0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Маринекс, това е сайт на сериозна организация, надявам се че си го разбрала това. Действията които от години предприемаме са добре обмислени и съгласувани между всички нас. И по никакъв начин не бива да позволяваме макар и малкото постигнато до тук да бъде разрушено. Решенията не се вземат еднолично и хаотично.
И знаеш ли, така и неможах да разбера призива на много потребители, включително и теб - дайте да дадем, или да решим, ми хайде де, давайте......
Момичета с вас съм. С мъжа ми не успяхме да дойдем вчера, но ще бъдем на всеки следващ протест. Трябва да сме единни и наистина този път трябва да организираме нещо мащабно. Аз вярвам, че ще успеем...
Стефиз , сайта го има защото ни има нас.Не забравяй това.Организацията я има също защото ни има нас.Изказах мнението си - протест пред народно събрание.Не омаловажавам постигнатото до тук, но ножа вече е опрял и трябва да се действа решително.Не мисля , че подхода ви е правилен по отношение на това - внимавайте с необмислени постинги и тнт.
Предлагам , ако имате какво да ми кажете още по въпроса , да го направите на ЛС , не ми харесва да превръщам един форум в диалог.
Поздрави
Генова
*
Не заставайте един срещу друг!!! Точно сега трябва да сме единни!!!
Все още не мога да повярвам, че това се случва! Какво сме им направили на тези безчувствени идиоти, та правят всичко възможно да ни унищожат мечтите и възможността за бебе! Аз съм за организиране на протест. Можем дори да отпечатаме от картичките с точната дата и час на събитието и да раздаваме по улиците на хората или да пускаме в пощенските кутии. Или пък да носим в офисите. Аз работя в един Бизнес център и ще раздам на всички от тях!!! Само дайте знак!!!
*
Стефиз , сайта го има защото ни има нас.
Тази ирония ми е любима, особено когато е от администратор на сайт. Точно така, него го има за всички нас, които имаме репродуктивни проблеми.

Маринекс, пак повтарям Ани и Радина отидоха в Шоуто а Слави заедно с д-р Стаменов и д-р Табакова. Мисля, че е редно да ги изчакаме и да синхронизираме информацията. Иначе можем да си пишем и да променяме информацията, пък кой какво разбрал няма значение. Повече от ясно е, че няма да се примирим със ситуацията и ще предприемем мерки. Всички сме еднакво потресени и огорчени от днешния развой на събитията. Нека не се конфронтираме помежду си, няма никаква полза, нито смисъл!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 21:58:00 pm от cygnus »
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам

 Нека не се конфронтираме помежду си, няма никаква полза, нито смисъл!
:good_post:

Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
cydnus ,ако само погледнеш последното ми изречение , ще ме разбереш.А с първото съм казала това, което ти повтаряш.Дано се видим скоро и заедно да се преборим с дървените кратуни на депутатите ни :wink:
Гледайте БТВ - новините сега!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 22:02:51 pm от marinex »
*
Доколкото разбрах от новините,въпроса не е приклю4ен!Дано все пак се промени нещо!
А тази ве4ер,не разбрах,ще гостуват ли Ани,Радина и д-р Стаменов в шоуто,или утре ве4ер?
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Беше планувано да гостуват след гласуването, затова още днес ще са там. Така разбрах аз.
Какво казаха по новините, че ги изпуснах?
Проектозакона е отхвърлен.Пак ще лапат на наш гръб.
Жена която мечтае
*
Казаха,4е въпроса с фонда все още не е приклю4ен.
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*
От НДСВ депутатка съобщи във вечерните новини, че АРТ фонда не е приключен.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
най ме е яд че попаднах в един форум ,в който един от постовете гласи че нямаме право на тези пари при условие че имало толкова болни които се нуждаели от тях.Опитвам се аз там да обясня ,за какво иде реч и в отговор получавам че сме си гледали интересите и щом за другите няма и за нас нямало да има.Питам господина. ИМАТЕ ЛИ ДЕЦА? отогвор:О ДА ДАЖЕ ВНУЦИ. питам пак ЗНАЧИ ЗНАЕТЕ КАКВО Е ЩАСТИЕТО ДА ДЪРЖИТЕ РОЖБАТА СИ В РЪЦЕ,ЗАЩО И НИЕ ДА НЯМАМЕ ПРАВО НА ТОВА? отговор:ТОВА СИ Е ВАША РАБОТА,НО АЗ ПРИЗОВАВАМ ДРУГИТЕ ХОРА ДА НЕ СЕ ЗАБЪРКВАТ В ТАЗИ АГИТАЦИЯ,ОПРАВЯЙТЕ СЕ САМИ.

Сжалявам че споделих това негативно и безкрайно грубо отношение,мисълта ми беше че докато има ето така мислещи като този господин,няма да се изненадам че парламента нехае за нас ......
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*
От НДСВ депутатка съобщи във вечерните новини, че АРТ фонда не е приключен.
Да, и аз за тази дума се хванах, дано дано!
Дали Слави Трифонов ще направи днес още едно предаване, а не утре както каза.
Жена която мечтае
Казаха,4е въпроса с фонда все още не е приклю4ен.
И аз го чух.
Мисля, че ни хвърлят прах в очите. Колко са добри, че обмислят възможности (нищо, че такива няма).
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
най ме е яд че попаднах в един форум ,в който един от постовете гласи че нямаме право на тези пари при условие че имало толкова болни които се нуждаели от тях.Опитвам се аз там да обясня ,за какво иде реч и в отговор получавам че сме си гледали интересите и щом за другите няма и за нас нямало да има.Питам господина. ИМАТЕ ЛИ ДЕЦА? отогвор:О ДА ДАЖЕ ВНУЦИ. питам пак ЗНАЧИ ЗНАЕТЕ КАКВО Е ЩАСТИЕТО ДА ДЪРЖИТЕ РОЖБАТА СИ В РЪЦЕ,ЗАЩО И НИЕ ДА НЯМАМЕ ПРАВО НА ТОВА? отговор:ТОВА СИ Е ВАША РАБОТА,НО АЗ ПРИЗОВАВАМ ДРУГИТЕ ХОРА ДА НЕ СЕ ЗАБЪРКВАТ В ТАЗИ АГИТАЦИЯ,ОПРАВЯЙТЕ СЕ САМИ.

Сжалявам че споделих това негативно и безкрайно грубо отношение,мисълта ми беше че докато има ето така мислещи като този господин,няма да се изненадам че парламента нехае за нас ......

Не се ядосвай... Нали знаеш тази поговорка:

" Сития на гладния - не вярва! "

А, тя любовта е голямо бреме, за хората, които не са свикнали да я практикуват.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Протест на сдружение "Зачатие" - 15 декември
« Отговор #837 -: Декември 16, 2008, 22:31:13 pm »
Дали Слави Трифонов ще направи днес още едно предаване, а не утре както каза.

Да, всички сме на линия и чакаме, ще има извънредно предаване.
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 22:32:55 pm от Мимка »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Гледам "Шоуто на Слави".Очите ми са пълни със сълзи....Отхвърлили са проектозакона...Срязали са крилете ни,убиха надеждата ни........