0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« -: Декември 16, 2008, 10:19:29 am »
Здравейте, Приятели. Късно снощи бях пред БТВ с още около стотина човека с моите проблеми и няколко празни колички. Приятели, всички вие които бяхте там, гледахте "Шоуто на Слави " или просто някой ви е разказал, мисля, че е време да спрем да МЪЛЧИМ. Двеста и четиридесет СМЕШНИ депутати, някакви си СМЕШНИ комисии, разни дебели лелки и чичковци искат да ни ОТКРАДНАТ не парите, а МЕЧТИТЕ. Искат с нашите мечти да си купуват коли и да си правят бил бордове и брошури! Те са  240 човека ние обаче сме 240 000! Трябва ли да оставим някакъв смешен депутат да се подиграва с нас и да казва, че той можел да прави бебета добре?!? Стана ясно, че благодарение на Слави Трифонов вече ни чуха доста хора. Радващо е, че и той се захвана да не оставя така нещата. Разбра се с д-р СТАМЕНОВ, д-р Табакова и Ана  да продължи темата в сряда вечерта  и да не "ОСТАВЯТ ТАЗИ РАБОТА ТАКА!" Който не е гледал шоуто да пита приятели и близки да му го разкажат. Може да ми звънне и на мен без да се притеснява *********** аз ще му разкажа всичко. Приятели аз мисля, че ние също трябва да сме там!!! Не само да сме там, а да сме МНОГО! И не да мълчим, а да си направим пред БТВ в градинката едно „Коледно парти”! Да си вземем хапване, пийване, почерпка и да си празнуваме, за да ни видят, че не сме болни. Не сме се отказали да си следваме мечтите и няма да се предадем ! Поканете приятелите си, близките си, вземете домашните си любимци и елате в градинката на БТВ в сряда 17.12.2008.г. в 19.30.часа. ЧАКАМЕ ВИ!
-----------------

beast: махнах номера
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 13:45:36 pm от beast »
*

    Десислава Михайлова

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #1 -: Декември 16, 2008, 11:34:36 am »
Влязох във вашия форум, специално за да пусна тема за снощното предаване на Слави! Но добре, че видях, че има пусната такава тема!
И аз съм ЗА това ДА НЯМА МИЛОСТ за такива "депутати" и "хора"!
На Слави Трифонов и екипа му - ЕВАЛА и от мен!
Да знаете, че съм с вас!!!
Не спирам да стискам палци, да плача и да се вълнувам с вас, да се моля...
Аз съм майка на 4-годишен син, от София съм, не съм имала репродуктивни проблеми, но жадувах за свое бебе дълги години, знам какво е да мечтаеш лудо, а изход да не виждаш ... за момента ...
Вярвам в добрия ИЗХОД от ситуацията!
Иде Коледа и зная, че се случват ЧУДЕСА!!!
Пожелавам ви ги от цялото си майчино, женско и човешко сърце!!!
В дир-а Бъдещите и настоящите майки, ви подкрепяме, дадох линк към темата там в другата тема за протеста...
За който се интересува...
Ноу Мърси, БЛАГОДАРЯ ТИ!!! Прегръщам те...
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #2 -: Декември 16, 2008, 11:53:35 am »
Тази покана от новорегистрирания NO MERSY как следва да се  разбира?
Oтново ли някой иска да ни използва за своите цели?
Е стига толкова!
Да, вярно е, че сме много. Явно, това е причината да се флиртува с нашия проблем.
Не е ли така?
Как мислите, момичета и момчета, които пишете тук от години?
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 11:58:34 am от alia_alia »
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #3 -: Декември 16, 2008, 12:10:56 pm »
Честно казано, Алия - не знам!
Но видях този призив и във форума на шоуто на Слави и лично аз бих се присъединила - аз го отчитам като ентусиазъм да се направи още нещо, както сме набрали скорост...
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #4 -: Декември 16, 2008, 12:25:35 pm »
Аз може скоро да съм регистриран в този форум, но имам "регистрация" към всичките тези..... незнам, колко точно хиляди, които чакат и се надяват!!! Интелекта, индивидуалността, финеса и богатството на душата не могат да
се купят с пари, а и трудно се моделират и добиват желаната от човека
форма, съдържание и колорит... Никой не е успял да надскочи себе си и
потенциала който има.... дори и чрез анонимността на интернет.
Аз съм НОВОРЕГИСТРИРАН, но не и АНОНИМЕН. Побликувал съм си дори и телефона, ако искаш Алия звънни ми да ти разкажа за последните си 7-8 години.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #5 -: Декември 16, 2008, 12:26:47 pm »
Ето, тук е нашата НАДЕЖДА за УСПЕХ: http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=218&video_id=9144 - за всички, които не са успели снощи да гледат шоуто на Слви
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #6 -: Декември 16, 2008, 12:31:40 pm »
Време е да попитаме за какво точно отиват нашите данъци и осигуровки. За какво трябва да плащаме когато не получавме нищо в замяна? Точно когато имаме нужда от помощ и никой от не протяга ръка. Никой от нас не е искал да има подобни проблеми, но трябва да търсим решение заради неродените ни деца.
*

    Десислава Михайлова

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #7 -: Декември 16, 2008, 12:33:04 pm »
Гледах го снощи
Гледам го и сега!
Нямам думи просто...

Не се регистрирам, само защото нямам репродуктивен проблем и не искам да се натрапвам!

Въпреки това и като човек, и като психолог, и като майка, и като жена, и като личност - не мога да остана безучастна!!!
*

    ninkata69@abv.bg

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #8 -: Декември 16, 2008, 12:58:02 pm »
Само да ви кажа, звъннах на този телефон такива неща чух, че като майка не мога да се успокоя да плача.... Силен човек е това. Страдал си е сам и..... няма значение. Ще дойда с приятели да пиеме по един чай с вас! Късмет приятелю No mersy!
*

    madlen@valtox.eu

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #9 -: Декември 16, 2008, 13:11:42 pm »
Алиа, не мога да те разбера, трябва един човек да е постоянно във форумите ли, за да нямаш съмнения към него. Този човек просто иска да се съберм така както се бяхме събрали на чаша вино в Свети Мина на празника Вяра Надежда и Любов.  аз съшо нямам регистрация тук но бях там и довечера ще бъда.
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #10 -: Декември 16, 2008, 13:13:49 pm »
Струва ми се, че за едно нещо грешиш, no mercy,... :wink:
Аз съм от тези след числото 270 000 души с репродуктивни проблеми, български граждани. Проучването през 2003 г. не ме е хванало. ПРедполагам, че не е регистрирало и много други...
Така че много повече сме!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #11 -: Декември 16, 2008, 13:35:50 pm »
Алиа, защо сме такова племе Българско-неверно.Защо не можем вече да повярваме на хора с чисти намерения.Вярно е , че много сме лъгани, но това не трябва да е повод да загубим напълно вяра в доброто.Надявам се искренно, тази покана да е чиста и да е от сърце и ще направя всичко възможно да съм там.А къде е градинката на БТВ???
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #12 -: Декември 16, 2008, 13:59:43 pm »
Съжалявам, че имах работа откак публикувах мнението си и не успях да пиша по-рано.
Отговарям:
Ако съм обидила човек с чисти намерения, моля да бъда извинена.
Причините за моята реакция:
1.   Извинете ме, че имам повече доверие на хората, чиито болки знам от години, чиито истории следя и които смея да кажа, че познавам, макар и повечето само виртуално.
2.   В този форум доста пъти съм била свидетел на скандали, предизвикани от нерегистрирани или новорегистрирани потребители, като понякога единствената им цел е била чиста провокация.
3.   Когато човек, който не изразява мнение на група хора или организация говори, обикновено използва единствено число- пример „чакам”, вместо „чакаме”.
4.   Поканата да си хапваме и да си пийваме, ми звучи малко тъпо. Напомня ми моменти, от времето на  студентските стачки през 90-те, когато шепа пияни студенти или нестуденти нарушаваха обществения ред и създаваха лош имидж на нормално протестиращите си колеги. Това ли искаме?
5.   Стилът на изразяване е същият, като от края на предаването снощи, когато ни убеждаваха да не гласуваме. Аз пък смятам, че трябва да гласуваме и то много внимателно, защото иначе други ще решат вместо нас.
6.   Да ми казва, че трябва да „спрем да мълчим” някой, който досега не е написал един постинг във форума, а сега пуска цяла тема... ами някак ми звучи странно.

Освен това, не казвам, че не трябва да има хора в градинката пред БТВ в сряда.
Просто, искам да призова да не се поддаваме на емоциите си, които ни превръщат в лесно манипулируеми.
Нека да мислим добре, всяко едно действие какво влияние
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #13 -: Декември 16, 2008, 14:06:05 pm »
Сигурна съм, че много хора нямат време да четат и да пишат по форуми. Аз самата дълго време само четях от време на време, сравнително отскоро пиша, едва ли са малко хората със сърцераздирателни истории... Не е ли важно, че сега за толкова кратко време се обединихме всички в името на една светла цел, на една обща мечта?
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #14 -: Декември 16, 2008, 14:07:46 pm »
Съжалявам, че имах работа откак публикувах мнението си и не успях да пиша по-рано.
Отговарям:
Ако съм обидила човек с чисти намерения, моля да бъда извинена.
Причините за моята реакция:
1.   Извинете ме, че имам повече доверие на хората, чиито болки знам от години, чиито истории следя и които смея да кажа, че познавам, макар и повечето само виртуално.
2.   В този форум доста пъти съм била свидетел на скандали, предизвикани от нерегистрирани или новорегистрирани потребители, като понякога единствената им цел е била чиста провокация.
3.   Когато човек, който не изразява мнение на група хора или организация говори, обикновено използва единствено число- пример „чакам”, вместо „чакаме”.
4.   Поканата да си хапваме и да си пийваме, ми звучи малко тъпо. Напомня ми моменти, от времето на  студентските стачки през 90-те, когато шепа пияни студенти или нестуденти нарушаваха обществения ред и създаваха лош имидж на нормално протестиращите си колеги. Това ли искаме?
5.   Стилът на изразяване е същият, като от края на предаването снощи, когато ни убеждаваха да не гласуваме. Аз пък смятам, че трябва да гласуваме и то много внимателно, защото иначе други ще решат вместо нас.
6.   Да ми казва, че трябва да „спрем да мълчим” някой, който досега не е написал един постинг във форума, а сега пуска цяла тема... ами някак ми звучи странно.

Освен това, не казвам, че не трябва да има хора в градинката пред БТВ в сряда.
Просто, искам да призова да не се поддаваме на емоциите си, които ни превръщат в лесно манипулируеми.
Нека да мислим добре, всяко едно действие какво влияние

 :good_post:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Десислава Йованович

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #15 -: Декември 16, 2008, 14:13:05 pm »
Имам деца, слава Богу. Влизам във форума ви само за да ви подкрепя. Направете интернет подписка, пуснете я из форумите, обявете я навсякъде, където ви дойде на ума. Мисля, че всеки нормален и състрадателен човек ще ви подкрепи. Аз лично ще ви подкрепя с всички сили, защото вашата кауза е благородна, човешка и изобщо надхвърля всякакви дребнави глупости, с които ни заливат.
Ето - подписката за уволнения полицай, който бранил българското знаме, имаше ефект и постресна самозабравилите се "три власти". Значи и у нас има сила (както и трябва да е - силата да е у нас). Постреснете ги тия търгашески плюнки в Парламента. Мисля, че народът ни не е толкова апатичен, колкото ни внушават и ще ви подкрепи.

Ако направите интернет подписка, най-добре е да я извадите в началната страница на сайта си. Аз лично ще влизам да проверявам и ако има такава ще я разпратя навсякъде, където мисля, че ще я подкрепят.

Успех на всички!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #16 -: Декември 16, 2008, 14:19:48 pm »
Мили съфорумци, не се нахвърляйтетака на alia-alia, моля ви. Не са един и два пътите, когато нашият проблем е бил жестоко манипулиран от хора, които определен период от време са ни се представяли за приятели и съмишленици. Да, не казвам, че трябва да се превръщаме в мнотелни, но си мисля и, че няма как на 100% да избягаме от това. Просто парен каша духа.
А това с днешните предложения за сбирки по градинките в сряда ми звучи като след дъжд качулка. И какво? Пак ще си ходим едни и същи докато други са болни, от далече, на работа или и аз не знам какво още. Беше казано ясно в една друга тема: "Елате днес. Утре ще е късно".

*

    бобо

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #17 -: Декември 16, 2008, 14:40:59 pm »
Здравейте!
Аз също имам два неуспешни опити ин витро зад гърба си, седем години ходене по мъките и напразни надежди. И също вас страдам и се моля всяка нощ.

Преди да се говори за манипулации, защото просто не се замислим какво кара един човек да чете и пише тук? И защо трябва да се подхожда толкова скептично, едва ли не го изкарахте с користни цели?
Извинете ме ако съм груба, но и мен не ме познавате и сигурно вече ме делите от вас. Не съм писала тук до сега и прави ли ме това по-различна и по-несъпричастна към проблемите на всички ни? Та не е ли това мястото, в което да се подкрепяме и да си помагаме един друг?

Да, не съм регистрирана във форума, но съм от онези 270 000 с репродуктивни проблеми. Бях на празника Вяра, Надежда и Любов в Свети Мина и No Mersy също беше там, и като повечето тук аз утре ще бъда пред БТВ!!!
Надявам се да ни подкрепите, надавам се да накараме това правителство не просто да ни погледне, а да ни види – колко сме, кой сме и какви са нашите МЕЧТИ, НАДЕЖДИ И ПРАВА!!!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #18 -: Декември 16, 2008, 15:04:44 pm »
Аз също ще бъда пред БТВ утре вечерта! надявам се да има повече хора, които да ни подкрепят...
И аз не съм писала много време във форума, и аз имам два неуспешни опита ин витро и като всички останали се МОЛЯ ЧУДОТО ДА СТАНЕ!!!
*

    neli77@abv.bg

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #19 -: Декември 16, 2008, 15:23:37 pm »
Иска ми се да мога да пиша по темата беземоционално.Да се опитам да погледна отстрани и отгоре.Естествено-няма да ми се получи. Проблемът освен, че е свръх деликатен е прекалено личен за тези, които го имат, за да може човек да си позволи да ги сочи с друг пръст, освен с този на съпричастността, разбирането...
Гледам,че тук сте се плъзнали по много пластове-от чисто човешкия,през социалния, обществения та чак до политическия.
Да имаш дете - това е благословия, по тази логика-да нямаш е наказание.
Ясно-това е прекалено жестоко наказание, за който и да било, за каквито и да било прегрешения.Ясно е и друго - няма човек, който да не го стиска за гърлото,когато хората з подобен проблем споделят проблема си. Сигурна съм,че няма.
Няма да коментирам позицията и участието на Слави Трифонов.Няма лошо да дава трибуна на социалните проблеми, независимо от подбудите.Няма лошо добро.
Казвате-тези хора къде са, когато...
Ами-там са,вкъщи с техните грижи, с техните проблеми, с тяхната болка. Подобна болка е способна да те направи надобществен, надполитичен, надсоциален.Егоизъм ли е това?НЕ мисля.
Трябва ли човек да е активен не само,когато е лично засегнат - о,да..определено трябва.ЗАщото тези там, на онова място, двестате и тридесет безхаберници са безхаберници именно поради овчото ни търпение, именно поради трапезния ни патриотизъм и трапезната ни активност, поради неумението да поискаме сметка-не за частното и не само,когато сме лично ощетени.
Това прави ли по-малко цинично предложението на все още незивестния тунеядец-да направи ин виво? Не, категорично Не!
ЗАщото нито една тяхна грешка, на онези, които...Не трябва да бъде пропускана и прощавана. От кого?
От обществото.А кое е обществото.Ами всички ние-тия дето тук си говорим, онези дето пушат, тези ,които бутат празни колички, другите, които не са получавали заплати от месеци...Всички.
Обаче-това е, няма гражданско общество , има лични болки, всеки се бори в личната си битка.
Проблемът на хората с репродуктивни проблеми обаче не е частен проблем, уви и не трябва да бъде решаван по частна линия.Защото 270 хиляди семейства са 540 хиляди българи и като включим и техните семейства, получаваме една много голяма част от нацията, от всички. Както казва Нел-не пилеене трябва и не портивопоставяне, а съпричастност и обединение, защото онези...онези ни гледат сеира и си вършат тяхното необезпокоявани.Това са принципите ми, ако не ви харесват...имам и други.
Beni
 
Мнения: 222
Регистриран на: 23 Сеп 2008, 09:43
Email
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #20 -: Декември 16, 2008, 15:28:14 pm »
уважаеми потребители на сайта,
моля да имате предвид правилата за публикуване в тези форуми. публикуването под няколко различни псевдонима не се толерира. тъй като темата е актуална, засега се въздържам да я заключа, но при неспазване на правилата, това ще се наложи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ilianabebo

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #21 -: Декември 16, 2008, 15:40:45 pm »
ние сме много повече за съжаление,но нека се надигнем и да им покажем че съществуваме
 :x
№ 22572 - Сватби и годишнини
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #22 -: Декември 16, 2008, 15:50:08 pm »
Аз също ще бъда пред БТВ утре вечерта! надявам се да има повече хора, които да ни подкрепят...
И аз имам един неуспешен опит ин витро и като всички останали се МОЛЯ ЧУДОТО ДА СТАНЕ!!!
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #23 -: Декември 16, 2008, 15:53:15 pm »
добре де, защо тези, които не могат да отидат утре пред БТВ, да се надигнат по местата, където се намират в един и същи час и България да пламне от всички страни  :ask:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #24 -: Декември 16, 2008, 15:57:25 pm »
Здравейте. Отдавна не съм писала във форума, но не спирам да чета. Снощи гледах и предаването на Слави. Мисля че мястото на всички е не в градинката пред бТВ, когато тече Шоуто на Слави, а пред парламента, когато се гласува законопроекта!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #25 -: Декември 16, 2008, 16:10:50 pm »
Цитат от форума на Р.Петров, към който има линк от Форума на Слави
sehera на 16 Дек 2008, 14:03
===

винаги съм се изумявала от демоничната страст, когато човек, който е безплоден, се захваща за кауза, която подвластва на инстинктите му...
ха, колко героично и свято!
ще сваляме правителство! :lol: :lol:

интересно, къде е този безплоден човек, тогава когато други бедствия като корупция, и нечисти съвокупление на партии, тегнат над страната..
не ви ли плаши този революционно празен безплоден герой.
мен лично, да.
и нямам нужда да се увековечавам, в общество като нашето.
това би ме сродило с безумието.
знаеш ли децата, какви зарази разнасят.

sehera
     
    Мнения: 683
    Регистриран на: 24 Сеп 2008, 16:41

А ЕТО И МОЯТ:

    Re: да поговорим за инвитрото..

Мнениеот vanda на 16 Дек 2008, 15:58
sehera, Вие сте изрод. Аз съм започнала да водя полов живот на 20 години, никога не съм имала бременности и вследствие на възпаление /простудно, подчертавам/ се наложи да ми отрежат двете тръби. Не пожелавам и на най-големия си враг да е в моя ад-на ин-витро процедури и осиновяване.
РАЗТРЕПЕРИХ СЕ, МАХАМ СЕ!

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #26 -: Декември 16, 2008, 16:17:22 pm »
Ванда не се ядосвай!
Сега ще валят удари от всякъде по нас , очаквано е , ще издържим.
Важен е крайният резултат.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #27 -: Декември 16, 2008, 16:30:05 pm »
Цитат от форума на Р.Петров, към който има линк от Форума на Слави
sehera на 16 Дек 2008, 14:03
===

винаги съм се изумявала от демоничната страст, когато човек, който е безплоден, се захваща за кауза, която подвластва на инстинктите му...
ха, колко героично и свято!
ще сваляме правителство! :lol: :lol:

интересно, къде е този безплоден човек, тогава когато други бедствия като корупция, и нечисти съвокупление на партии, тегнат над страната..
не ви ли плаши този революционно празен безплоден герой.
мен лично, да.
и нямам нужда да се увековечавам, в общество като нашето.
това би ме сродило с безумието.
знаеш ли децата, какви зарази разнасят.

sehera
     
    Мнения: 683
    Регистриран на: 24 Сеп 2008, 16:41


8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

ма то, к'во ли се чудя, то народните ни избраници и тези, които са уж някакви в тази държава - пълни и невежи простаци, а аз се учудвам на няк'ва си там писателница в няк'ъв форум, на някой си Р.Петков? да, точно така, някой си.
няма да коментитам повече, щото се опасявам, че едва сдържам цветущите изрази, да не ми се излеят през пръстите и клавиатурата ми...
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    ilianabebo

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #28 -: Декември 16, 2008, 16:44:28 pm »
що за човек го е написал това,как може такова безобразие бе хора,аз никога не съм имала аборт или бременност водя полов живот от 19 годишна ,правим опити от 4 години и негубим надежда а някакви не хора говорят глупости немога да повярвам тази жена сърце няма ли :x
№ 22572 - Сватби и годишнини
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #29 -: Декември 16, 2008, 16:57:28 pm »
По повод написаното от Sehera мога да кажа само:
Боже, колко простотия има по тоя свят, Боже!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #30 -: Декември 16, 2008, 17:04:39 pm »
Здравейте. Отдавна не съм писала във форума, но не спирам да чета. Снощи гледах и предаването на Слави. Мисля че мястото на всички е не в градинката пред бТВ, когато тече Шоуто на Слави, а пред парламента, когато се гласува законопроекта!

подкрепям изцяло!

*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #31 -: Декември 16, 2008, 17:09:50 pm »
Позволих си да цитирам тази изродщина именно защото е пусната днес /то е цяла дискусия, де/, в темата на форума на Слави "Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!!!" има линк към нея. Много се разстроих, защото във форума са писали много непознати хора, които нямат този проблем, а ни подкрепят, но същевременно някакви "пипируди и инсайдъри" пишат това. Трябва да се противодейства с всички сили.
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #32 -: Декември 16, 2008, 17:16:34 pm »
Това направо не е истина!!! Как може това да е написано от човек?????
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #33 -: Декември 16, 2008, 17:23:58 pm »
пипируда, сори, това не се отнасяше за теб, а за хората, които дават подобни линкове. Искрени извинения!
*

    megsun

  • *
  • 32
  • Impossible is Nothing
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #34 -: Декември 16, 2008, 17:33:41 pm »
НЕКА СИЛАТА БЪДЕ С НАС!

тези в парламента трябва да знаят, че са СЛУГИ НА НАРОДА, а НЕ негови УПРАВЛЯВАЩИ, а този народ е крайно време да помисли като избира следващите обитатели на парламента ни догодина...

ПО-СИЛНИ СМЕ ОТ ТЯХ, ЗАЩОТО СЕ БОРИМ ЗА ВЕЛИКА КАУЗА!
ГОРЕ ГЛАВАТА!
*
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #35 -: Декември 16, 2008, 17:38:08 pm »
Ох направо незнам как може да има такива безчувствени хора, ама това хора ли са изобщо??????? Момичета, аз имам дъщеричка от един неблагодарник и сега със съпруга ми неможем да имаме дете вече втора година, Господ да пази детенцето ни,но с такава надежда желаем да имаме още едно, но........... Много от вас знаят за какво говоря.Боже, та аз и на най-върлия си враг не бих пожелала това страдание, всеки месец надежди и колко средства по изследвания и лекарства....... Немога наистина да проумея как тази жена може да се изказва по този начин и то за нещо, което не е преживяла и незнае за какво става въпрос....... Искрено се надявам закона да се приеме, че да се започне понеот някъде и наистина средствата да стигнат до семействата,които имат нужда от тях.А тия изроди в парламента, а и всички секретарки, секретарчовци трябва да им дръпнем шалтера- това вече е нетърпимо.По всяко едно отношение - те с нашите деца се подиграват - вижте в Гърция какво стана, а ние какво седим си най-мирно и кротко и те ни правят не на маймуни,а на роби. Правилно казаха вчера на "Слави", че ние просто вече нямаме право на избор сред всичките тия грозни и еднакви мутри и все едни и същи от 20 години насам/19години/ Просто нямам коментар на поведението им, тоя депутат заслужа кастрация според мен - да види как се равят деца тогава -безчувствето подобие на човек
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #36 -: Декември 16, 2008, 18:48:53 pm »
ПРИЕМАТЕ ЛИ АКТИВНО УЧАСТИЕ ОТ МЕН?
ПОДКРЕПЯМ ВИ СИЛНО
НО НЯМАМ РЕПРОДУКТИВЕН ПРОБЛЕМ
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #37 -: Декември 16, 2008, 20:22:24 pm »
  Тук бих искала да изкажа възхищението си от предаването на Слави,снощи.И най-вече да благодаря на смелите гости в него.Благодаря ви,Слави,Ани,д-р Стаменов,Радина,д-р Табакова и всички протестиращи ГОЛЕМИ хора,със ГОЛЕМИ СЪРЦА !
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #38 -: Декември 16, 2008, 20:25:41 pm »
ПРИЕМАТЕ ЛИ АКТИВНО УЧАСТИЕ ОТ МЕН?
ПОДКРЕПЯМ ВИ СИЛНО
НО НЯМАМ РЕПРОДУКТИВЕН ПРОБЛЕМ
Снощи майка ми беше с мен. Тя съвсем няма идея за какво става въпрос. Казах и чисто и просто, че се борим за три опита инвитро и жената хвана якето и тръгна.
Разбира се че приемаме участие, мен това лично страшно ме радва. Кой нормален човек би затворил очи. Става въпрос за толкова новородени бебета. Ани мисля спомена за 2800 бебета. Кой не би станал за 2800 бебета. Освен тези в парламента, ама това е друга тема вече :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #39 -: Декември 16, 2008, 20:46:58 pm »
добре де, защо тези, които не могат да отидат утре пред БТВ, да се надигнат по местата, където се намират в един и същи час и България да пламне от всички страни  :ask:
Според мен, това е много добро предложение, защото наистина не всички живеем в София и имаме финансовата възможност да ходим там често, все пак парите ни трябват за да се лекуваме и прочие. Дано ме ме разберете погрешно, но колкото и да искам, не мога от днес за утре да се грабна и да тръгна за София.Но със сигурност мога да тръгна с плакати по улиците на своя град, заедно с мои приятели и близки.Така че, ако има и други съгласни с предложението- да действаме. Аз съм от Бургас, който иска може да ми пише на лични.
Ако във всеки град пламне, както казва big_eyes, ще има доста по-голям ефект, според мен, и по-активно участие от всички засегнати и незасегнати пряко от проблема, защото ние не сме само 240 000, ние сме милиони, помислете какъв мащаб ще придобие протеста ни, ако го направим във всеки град едновременно!
Какво ще кажете!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #40 -: Декември 18, 2008, 12:07:56 pm »
Не числото 270 000 също не е точно защото много от нас нищо че вече са майки не са забравили дългите години на очакване ДА СЕ СЛУЧИ ЧУДОТО.Повярвайте това не се забравя.Подкрепям всяко мнение и всяка инициатива.
*

    l_dencheva

Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #41 -: Декември 18, 2008, 19:58:25 pm »
Не числото 270 000 също не е точно защото много от нас нищо че вече са майки не са забравили дългите години на очакване ДА СЕ СЛУЧИ ЧУДОТО.Повярвайте това не се забравя.Подкрепям всяко мнение и всяка инициатива.

Не, ние сме много повече от 270 000! НИЕ СМЕ С ВАС!
Какво значи, че нямаме вашите проблеми? Всяка майка знае какво е да го изживееш и не може да бъде безразлична към проблема! Извинете, че се намесвам, имам две деца, но също споделям вашите вълнения, защото ТРЯБВА ДА СМЕ ХОРА !
 Според мен проблемът излиза извън рамките на вашите болки. Проблемът е може би в самите нас. Защото не се бориме докрай. Защото Слави даде гластност на проблема, а ние ще бъдем ли заедно докрай! Или само ще изразяваме мнения във форумите и ще чакаме някой друг да реши проблема.
пожелавам на всички с този проблем голям коледен подарък - да се сбъдне желанието ви!
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #42 -: Декември 23, 2008, 11:40:29 am »
Не числото 270 000 също не е точно защото много от нас нищо че вече са майки не са забравили дългите години на очакване ДА СЕ СЛУЧИ ЧУДОТО.Повярвайте това не се забравя.Подкрепям всяко мнение и всяка инициатива.

Не, ние сме много повече от 270 000! НИЕ СМЕ С ВАС!
Какво значи, че нямаме вашите проблеми? Всяка майка знае какво е да го изживееш и не може да бъде безразлична към проблема! Извинете, че се намесвам, имам две деца, но също споделям вашите вълнения, защото ТРЯБВА ДА СМЕ ХОРА !
 Според мен проблемът излиза извън рамките на вашите болки. Проблемът е може би в самите нас. Защото не се бориме докрай. Защото Слави даде гластност на проблема, а ние ще бъдем ли заедно докрай! Или само ще изразяваме мнения във форумите и ще чакаме някой друг да реши проблема.
пожелавам на всички с този проблем голям коледен подарък - да се сбъдне желанието ви!

"армията" е тук и ЧАКА

да обявите ден, час и място на протест срещу гаврещите се с всички нас
Re: Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ!
« Отговор #43 -: Януари 26, 2009, 22:07:03 pm »
наистина сме цяла армия. Аз намерих смелост и се присъединявам към всички Вас, тъй като и аз съм с репродуктивен проблем и не мога да забременея.