0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Омръзна ми от стандартни подаръци - тази година ми се иска да измисля нещо по-интересно. Засега не ми е дошло наум какъв да бъде основният подарък, но ми хрумна към него да прибавя билети за театър. Вие вече решихте ли с какво ще зарадвате половинките си? Давайте да обменим идеи! :D
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #1 -: Декември 10, 2008, 09:38:09 am »
Прекрасна темичка, аз също се чудех какво да стъкма на половинката. Мисля да е нещо закачливо: той милия си мечтае за нова кола, та ще взема една детска количка да му купя от тея състезателните дето ги продават........но ккаво още? Това е проблема.

*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #2 -: Декември 10, 2008, 10:01:02 am »
Точно така, нещо закачливо, не е необходимо непременно подаръкът да е скъп, по-важно е да вложим фантазия! Аз също съм му подарявала състезателна количка с дистанционно :oops: Е, в началото на връзката ни, де...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #3 -: Декември 10, 2008, 10:58:41 am »
билетите за театър са чудесна идея, ще се възползвам!
моят подарък ще е тривиален - нова електрическа самобръсначка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #4 -: Декември 10, 2008, 11:04:30 am »
 Да, реших какво да му подаря, но ние си подаряваме по-скоро практични подаръци. Тази година ще е парфюм, за мен също.
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #5 -: Декември 10, 2008, 11:47:51 am »
За подаръка съм в чуденка,той беше рожденник на 7-ми и му подарих трите тома на Стефан Цанев Български хроники.Реших,че като нова къща трябва да пълним някога личната си библиотека.Ама сега незнам.Техничар си пада мойто момче но уви аз съм кръгла нула и да тръгна сама да купувам некви джаджи за които незнам и какво да попитам имат ли нямат ли нестава а аз винаги държа на елемента изненада.Ще следя мненията може нещо да открадна :wink: като идея
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Кол
« Отговор #6 -: Декември 10, 2008, 12:21:05 pm »
И ние си подаряваме практични подаръци.Тази година ще му подаря машинка за постригване,а за именният му ден на 1 януари-парфюм.
А миналата година той ми подари нови гуми и застраховка за моята кола :lol: :lol: :lol
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 12:26:07 pm от kalka »
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #7 -: Декември 10, 2008, 12:50:43 pm »
Честно казано се разкъсвам между практичното и идейното. Той моят никога не се сеща сам да си купи дрехи, докато не му се скъсат дънките на д....о и затова моите подаръци все около това се въртят. Но тази година - край, искам да бъде нещо по-интересно :D Знаете ли какво друго съм му подарявала - при художниците до "Ал. Невски има един, който прави много хубави неща от тел. Та за рожден ден му бях купила мотор, а имаше ретро коли и други интересни предмети. Сещам се и за сладки лакомства в кошница(за половинките, които си падат по сладичкото :wink:)
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #8 -: Декември 10, 2008, 13:14:49 pm »
И ние вече си подаряваме практични подаръци, аз обикновено му купувам дрехи, а разни други глезотийки и джаджи компютърни например си купува сам :)
Вчера му напазарих страхотен суитчър :D
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #9 -: Декември 10, 2008, 13:42:29 pm »
ох-и аз много искам да  го изненадам с нещо  ,ама   след  толкова години акъла  ми не ражда оригинални идеи.Ще  следя   темата за такива  ,подходящи за мен .


*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #10 -: Декември 10, 2008, 14:12:42 pm »
 Миналата година се бях амбицирала да му купя Bluetooth - слушалка. Мислех да го изненадам, но добре че не се стърпях и му казах, щото се оказа, че стария му телефон не поддържа Bluetooth и нямаше да може да може да я ползва. Нали съм много напред с техниката... :oops: - щях да му подаря "копче за балтон", без да има още балтон... :lol:
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #11 -: Декември 10, 2008, 15:11:49 pm »
Аз вече измислих на моя подаръка, той трябва да си го купи - озвучаване на колата (колони и усилвател).
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #12 -: Декември 10, 2008, 15:22:43 pm »
Точно така, нещо закачливо, не е необходимо непременно подаръкът да е скъп, по-важно е да вложим фантазия! Аз също съм му подарявала състезателна количка с дистанционно :oops: Е, в началото на връзката ни, де...
АМи то при нас си е началото на връзката, ние сме от година и половина заедно .Запонахме се и месец и половина по-късно се оженихме:)

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #13 -: Декември 10, 2008, 15:26:47 pm »
Ние нещо сме на спортна вълна. Днес моят възлюблен получи преждевремнно коледния си подарък, че и го нахлузи веднага.  :x Не го вълнуват него коледните тръпки  :D
Анцуг adidas. Ще му взема и още нещо.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #14 -: Декември 10, 2008, 16:00:13 pm »
Пуловер или риза, той си знае и си чака, от неговата заплата :wink:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #15 -: Декември 10, 2008, 16:11:41 pm »
аз ше мина тънко тази година- ей това, дето ми го отброява втората лентичка в подписа, пожелавам на всички от Зачатие да наваксат с такива подаръци
иначе след 11 години просто не можем да се изненадаме особенно един друг
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #16 -: Декември 10, 2008, 16:43:07 pm »
аз ше мина тънко тази година- ей това, дето ми го отброява втората лентичка в подписа, пожелавам на всички от Зачатие да наваксат с такива подаръци

Мини, дай боже всекиму така *тънко* да мине. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #17 -: Декември 10, 2008, 16:57:14 pm »
Аз тази година ще мина най-тънко май от всички...ама само финансово:)
Тъй като от вчера съм сама и ще съм следващите 3-4 месеца, няма да купувам подарък.За първа година ще сме разделени на тези празници и даже не ми се търси :)
Обаче питайте ме дали аз на 10 януари няма да си чакам моите по негови колеги които се прибират в БГ:)
Инъче съм му подарявала нарисувана от мен чаша, наша снимка в рамка, телефон, куфар, дрехи, а сега бях измислила да дам негова снимка и да го нарисуват малко комично... но ще е за връщането му.
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #18 -: Декември 10, 2008, 17:44:15 pm »
Мини,това е най-прекрасният подарък!
Хрумна ми и друго - тайничко взимаме негова снимка и я даваме да я отпечатат върху тениска или чаша. Снимката може да е и на двамата заедно :D
Delica,много е хубава идеята за подарък - книга. А за майтап(и не само) може да им подарим "Кама сутра" - има луксозно издание на "Славейков" :oops: Сигурна съм, че ще го оценят по достойнство :wink:
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #19 -: Декември 11, 2008, 09:58:08 am »
Аз вече измислих на моя подаръка, той трябва да си го купи - озвучаване на колата (колони и усилвател).
:lol: :lol: :lol: Аз туй за рождения ден му подарих (и разбира се той си ги плати  :lol:)

Аз вече писах в седмичната какво съм взела,ама айде и тук да се запиша  :oops:

Начи на милото тая година ще мина със спортни обувки,практично и нужно за момента  :lol:
За свекървата,етървата и племенничката-часовници!

За сестра ми съм решла да направя няколко големи календара със техни снимки,пък и нали от тая година тяхното семейство се увеличи с още един член  :D ,така че единия календар ще е с племенниците,а другия-сестра ми и зета,сега подбирам снимки  и ще поръчам и 100 бр. малки календарчета  (ако не се лъжа струваха около 5-10лв)

И това е!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #20 -: Декември 11, 2008, 10:21:03 am »
Купих му парфюм - страстите му са две - парфюми и часовници. Тази година е наред парфюма :lol:
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #21 -: Декември 11, 2008, 11:30:13 am »
Аз като се замисля, май пак ще е рибарска въдица, или поне нещо свързано с риболова  :lol: На всеки празник и по две въдици да му подарявам, това е нещото на което наааай-много се радва и никога няма да му омръзне да получава  :lol:
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #22 -: Декември 11, 2008, 12:20:16 pm »
И аз като практична домакиня ще се изявя - зимно яке или обувки, според зависи какво ще успея да го изтормозя :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #23 -: Декември 11, 2008, 21:46:03 pm »
Такаааа, супер е темичката че и аз се лутам в мислите си какво да му подаря. Миналата година му купих АТВ - играчка, че той много иска да има такова. Ама тази година и аз незнам. Идеята за книги, снимки и календари /календарчета/ много ми допадна.  :D


Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #24 -: Декември 11, 2008, 22:06:09 pm »
Аз като се замисля, май пак ще е рибарска въдица, или поне нещо свързано с риболова  :lol: На всеки празник и по две въдици да му подарявам, това е нещото на което наааай-много се радва и никога няма да му омръзне да получава  :lol:
Може и кепче да му подариш, щом е запален рибар ще му се зарадва.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #25 -: Декември 11, 2008, 23:14:48 pm »
Ще сложа под  tree2a една играчка въдица за големия  :balk_175:,
сигурна съм малкия рибар ще получи в наследство, веднага  :lol:!

"Коледно желание" и "Коледа в Роман"
-писах на Дядо Коледа, моя подарък, там да го прати!
Друго не искам, нека да има за всики от  :heartbeat:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #26 -: Декември 11, 2008, 23:26:36 pm »
Мише, аз пък да ти споделя мислех да си самоподаря едно много готино яке, ама една сладуреста мадама ми сецна устрема  :hug2:

На мъжа ще доподарявам маратонки, то се е видяло. Намекна, че му били леко закъсани неговоте, ама можел да изкара до пролетта, демек до януари  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #27 -: Декември 11, 2008, 23:34:59 pm »
Мише, аз пък да ти споделя мислех да си самоподаря едно много готино яке, ама една сладуреста мадама ми сецна устрема  :hug2:

Ах, тиии :balk_21:, подарява ти го мамата якето, хич да не ти е дерт!

...сори за спама :oops:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #28 -: Декември 12, 2008, 08:35:41 am »
Веднъж четох, как едно момиче подарило на съпругът си портретче със снимка от видеозон на бъдещото им бебче, а той дори не подозирал. Толкова ме трогна тази историйка, че тайно си мечтаех това да е подаръка на моя приятел. Още повече, че след седмица ще има рожден ден, а после идват Коледа и нова година..Обаче стана така , че няма да се получи тоя подарък ;( Та .. сега умувам още какъв да е ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #29 -: Декември 12, 2008, 09:01:05 am »


Аз като се замисля, май пак ще е рибарска въдица, или поне нещо свързано с риболова  :lol: На всеки празник и по две въдици да му подарявам, това е нещото на което наааай-много се радва и никога няма да му омръзне да получава  :lol:
Може и кепче да му подариш, щом е запален рибар ще му се зарадва.


Той има 2 кепчета  :wink: Ама почти не му се налага да ги ползва, щото риба все пак трябва да има :lol:


Веднъж четох, как едно момиче подарило на съпругът си портретче със снимка от видеозон на бъдещото им бебче,

Такъв подарък мечтая да подаря на съпруга си вече седем години  :(.
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #30 -: Декември 12, 2008, 10:18:39 am »
Ами аз вече му подарих на моя подаръка за Коледа. Преди 2 седмици си счупи телефона и аз му купих чисто нов - доста пари е и затова минава като Коледен. Но за да не изневеря на традициите , рано сутринта на Коледа под елхата ще го очаква едно много мило нещо за него- портретът на баща му,който е починал когато мъжо е бил на 10 г. Онзи ден ходих в едно фото и ги помолих да реставрират снимката ,днес отивам да я взема и ще я дам на един познат художник , за да я нарисува на голам портрет. Реших да е това , защото той има само тази снимка , която вече беше избеляла с времето.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #31 -: Декември 12, 2008, 10:21:11 am »
А иначе за подаръка, смятам да подаря хубав пуловер ;)
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 11:10:01 am от jam »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #32 -: Декември 12, 2008, 10:30:59 am »
Аз съм се насочила за обувки, но ако излезнем и си хареса ще има подарък под елхата  :lol:, ако не ще му съобщя за намерението, че след това трябва да ги купим иначе губи по точки. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #33 -: Декември 12, 2008, 10:48:39 am »
Мъжът ми е запален фен на Liverpool и си избра за Коледа да му подаря поредната клубна фанелка, този път с дълъг ръкав  :lol:. Няма да е изненада, но каза че това иска и точка. Може към блузката да прибавя нещо дребно за изненада, но още не съм решила какво. Ще си открадна идея, ако ми допадне, от някоя от вас.
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #34 -: Декември 12, 2008, 14:23:05 pm »
Ами аз вече му подарих на моя подаръка за Коледа. Преди 2 седмици си счупи телефона и аз му купих чисто нов - доста пари е и затова минава като Коледен. Но за да не изневеря на традициите , рано сутринта на Коледа под елхата ще го очаква едно много мило нещо за него- портретът на баща му,който е починал когато мъжо е бил на 10 г. Онзи ден ходих в едно фото и ги помолих да реставрират снимката ,днес отивам да я взема и ще я дам на един познат художник , за да я нарисува на голам портрет. Реших да е това , защото той има само тази снимка , която вече беше избеляла с времето.
Toва със снимката е много мило. Ще го трогнеш определено.

*
Re: Какво ще подарите на половинките си за Коледа?
« Отговор #35 -: Декември 12, 2008, 15:44:12 pm »
Момичета,
сетих се за място, на което може да намерим подарък за всеки, а в същото време с паричките да помогнем на нуждаещи се от тях.
Копирам темата от бг мамма и се надявам да не нарушавам правилата тук:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=333631.0