0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #20 -: Декември 16, 2008, 15:28:14 pm »
уважаеми потребители на сайта,
моля да имате предвид правилата за публикуване в тези форуми. публикуването под няколко различни псевдонима не се толерира. тъй като темата е актуална, засега се въздържам да я заключа, но при неспазване на правилата, това ще се наложи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ilianabebo

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #21 -: Декември 16, 2008, 15:40:45 pm »
ние сме много повече за съжаление,но нека се надигнем и да им покажем че съществуваме
 :x
№ 22572 - Сватби и годишнини
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #22 -: Декември 16, 2008, 15:50:08 pm »
Аз също ще бъда пред БТВ утре вечерта! надявам се да има повече хора, които да ни подкрепят...
И аз имам един неуспешен опит ин витро и като всички останали се МОЛЯ ЧУДОТО ДА СТАНЕ!!!
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #23 -: Декември 16, 2008, 15:53:15 pm »
добре де, защо тези, които не могат да отидат утре пред БТВ, да се надигнат по местата, където се намират в един и същи час и България да пламне от всички страни  :ask:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #24 -: Декември 16, 2008, 15:57:25 pm »
Здравейте. Отдавна не съм писала във форума, но не спирам да чета. Снощи гледах и предаването на Слави. Мисля че мястото на всички е не в градинката пред бТВ, когато тече Шоуто на Слави, а пред парламента, когато се гласува законопроекта!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #25 -: Декември 16, 2008, 16:10:50 pm »
Цитат от форума на Р.Петров, към който има линк от Форума на Слави
sehera на 16 Дек 2008, 14:03
===

винаги съм се изумявала от демоничната страст, когато човек, който е безплоден, се захваща за кауза, която подвластва на инстинктите му...
ха, колко героично и свято!
ще сваляме правителство! :lol: :lol:

интересно, къде е този безплоден човек, тогава когато други бедствия като корупция, и нечисти съвокупление на партии, тегнат над страната..
не ви ли плаши този революционно празен безплоден герой.
мен лично, да.
и нямам нужда да се увековечавам, в общество като нашето.
това би ме сродило с безумието.
знаеш ли децата, какви зарази разнасят.

sehera
     
    Мнения: 683
    Регистриран на: 24 Сеп 2008, 16:41

А ЕТО И МОЯТ:

    Re: да поговорим за инвитрото..

Мнениеот vanda на 16 Дек 2008, 15:58
sehera, Вие сте изрод. Аз съм започнала да водя полов живот на 20 години, никога не съм имала бременности и вследствие на възпаление /простудно, подчертавам/ се наложи да ми отрежат двете тръби. Не пожелавам и на най-големия си враг да е в моя ад-на ин-витро процедури и осиновяване.
РАЗТРЕПЕРИХ СЕ, МАХАМ СЕ!

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #26 -: Декември 16, 2008, 16:17:22 pm »
Ванда не се ядосвай!
Сега ще валят удари от всякъде по нас , очаквано е , ще издържим.
Важен е крайният резултат.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #27 -: Декември 16, 2008, 16:30:05 pm »
Цитат от форума на Р.Петров, към който има линк от Форума на Слави
sehera на 16 Дек 2008, 14:03
===

винаги съм се изумявала от демоничната страст, когато човек, който е безплоден, се захваща за кауза, която подвластва на инстинктите му...
ха, колко героично и свято!
ще сваляме правителство! :lol: :lol:

интересно, къде е този безплоден човек, тогава когато други бедствия като корупция, и нечисти съвокупление на партии, тегнат над страната..
не ви ли плаши този революционно празен безплоден герой.
мен лично, да.
и нямам нужда да се увековечавам, в общество като нашето.
това би ме сродило с безумието.
знаеш ли децата, какви зарази разнасят.

sehera
     
    Мнения: 683
    Регистриран на: 24 Сеп 2008, 16:41


8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

ма то, к'во ли се чудя, то народните ни избраници и тези, които са уж някакви в тази държава - пълни и невежи простаци, а аз се учудвам на няк'ва си там писателница в няк'ъв форум, на някой си Р.Петков? да, точно така, някой си.
няма да коментитам повече, щото се опасявам, че едва сдържам цветущите изрази, да не ми се излеят през пръстите и клавиатурата ми...
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    ilianabebo

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #28 -: Декември 16, 2008, 16:44:28 pm »
що за човек го е написал това,как може такова безобразие бе хора,аз никога не съм имала аборт или бременност водя полов живот от 19 годишна ,правим опити от 4 години и негубим надежда а някакви не хора говорят глупости немога да повярвам тази жена сърце няма ли :x
№ 22572 - Сватби и годишнини
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #29 -: Декември 16, 2008, 16:57:28 pm »
По повод написаното от Sehera мога да кажа само:
Боже, колко простотия има по тоя свят, Боже!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #30 -: Декември 16, 2008, 17:04:39 pm »
Здравейте. Отдавна не съм писала във форума, но не спирам да чета. Снощи гледах и предаването на Слави. Мисля че мястото на всички е не в градинката пред бТВ, когато тече Шоуто на Слави, а пред парламента, когато се гласува законопроекта!

подкрепям изцяло!

*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #31 -: Декември 16, 2008, 17:09:50 pm »
Позволих си да цитирам тази изродщина именно защото е пусната днес /то е цяла дискусия, де/, в темата на форума на Слави "Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!!!" има линк към нея. Много се разстроих, защото във форума са писали много непознати хора, които нямат този проблем, а ни подкрепят, но същевременно някакви "пипируди и инсайдъри" пишат това. Трябва да се противодейства с всички сили.
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #32 -: Декември 16, 2008, 17:16:34 pm »
Това направо не е истина!!! Как може това да е написано от човек?????
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #33 -: Декември 16, 2008, 17:23:58 pm »
пипируда, сори, това не се отнасяше за теб, а за хората, които дават подобни линкове. Искрени извинения!
*

    megsun

  • *
  • 32
  • Impossible is Nothing
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #34 -: Декември 16, 2008, 17:33:41 pm »
НЕКА СИЛАТА БЪДЕ С НАС!

тези в парламента трябва да знаят, че са СЛУГИ НА НАРОДА, а НЕ негови УПРАВЛЯВАЩИ, а този народ е крайно време да помисли като избира следващите обитатели на парламента ни догодина...

ПО-СИЛНИ СМЕ ОТ ТЯХ, ЗАЩОТО СЕ БОРИМ ЗА ВЕЛИКА КАУЗА!
ГОРЕ ГЛАВАТА!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #35 -: Декември 16, 2008, 17:38:08 pm »
Ох направо незнам как може да има такива безчувствени хора, ама това хора ли са изобщо??????? Момичета, аз имам дъщеричка от един неблагодарник и сега със съпруга ми неможем да имаме дете вече втора година, Господ да пази детенцето ни,но с такава надежда желаем да имаме още едно, но........... Много от вас знаят за какво говоря.Боже, та аз и на най-върлия си враг не бих пожелала това страдание, всеки месец надежди и колко средства по изследвания и лекарства....... Немога наистина да проумея как тази жена може да се изказва по този начин и то за нещо, което не е преживяла и незнае за какво става въпрос....... Искрено се надявам закона да се приеме, че да се започне понеот някъде и наистина средствата да стигнат до семействата,които имат нужда от тях.А тия изроди в парламента, а и всички секретарки, секретарчовци трябва да им дръпнем шалтера- това вече е нетърпимо.По всяко едно отношение - те с нашите деца се подиграват - вижте в Гърция какво стана, а ние какво седим си най-мирно и кротко и те ни правят не на маймуни,а на роби. Правилно казаха вчера на "Слави", че ние просто вече нямаме право на избор сред всичките тия грозни и еднакви мутри и все едни и същи от 20 години насам/19години/ Просто нямам коментар на поведението им, тоя депутат заслужа кастрация според мен - да види как се равят деца тогава -безчувствето подобие на човек
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #36 -: Декември 16, 2008, 18:48:53 pm »
ПРИЕМАТЕ ЛИ АКТИВНО УЧАСТИЕ ОТ МЕН?
ПОДКРЕПЯМ ВИ СИЛНО
НО НЯМАМ РЕПРОДУКТИВЕН ПРОБЛЕМ
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #37 -: Декември 16, 2008, 20:22:24 pm »
  Тук бих искала да изкажа възхищението си от предаването на Слави,снощи.И най-вече да благодаря на смелите гости в него.Благодаря ви,Слави,Ани,д-р Стаменов,Радина,д-р Табакова и всички протестиращи ГОЛЕМИ хора,със ГОЛЕМИ СЪРЦА !
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #38 -: Декември 16, 2008, 20:25:41 pm »
ПРИЕМАТЕ ЛИ АКТИВНО УЧАСТИЕ ОТ МЕН?
ПОДКРЕПЯМ ВИ СИЛНО
НО НЯМАМ РЕПРОДУКТИВЕН ПРОБЛЕМ
Снощи майка ми беше с мен. Тя съвсем няма идея за какво става въпрос. Казах и чисто и просто, че се борим за три опита инвитро и жената хвана якето и тръгна.
Разбира се че приемаме участие, мен това лично страшно ме радва. Кой нормален човек би затворил очи. Става въпрос за толкова новородени бебета. Ани мисля спомена за 2800 бебета. Кой не би станал за 2800 бебета. Освен тези в парламента, ама това е друга тема вече :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #39 -: Декември 16, 2008, 20:46:58 pm »
добре де, защо тези, които не могат да отидат утре пред БТВ, да се надигнат по местата, където се намират в един и същи час и България да пламне от всички страни  :ask:
Според мен, това е много добро предложение, защото наистина не всички живеем в София и имаме финансовата възможност да ходим там често, все пак парите ни трябват за да се лекуваме и прочие. Дано ме ме разберете погрешно, но колкото и да искам, не мога от днес за утре да се грабна и да тръгна за София.Но със сигурност мога да тръгна с плакати по улиците на своя град, заедно с мои приятели и близки.Така че, ако има и други съгласни с предложението- да действаме. Аз съм от Бургас, който иска може да ми пише на лични.
Ако във всеки град пламне, както казва big_eyes, ще има доста по-голям ефект, според мен, и по-активно участие от всички засегнати и незасегнати пряко от проблема, защото ние не сме само 240 000, ние сме милиони, помислете какъв мащаб ще придобие протеста ни, ако го направим във всеки град едновременно!
Какво ще кажете!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!