0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #40 -: Декември 14, 2008, 17:26:25 pm »
Там съм, с количка!
Ако нямате колички и празни бебешки шезлонги или кошници за кола ще свършат работа.
Може да сложите на голям бял лист вътре в количката надпис с големи букви:
МЕЧТА
НАДЕЖДА
ВЯРА


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #41 -: Декември 14, 2008, 17:27:45 pm »
Нека да не се превръща тази дискусия в истерия - сигурна съм че ще се съберем. Колкото можем. Наистина е трудно човек да се организира от днес за утре особено ако е от далечен град и работи.  :grouphug:
:good_post:
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #42 -: Декември 14, 2008, 17:33:09 pm »
Момичета, намираме време и пари за прегледи и консултации, намираме време и пари за манипулации, пътуваме стоцици километри до София. С какво ситуацията сега е по-различна?
Да, трудно е, но не и невъзможно! Няма да имаме втора подобна възможност скоро!

момичета, опитайте да дойдете! вярно е, че времето е малко, вярно е, че е трудно човек да се освободи от работа, че преодоляване на разстоянието е трудно и като организация, и като финанси, но това е ВАШИЯТ шанс - опитайте да направите и невъзможното! вашето присъствие е от значение, вие сте от значение, за да успее каузата. в личен план нямам нужда от финансиране на опити ин витро, но ще бъда там заради ВАС и ВАШИТЕ неродени деца и много се надявам да ви срещна утре!

Ани, радвам се, че вече си по-добре и  можеш да пишеш!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #43 -: Декември 14, 2008, 17:36:30 pm »
Там съм, с двойна количка  :D

lb2f
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #44 -: Декември 14, 2008, 17:37:56 pm »
Ще дойда и аз. Може би ще взема и приятелка, утре ще разбера.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #45 -: Декември 14, 2008, 17:55:39 pm »
И пак изразявам позицията си:
Момичета, намираме време и пари за прегледи и консултации, намираме време и пари за манипулации, пътуваме стотици километри до София. С какво ситуацията сега е по-различна?
Да, трудно е, но не и невъзможно! Няма да имаме втора подобна възможност скоро!

Нека направим нещо повече, от това да понасяме стоически положението, в което сме поставени!

Отлично написано, Хоуп! Хора, направете всичко възможно да присъствате, знам, че не всички ще могат, но това е наистина важно. И не засяга само тези, които ще имат нужда от ин витро, тук става въпрос за една много важна крачка напред - да се създаде фонд. Нещо, което не е правено досега и ако се случи, ще е от огромна полза.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #46 -: Декември 14, 2008, 18:01:47 pm »
Момичета, мъжът ми живо се заинтересува за името на депутата който изплескал простотията in vivo  никъде не намерих инфо по въпроса, ако знаете нещо ще се радвам да споделите.

П.П. Твърдо сме 5 човека.
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #47 -: Декември 14, 2008, 18:03:01 pm »
Ще дойдем , и ще видя още колко хора мога да събера !
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #48 -: Декември 14, 2008, 18:11:57 pm »
Малко информация от кухнята - Слави Трифонов и неговият екип са приели много сериозно темата. Предването ще започне с празните колички пред БТВ. Дори ще отменят актьорската вечер, за да има повече време! Така че много е важно участието утре пред студиото.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #49 -: Декември 14, 2008, 18:13:28 pm »
И не засяга само тези, които ще имат нужда от ин витро, тук става въпрос за една много важна крачка напред - да се създаде фонд.

Така е, Мели! Друг смисъл вложих - Ефирче е права, че постингите от момичетата, изтъкващи причините, че няма да дойдат, действат демотивиращо, а когато четеш, как някои тръгват от Велико Търново, други бременни в 8ми месец от Стара Загора, трети от еди си къде, за да подкрепят каузата, може би ще усетиш чувство, което ще те накара да направиш и невъзможното, но да се присъединиш към хората, които са отишли да подкрепят и твоята мечта!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #50 -: Декември 14, 2008, 18:15:42 pm »
И не засяга само тези, които ще имат нужда от ин витро, тук става въпрос за една много важна крачка напред - да се създаде фонд.

Така е, Мели! Друг смисъл вложих - Ефирче е права, че постингите от момичетата, изтъкващи причините, че няма да дойдат, действат демотивиращо, а когато четеш, как някои тръгват от Велико Търново, други бременни в 8ми месец от Стара Загора, трети от еди си къде, за да подкрепят каузата, може би ще усетиш чувство, което ще те накара да направиш и невъзможното, но да се присъединиш към хората, които са отишли да подкрепят и твоята мечта!

Наистина идват от цялата страна и това ми пълни душата с радост и надежда, че не всичко е загубено.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #51 -: Декември 14, 2008, 18:25:07 pm »
Аз ще съм там, ако мъжът ми успее и той ще се включи!
 
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #52 -: Декември 14, 2008, 18:37:05 pm »
Бройте и мен.
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #53 -: Декември 14, 2008, 18:39:37 pm »
Ако мъжа ми се освободи от работа утре за да гледа децата и аз ще дойда, с двойната количка! :lol:
*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #54 -: Декември 14, 2008, 18:40:27 pm »
бройте и мен идвам пишете час
*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #55 -: Декември 14, 2008, 18:44:12 pm »
извинете ме видях часа там съм
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #56 -: Декември 14, 2008, 18:57:11 pm »
Моля ви тук да пишат само хора, които ЩЕ присъстват.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #57 -: Декември 14, 2008, 19:14:02 pm »
Ще се опитам да дойда с мъжа си от Пловдив :) Не знам дали ще мога, но имам желание да дойда и да подкрепя.
Казвам на познатите си, най-вече на тези от София, да отидат - нищо не струва да отиде човек, дори да е за 15-30 минути, за да изрази подкрепа и надежда, нали?


Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #58 -: Декември 14, 2008, 19:26:34 pm »
Цитат
Незнам дали идеята е добра и дали сайта ще издържи, но възможно ли е  всички  да влезем в сайта на зачатие по време на шоуто на Слави( предполагаме, че те ще могат да отразят нашата виртуална подкрепа).
Деси,идеята е добра,но дали сървъра няма да се претовари и дали ще можем да се логнем?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета: Да се преброим
« Отговор #59 -: Декември 14, 2008, 19:28:08 pm »
Цитат
Незнам дали идеята е добра и дали сайта ще издържи, но възможно ли е  всички  да влезем в сайта на зачатие по време на шоуто на Слави( предполагаме, че те ще могат да отразят нашата виртуална подкрепа).
Деси,идеята е добра,но дали сървъра няма да се претовари и дали ще можем да се логнем?

Няма да се претовари.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу