0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    karrii

  • *
  • 47
  • Вярвам в Мечтите
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #20 -: Декември 14, 2008, 16:21:46 pm »
Аз и съпруга ми също ще бъдем може още двама човека да взема само да им се обадя, надявам се да се съберем повече хора
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #21 -: Декември 14, 2008, 16:21:58 pm »
нещо става постовете ми изчезват или са двойни.Ако пак е двоен оставям го така защото като го изтрия се трие и другия.И аз ще съм пред НДК но без количка
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 16:24:40 pm от bubentseto »
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #22 -: Декември 14, 2008, 16:26:10 pm »
Ние ще сме 2 + още двама. Не знам дали ще намерим количка. Иначе пратих СМС и имейли на всички, за които се сетих.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #23 -: Декември 14, 2008, 16:29:22 pm »
За съжаление, не мога да присъствам. Вчера и днес съм изпуснала какво се случва във форума.
Гласувах, че ще участвам виртуално в обсъжданията и с електронна картичка.
Само къде е въпросната картичка? Не съм влязла в час още и на какъв адрес да я пратя?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #24 -: Декември 14, 2008, 16:31:46 pm »
Аз съм сигурен участник, ако мъжът ми успее и той ще се включи! Ще говоря и с мама тази вечер и със сестра ми, а защо да не включа и брат ми ... Стига всички да могат сме 5 човека. Обадих се и на приятелки, които са съпричастни - 2 броя най-вероятно ще дойдат.
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 16:50:50 pm от Iffi.13 »
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #25 -: Декември 14, 2008, 16:33:22 pm »
преди малко писах и в другата тема че по често се среща И АЗ НЯМА ДА МОГА ДА ДОЙДА а не И АЗ ЩЕ СЪМ ТАМ.Да не отидем в последствие една  с плкати на чиито надписи с големи числа и букви пише 270 000 празни бебешки колички ,а ние да сме 10 -15 човека
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 16:51:25 pm от bubentseto »
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #26 -: Декември 14, 2008, 16:37:39 pm »
Аз ще съм там най-вероятно със съпруга ми,а може и детето да е с нас ако не намерим кой да го гледа.
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #27 -: Декември 14, 2008, 16:37:55 pm »
Ние с мъжа ми сме другите двама в колата с Мини и Ники. Ще помоля брат ми да дойде и той.
     
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #28 -: Декември 14, 2008, 16:39:59 pm »
Идвам
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #29 -: Декември 14, 2008, 16:42:13 pm »
Там съм с количка!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #30 -: Декември 14, 2008, 16:43:29 pm »
За съжаление и аз нямам възможност да пътувам до София. Тези дни ми се случи нещо много неприятно, но това е друга тема.....
Ще участвам виртуално и ще помагам с каквото мога. Само кажете къде е картичката и адресите на които да я изпратя.

П.П. Момичета, страхотни сте всички! Прегръщам ви! :grouphug2:

*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #31 -: Декември 14, 2008, 16:52:53 pm »
и ние сме там - два броя
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #32 -: Декември 14, 2008, 16:54:30 pm »
Естествено, че ще дойдеме двамата с мъжа ми.
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #33 -: Декември 14, 2008, 16:55:54 pm »
Незнам дали идеята е добра и дали сайта ще издържи, но възможно ли е  всички  да влезем в сайта на зачатие по време на шоуто на Слави( предполагаме, че те ще могат да отразят нашата виртуална подкрепа).
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 19:02:45 pm от Мели »
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #34 -: Декември 14, 2008, 16:57:01 pm »
Аз ,много се надявам да бъда разбрана правилно... :oops:
Имам молба , към всички, които по различни причини не могат да дойдат , и тя е следната,
Нека не изразявате писмено , че няма да бъдете там , действа демотивиращо на останалите! Моля ви момичета изразете своя глас във анкетата , а ние знаем ,че сте с нас! Благодаря ви! :grouphug2:

Към всички , все още колебаещи се , не се чудете мацки ,защото срамното е да висим по банковите гишета , и много достойно да покажем позицията си!
Срамно е и ако утре бъдем по-малко отколкото в чакалните по клиниките..


п.п. Пазарджик и региона има две свободни места в колата ни.
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #35 -: Декември 14, 2008, 17:02:56 pm »
Ще пътуваме 4-ма от Велико Търново. В София още 4-ма ще се присъединят. Намерих само една количка.

И пак изразявам позицията си:
Момичета, намираме време и пари за прегледи и консултации, намираме време и пари за манипулации, пътуваме стотици километри до София. С какво ситуацията сега е по-различна?
Да, трудно е, но не и невъзможно! Няма да имаме втора подобна възможност скоро!

Нека направим нещо повече, от това да понасяме стоически положението, в което сме поставени!
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 17:35:09 pm от _Hope_ »
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #36 -: Декември 14, 2008, 17:09:07 pm »
Колко ли е голяма България? Да не сме в Русия.Който иска и както иска да ме разбира.Ако сега напиша че в София се раздават коли,апартаменти или нещо подобно то надали някой ще сметне че е в далечна провинция.Е, има и изключения.
<a
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #37 -: Декември 14, 2008, 17:11:47 pm »
Момичета, като гледам резултата в анкетата,повечето са тези, които не могат да дойдат.
Ако имаме час за преглед,щяхме да намерим начин да отидем,нали?
Това е нашия шанс! Нека не го изпускаме!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #38 -: Декември 14, 2008, 17:19:08 pm »
Нека да не се превръща тази дискусия в истерия - сигурна съм че ще се съберем. Колкото можем. Наистина е трудно човек да се организира от днес за утре особено ако е от далечен град и работи.  :grouphug:
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #39 -: Декември 14, 2008, 17:21:06 pm »
 аз съм там - 2бр сме