0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #300 -: Декември 12, 2008, 14:28:00 pm »
И съм възмУтена :oops:
и явно ядосана :x
Извинете ме!
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #301 -: Декември 12, 2008, 14:30:11 pm »
Според мен за да се предизвика интерес на медийте, трябва да има протест. Аз съм на мнение, че медиите в по голямата си част търсят сеира/рейтинга или какво там го наречете или иначе казано ще се даде гласност. По този начин ония мишоци в парламента, няма да могат да се шмугнат незабелязано в дупката си и щат не щат, ще слушат за ин витро, пък току виж им дошъл мишешкият мозък в главата.

И второ, но не по важност е

Доколкото разбрах е изпратено писмо до Европейската комисия по защита правата на пациента!

Тук мисля, адвокатите да се включат с препръки и мнения.
 
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #302 -: Декември 12, 2008, 14:40:14 pm »
Опитах се да гледам и двете предавания едновременно!!!
Поклон пред д-р СТаменов, д-р Табакова, Ани и Радина - благодарим Ви за подкрепата!
А за другите - няма какво да се каже освен - идиоти!!!
Аз съм сигурна, че някой ден ще си спомнят за това и ще съжаляват за думите и отношението си!!!
Сега обаче е важно да продължим да поддържаме интереса, а не да заглъхнем!!!
Подкрепям всяка инициатива - ще участвам!!!
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #303 -: Декември 12, 2008, 15:11:28 pm »
Искам да изкажа благодарността си и да се поклоня пред хора като д-р Стаменов, д-р Табакова, Ани и Радина, които защитават нас и се борят за нас!
Ще подкрепя петиции, инициативи с писма и картички. ЩЕ напиша нещо лично и ще копна нещо от тук и го пращам на адресите които е написала jam.
P.S. Адресите са обаче в другата тема - Фонд "Асистирана репродукция" - зависи ли нещо от нас.
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 15:20:47 pm от titkata »
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #304 -: Декември 12, 2008, 15:24:41 pm »
Аз вече им пратих на гадовете!!!
Дано да има резултат!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #305 -: Декември 12, 2008, 15:40:06 pm »
Абе, я и мъжете ни да се сабудят и да го причакат някаде тоя Китов, чееееее........ :x :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
Мазен, дърт пръч!!! :x

*

    miki-mouse

  • *
  • 8
  • Вярвай и ще успееш!!!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #306 -: Декември 12, 2008, 17:30:08 pm »
Момичета,аз съм с вас!Аз съм пациентка на д-р Стаменов и сега съм бременна,но искам много да помогна и съм съгласна с всяко ваше решение.Ние сме много и трябва да победим.Ако решите митинг или нещо друго веднага идвам въпреки напредналата бременност ,само аз си знам какво съм приживяла 11г.и над 5 операции докато стигна до тук и бих искала ако може да се съкрати това време това да стане,защото много жени не успяват и поради напредване на възрастта и съответно няма време за губене,достатъчно е загубено.Това да знаеш че ще имаш детенце е най-съкровенното усещане което може да усети само жената и за това кътилите мъже не могат да разберат какво изживява една жена като и се съобщи че не може да бъде майка,или единствения вариант е инвитро а цената е 5-10000лв.който не се намират лесно и трябва да се събират и да се чака,време което съсипва целия организам,като нерви,болка,мъка и непрестанния въпрос да ли ще е успешно(//)на теста.Поради невъзможност да следя редовно темата,щом вземете решение ми пишете.
Вярвай и ще успееш!!!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #307 -: Декември 12, 2008, 17:58:27 pm »
бях на работа инищо не съм гледала от коментарите ви разбирам че сте възмутени .Сега ще се ровя да търся линкове към предаванията ако има някъде.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #308 -: Декември 12, 2008, 18:26:19 pm »
гледах тази част която е поместила cygnus -този Китов направо ме вбеси  :balk_149:
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #309 -: Декември 12, 2008, 18:34:54 pm »
Това по БТВ го има в сайта им.
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #310 -: Декември 12, 2008, 18:39:42 pm »
Това по БТВ го има в сайта им.
[/quote
Пусни тук линк!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #311 -: Декември 12, 2008, 18:42:11 pm »
www.btv.bg и после търсиш тази сутрин от днес

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #313 -: Декември 12, 2008, 19:01:08 pm »
браво на наште,но г-жа Михайлов ,ако бях там щях да и скоча на главата
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #314 -: Декември 12, 2008, 19:26:16 pm »
Според мен трябва да търсим помощ от Европейския Съюз,отвътре нещата няма да станат!!!!Трябва да ги натиснат по-отгоре!!!

А според мен трябва да си помогнеме сами. Сега е времето за натиск! Протест му е майката! За да ни видят и чуят!

Надявам се, че няма да ме разберете погрешно, аз НЕ съм против излизане пред Парламента, но както преди няколко дни дни писах в тази тема аз съм от разочарованите от нашия отраслов протест. Тогава политиците ни използваха, нямаше никакви мерки срещу "седянката", "простотиите" продължават, промяната не беше такава каквато ние искахме :(. Животновъдите какво постигнаха - и те нищо? Политиците ни са безочливи, безсърдечни (с малки изключения като например г-жа А. Първанова) хора. Ако тук се реши пак бих излязла на протест, но наближават избори и това което ме тревожи е да не ни използват пак, а накрая нещата да не се променят в желаната посока. Доста по-разумно ми се струва предложението да се обърнем към международни институции. Като гледам броя класували в анкетата по въпроса с фонда и общия брой на потребителите, вероятността да сме шепа народ е мн. голяма, а това според мен би обесмислило протеста.

те тези пари дето уж ще ги дават пак се дават с цел "избори" май.
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #315 -: Декември 12, 2008, 20:01:50 pm »
Силно съм възмутена от отношението на държавата,не знам някъде другаде по света да има такива безумци!А уж вече сме в ЕС! 8O
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #316 -: Декември 12, 2008, 20:08:39 pm »
истината е че и в два ЕС да сме все тая.Докато не покажем че сме хора с права и не застанем твърдо зад позицийте си все ще ни гледат от по -високо ,без значение какъв е проблема .
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #317 -: Декември 12, 2008, 20:24:23 pm »
Моми4ета и аз съм потресена!Това не са хора!А тази госпожа,незнаех,4е е Михайлова,но и мен много ме подразни,ама много  :x
А д-р Стаменов,да е жив и здрав!
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #318 -: Декември 12, 2008, 20:30:12 pm »
Повече от възмутително! Какво може да знае чиновничката Михайлова за проблемите на двойките със стерилитет, след като даже не си е прочела домашното?! Ламтят да глътнат 20 млн., които да потънат някъде в небитието! Поклон пред д-р Стаменов, д-р Табакова и Ани! Добре, че все още има хора като тях, за да се застъпят за правата на пациентите!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #319 -: Декември 12, 2008, 20:34:46 pm »
Да,имаше и наглоста тази жена да каже,4е в България успеваемоста била мн малка,даже ни сравни и с хората на хемодиализа ,ние едва ли не сме болни от чума,едва ли не сме инвалиди ....ох защо ли се ядосваме,цялата ни оправия е такава в тая България
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!