0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #20 -: Декември 11, 2008, 10:21:03 am »
Купих му парфюм - страстите му са две - парфюми и часовници. Тази година е наред парфюма :lol:
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #21 -: Декември 11, 2008, 11:30:13 am »
Аз като се замисля, май пак ще е рибарска въдица, или поне нещо свързано с риболова  :lol: На всеки празник и по две въдици да му подарявам, това е нещото на което наааай-много се радва и никога няма да му омръзне да получава  :lol:
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #22 -: Декември 11, 2008, 12:20:16 pm »
И аз като практична домакиня ще се изявя - зимно яке или обувки, според зависи какво ще успея да го изтормозя :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #23 -: Декември 11, 2008, 21:46:03 pm »
Такаааа, супер е темичката че и аз се лутам в мислите си какво да му подаря. Миналата година му купих АТВ - играчка, че той много иска да има такова. Ама тази година и аз незнам. Идеята за книги, снимки и календари /календарчета/ много ми допадна.  :D


Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #24 -: Декември 11, 2008, 22:06:09 pm »
Аз като се замисля, май пак ще е рибарска въдица, или поне нещо свързано с риболова  :lol: На всеки празник и по две въдици да му подарявам, това е нещото на което наааай-много се радва и никога няма да му омръзне да получава  :lol:
Може и кепче да му подариш, щом е запален рибар ще му се зарадва.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #25 -: Декември 11, 2008, 23:14:48 pm »
Ще сложа под  tree2a една играчка въдица за големия  :balk_175:,
сигурна съм малкия рибар ще получи в наследство, веднага  :lol:!

"Коледно желание" и "Коледа в Роман"
-писах на Дядо Коледа, моя подарък, там да го прати!
Друго не искам, нека да има за всики от  :heartbeat:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #26 -: Декември 11, 2008, 23:26:36 pm »
Мише, аз пък да ти споделя мислех да си самоподаря едно много готино яке, ама една сладуреста мадама ми сецна устрема  :hug2:

На мъжа ще доподарявам маратонки, то се е видяло. Намекна, че му били леко закъсани неговоте, ама можел да изкара до пролетта, демек до януари  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #27 -: Декември 11, 2008, 23:34:59 pm »
Мише, аз пък да ти споделя мислех да си самоподаря едно много готино яке, ама една сладуреста мадама ми сецна устрема  :hug2:

Ах, тиии :balk_21:, подарява ти го мамата якето, хич да не ти е дерт!

...сори за спама :oops:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #28 -: Декември 12, 2008, 08:35:41 am »
Веднъж четох, как едно момиче подарило на съпругът си портретче със снимка от видеозон на бъдещото им бебче, а той дори не подозирал. Толкова ме трогна тази историйка, че тайно си мечтаех това да е подаръка на моя приятел. Още повече, че след седмица ще има рожден ден, а после идват Коледа и нова година..Обаче стана така , че няма да се получи тоя подарък ;( Та .. сега умувам още какъв да е ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #29 -: Декември 12, 2008, 09:01:05 am »


Аз като се замисля, май пак ще е рибарска въдица, или поне нещо свързано с риболова  :lol: На всеки празник и по две въдици да му подарявам, това е нещото на което наааай-много се радва и никога няма да му омръзне да получава  :lol:
Може и кепче да му подариш, щом е запален рибар ще му се зарадва.


Той има 2 кепчета  :wink: Ама почти не му се налага да ги ползва, щото риба все пак трябва да има :lol:


Веднъж четох, как едно момиче подарило на съпругът си портретче със снимка от видеозон на бъдещото им бебче,

Такъв подарък мечтая да подаря на съпруга си вече седем години  :(.
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #30 -: Декември 12, 2008, 10:18:39 am »
Ами аз вече му подарих на моя подаръка за Коледа. Преди 2 седмици си счупи телефона и аз му купих чисто нов - доста пари е и затова минава като Коледен. Но за да не изневеря на традициите , рано сутринта на Коледа под елхата ще го очаква едно много мило нещо за него- портретът на баща му,който е починал когато мъжо е бил на 10 г. Онзи ден ходих в едно фото и ги помолих да реставрират снимката ,днес отивам да я взема и ще я дам на един познат художник , за да я нарисува на голам портрет. Реших да е това , защото той има само тази снимка , която вече беше избеляла с времето.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #31 -: Декември 12, 2008, 10:21:11 am »
А иначе за подаръка, смятам да подаря хубав пуловер ;)
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 11:10:01 am от jam »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #32 -: Декември 12, 2008, 10:30:59 am »
Аз съм се насочила за обувки, но ако излезнем и си хареса ще има подарък под елхата  :lol:, ако не ще му съобщя за намерението, че след това трябва да ги купим иначе губи по точки. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #33 -: Декември 12, 2008, 10:48:39 am »
Мъжът ми е запален фен на Liverpool и си избра за Коледа да му подаря поредната клубна фанелка, този път с дълъг ръкав  :lol:. Няма да е изненада, но каза че това иска и точка. Може към блузката да прибавя нещо дребно за изненада, но още не съм решила какво. Ще си открадна идея, ако ми допадне, от някоя от вас.
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #34 -: Декември 12, 2008, 14:23:05 pm »
Ами аз вече му подарих на моя подаръка за Коледа. Преди 2 седмици си счупи телефона и аз му купих чисто нов - доста пари е и затова минава като Коледен. Но за да не изневеря на традициите , рано сутринта на Коледа под елхата ще го очаква едно много мило нещо за него- портретът на баща му,който е починал когато мъжо е бил на 10 г. Онзи ден ходих в едно фото и ги помолих да реставрират снимката ,днес отивам да я взема и ще я дам на един познат художник , за да я нарисува на голам портрет. Реших да е това , защото той има само тази снимка , която вече беше избеляла с времето.
Toва със снимката е много мило. Ще го трогнеш определено.

*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #35 -: Декември 12, 2008, 15:44:12 pm »
Момичета,
сетих се за място, на което може да намерим подарък за всеки, а в същото време с паричките да помогнем на нуждаещи се от тях.
Копирам темата от бг мамма и се надявам да не нарушавам правилата тук:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=333631.0