0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 :DНай-накря успях да пиша във форума на Слави,но за сега има само 11 мнения,давайте момичета пишете!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
И аз да питам - кой ще пътува от Пловдив. Щото не че не мога да дойда и с автобус ама съм много зле с ориентацията и ...  :oops: ще взема да се загубя.
По принцип - аз, ако мъжът ми се върне от зад граница. Той още не знае, но аз мисля да дойдем  :D
Иначе е трудно да се загубиш :) От автобуса слизаш на Плиска или Орлов мост и стигаш с такси или пеш (зависи коя от двете спирки) за много кратко време.
е не слиза на автогарата хваща трамвай 7 и слиза на НДК по бързо е така
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
и аз получих код.
Момичета ,имаме огромен шанс и нетрябва да го изпускаме!
<br />
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
bubentseto, не споря, не съм от София (ще премълча, че съм живяла там 5 години, щото ми личи колко се ориентирам  :))

Моята подкрепа  :D


*
И аз да питам - кой ще пътува от Пловдив. Щото не че не мога да дойда и с автобус ама съм много зле с ориентацията и ...  :oops: ще взема да се загубя.
По принцип - аз, ако мъжът ми се върне от зад граница. Той още не знае, но аз мисля да дойдем  :D
Иначе е трудно да се загубиш :) От автобуса слизаш на Плиска или Орлов мост и стигаш с такси или пеш (зависи коя от двете спирки) за много кратко време.
е не слиза на автогарата хваща трамвай 7 и слиза на НДК по бързо е така

Бубето е право. Момичета, не хващайте такси в София! Задръстванията са убийствени. Много се бавят и ще ви излезе скъпо. По-добре вземете трамвай 1 или 7 от гарата или Лъвов мост (трябва да пресечете, за да го хванете в посока центъра).

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
аз съм на работа до 17ч ако има някой който ще е  с автобус и не може да се ориентира мога да го чакам на автогарата и да отидем заедно ,е няма да съм с кола( нямам книжка  :D) но поне знам как да стигнем.и едно питане ,защото тук вече се обърках на кое казвате пилоните на ндк  :oops:
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
това не са ли от дясно като застанеш срещу централния вход, не където са заведенията, от другата страна
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
И аз получих код и писах в форума на Слави.
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
от страната на бул.Витоша ли?
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*
Ако не можете да присъствате, можете да се вкючите и с изпращане на картички.

Контролен мейл за да знаем колко са пуснати:
glasuvam_za_fond_asistirana.r@abv.bg

Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg

Ако някой намери други адреси, да каже.
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 22:02:13 pm от Мели »
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
от страната на бул.Витоша ли?

Да.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Пуснах картички на мейлите, дадени в темата в бг мама. Друго физически не мога да направя :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Pesheck,   и аз обмислям въпроса с предвижването ми до София,
тъй като нашето возило е със събрани ламарини, следствие ПТП.

В анкетната тема, гледам Еферче пише, че има две места в тяхната кола с мъжа и.
Сега ще пиша в другата тема, та мисълта ми е ако , Ефирче  има място при тях, моя хубостник да ни достави до Пазарджик и да се организираме някак.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ми може.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Здравейте и от мен!! Четири часа чакам да ме регистрират при Слави и нищо не става! Не мога да успея за митинга в София , не може ли от Варна да се организираме тук и да се отрази по същото време!!

В тази тема момичетата обсъждат протест във Варна. Можеш да се присъединиш към тях.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=32347.0
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Пуснах мейлите и препратих молба с електронните адреси и картичките на всичките си Скайп и мейл абонати.Надявам се да се получи някакъв резултат...
Божичко, не е за вярване!
След пет години молби и неизпълнени обещания, най-после сме поканени в "Шоуто на Слави"! Важното е, че е в най-подходящия момент! Чест и слава на екипа на Слави!
Аз обмислям възможността да присъстваме със съпруга ми на протеста, но ме спират поне три неща засега: от Пловдив сме /далече ни е/, на работа сме до 18,00 часа и с малко дете, което няма на кого да оставим. Но събитието е толкова важно, че трябва да направим всичко възможно!!!
Поздравления и благодарности на организаторите! Дай боже, да си струва!
Успях да пратя картички и да подкрепя инициативата в "Шоуто на Слави".
Жалко, че много малко хора са се разписали във форума на Слави.
*
И аз пратих картичка.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Поглеждайте от време на време първия пост, той се обновява периодично.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу