледах току що предаването при Бареков - просто се възхищавам на тази жена, Ани поклон! Да се държи толкова достойно и адекватно на фона на цялото напрежение през тези дни и при всичките тези нападки и обвинения от страна на тия простаци там в парламента и в студиото днес!
А пък за Щерев и сие думи нямам! Почти ми се струва, че искат да настроят обществеността срещу нас и нашите проблеми, като се втълпява, че ние /пациенти и лекари/ едва ли не искаме да ги ограбим тези пари. И какъв е тоя законопроект на Щерев, кога го изготвиха, що спа досега и не го е внесъл за разглеждане, ами сега го подмята пред Бареков?
Аз съм за петиция, протестни писма, протест в София, щото ми се струва, че така ще бъде най-масово, иначе както Мимка казва - тук 10 човека, там 15, разпръснато става и няма да има тоя ефект, а ТВ-та ще отразят само в София. Ако има някаква възможност за сезиране на съответните европейски институции.  
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #33 -: Декември 17, 2008, 10:41:12 am »
Извинете, че оспамвам темата... сега гледах Тази сутрин » Разговори с гости ... Проблема не е толкова фонда, а че Първанова внася закона... забелязахте ли колко пъти се спомена, че това е законопроект на Антония Първанова...  :trash: :fighting:
Когато искаш нещо толкова силно, рано или късно го получаваш

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #34 -: Декември 17, 2008, 10:44:28 am »
И аз изгледах току що предаването при Бареков - просто се възхищавам на тази жена, Ани поклон! Да се държи толкова достойно и адекватно на фона на цялото напрежение през тези дни и при всичките тези нападки и обвинения от страна на тия простаци там в парламента и в студиото днес!
А пък за Щерев и сие думи нямам! Почти ми се струва, че искат да настроят обществеността срещу нас и нашите проблеми, като се втълпява, че ние /пациенти и лекари/ едва ли не искаме да ги ограбим тези пари. И какъв е тоя законопроект на Щерев, кога го изготвиха, що спа досега и не го е внесъл за разглеждане, ами сега го подмята пред Бареков?
Аз съм за петиция, протестни писма, протест в София, щото ми се струва, че така ще бъде най-масово, иначе както Мимка казва - тук 10 човека, там 15, разпръснато става и няма да има тоя ефект, а ТВ-та ще отразят само в София. Ако има някаква възможност за сезиране на съответните европейски институции.  
:good_post:
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #35 -: Декември 17, 2008, 10:49:24 am »
А какво, ако още днес започнат да се пращат истински, хартиени картички - от тези с бебета по тях, има ги в книжарниците - на парламента, на президента...
Знам, че не ги отварят лично - но пак е вид публичност - едиколкосихиляди картички (хартиени и електронни) бяха пратени в знак на протест... разбирате ме?

Анна, и от мен имаш искрено възхищение на достойното поведение и силното мнение в сутрешния блок и онзи ден при С. Трифонов.


*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #36 -: Декември 17, 2008, 10:50:37 am »
Аз съм за петиция, протестни писма, протест в София, щото ми се струва, че така ще бъде най-масово, иначе както Мимка казва - тук 10 човека, там 15, разпръснато става и няма да има тоя ефект, а ТВ-та ще отразят само в София. Ако има някаква възможност за сезиране на съответните европейски институции.  
И полицейският протест беше съсредоточен в няколко града, които се отразиха и в медиите.
По добре по 10-15 човека във всеки град, отколкото само 10-15 човека в София (образно казано).
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #37 -: Декември 17, 2008, 10:54:54 am »
Виждам в профилите на някои от вас снимката на един от членовете на комисията по здравеопазване. Това ли е смелия осеменител?
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #38 -: Декември 17, 2008, 10:58:56 am »
Ани , БЛАГОДАРЯ ти ! Благодаря , че намираш сили и енергия.Днес ти ги постави на място тези "умни глави"
Подкрепям инициативата с протест пред парламента.Може да се направи паралелно във Варна.Там момичетата доказаха , че се справят чудесно.Та ако разделим България на две , ще бъде по лесно.На тези които са по- близо до Варна , да присъстват там , а останалите да се съберем в София.Помислете върху този вариант.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #39 -: Декември 17, 2008, 11:04:31 am »
Аз подкрепям идеята за протест!