0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #240 -: Декември 11, 2008, 22:29:42 pm »
Ето линк към законопроекта, който бяхме подготвили, но засега не среща одобрение:
http://www.parliament.bg/?page=app&lng=bg&aid=4&action=show&lid=2328
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #241 -: Декември 11, 2008, 22:39:13 pm »
Ето линк към законопроекта, който бяхме подготвили, но засега не среща одобрение:
http://www.parliament.bg/?page=app&lng=bg&aid=4&action=show&lid=2328
Благодаря ти ЕТИ76 :bighug:
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #242 -: Декември 11, 2008, 22:41:39 pm »
пффф не ми го отваря  :(
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #243 -: Декември 11, 2008, 22:44:21 pm »
Опитай да го изтеглиш оттук http://www.parliament.bg/pub/cW/164ZID_ZZ_Purvanova25_1_%5B1%5D.11.20088.doc


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #244 -: Декември 11, 2008, 22:50:15 pm »
Мели блаогдаря   :balk_602:
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #245 -: Декември 11, 2008, 22:58:49 pm »
Мели, благодаря ти и аз!
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #246 -: Декември 12, 2008, 06:46:41 am »
Аз мисля, че е време да излезем "на живо" пред парламента. Само незнам колко от нас биха го направили.
     
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #247 -: Декември 12, 2008, 07:45:17 am »
Възмутена съм!
статия във вестник стандарт

Замразиха ин витрото

СОФИЯ. Срещу създаването на фонд за финансиране на ин витро се обявиха депутатите от бюджетната комисия. Според тях предвидените 20 млн. лв. за двойките с проблемите със зачеването трябва да се замразят, докато се намери удачен начин, по който парите да се харчат. Окончателното решение ще се вземе в зала до няколко дни. Междувременно лекари от две клиники порицаха обидните подмятания на депутати към жените, които имат проблеми със зачеването. Преди седмица на заседанието на здравната комисия парламентаристи предложиха на младите жени да им направят бебета.
Мария Чипилева
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #248 -: Декември 12, 2008, 08:03:36 am »
хайде пред телевизорите всички
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #249 -: Декември 12, 2008, 08:40:13 am »
Браво на доктор Стаменов и Ани. Как се сдържаха, направо не знам.
Оная патка яко ме вбеси. То бива тъпота и алчност...
По нова хванах само края. Китов е .... нямам думи  :?.

lb2f
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #250 -: Декември 12, 2008, 08:43:17 am »
Гледах предаването по НОва тв. Браво на Радина , а за Китов нямам думи....
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #251 -: Декември 12, 2008, 08:44:56 am »
"Това е инсинуация!"-думи на Китов , по Нова.
Същия , които им е направил забележка , от кумова срама - "Стига с това ин виво!" сега ни нарече лъжци.
Плюя на тези мизерници- нито политици , нито лекари! :x
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #252 -: Декември 12, 2008, 08:47:52 am »
Гледах нова телевизия и съм просто адски възмутена от Китов. Гайдарски ми изглеждаше притеснен, но Китов................ нагъл и охранен тип.
Според мен точният човек за такъв тип разговор е или Карбовски или Цветанка Ризова. Лора или не си е направила труда да се запознае с проблема достатъчно, или просто няма сили да прави такива дискусии.

Аз само не разбрах дали Радина е присъствала на заседанието на комисията, когато са се бъзикали с "Ин виво" оплождането??? Ако  е така, защо не попита Китов как може да нарича инсинуации неща, за които самият той е направил забележка???
*

    тя

Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #253 -: Декември 12, 2008, 08:51:11 am »
"Това е инсинуация!"-думи на Китов , по Нова.
Същия , които им е направил забележка , от кумова срама - "Стига с това ин виво!" сега ни нарече лъжци.
Плюя на тези мизерници- нито политици , нито лекари! :x
"Стига с това ин витро " е репликата, а "да ви оплодим ин виво, като не можете ин витро" е реплика от депутат, и всички са подели хихикане и подигравки! Защо един от представителите,който уж не участвал в дебата не е направил поне забележка, за вулгарното поведение на народните избранници?
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #254 -: Декември 12, 2008, 08:56:50 am »
И аз гледах основно предаването по БТВ.Д-р Стаменов и  д-р Табакова бяха напрово бесни.Основателно разбира се!!!!Обаче онази от Здравната комисия е напълно безскрупулна,както и  всички останали в тази комисия,защото от малкото което  чух от Китов,те просто повтаряха едни и същи фрази."Фонда не бил прозрачен и противоречал на законите!!!"Как не ги е срам бе?!? 8O
Направо се разтреперах пред телевизора!
Депутатката от НДСВ даде малка надежда,че има депутати които подкрепят идеята и все още има малък шанс,но 100 подписа в подкрепа  срещу общо 240 депутати....
Не знам,просто нямам думи.
Прав е д-р Стаменов като каза,че отивайки в Министерството тези пари ще отидат за запплати,брошури,служебни коли и всичко друго ,но не и директно за пациента!!!

Според мен трябва да търсим помощ от Европейския Съюз,отвътре нещата няма да станат!!!!Трябва да ги натиснат по-отгоре!!!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #255 -: Декември 12, 2008, 08:58:36 am »
Според мен трябва да търсим помощ от Европейския Съюз,отвътре нещата няма да станат!!!!Трябва да ги натиснат по-отгоре!!!

А според мен трябва да си помогнеме сами. Сега е времето за натиск! Протест му е майката! За да ни видят и чуят!

lb2f
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #256 -: Декември 12, 2008, 09:02:44 am »
Аз само не разбрах дали Радина е присъствала на заседанието на комисията, когато са се бъзикали с "Ин виво" оплождането??? Ако  е така, защо не попита Китов как може да нарича инсинуации неща, за които самият той е направил забележка???

И на него щяха да му опадат веждите от срам!!??? Незнам дали някой може да се пребори с това тапирско безочие, тоталитарен манталитет, нечувствителност и усещане за превъзходство.
Когато човек критикува трябва да има по-конструктивно решение от онова, което критикува. А те - "Хем не ви харесваме предложението, хем нямаме по-добро". Приличат на деца, които не знаят какво точно искат! Просто използват ситуацията, за да накарат хората да повярват, че работят!!!!
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 09:09:47 am от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #257 -: Декември 12, 2008, 09:09:50 am »
отиваме на протест.не може 5,6 корумпирани депутата да решават нашите съдби.ние нямаме време да 4акаме.искаме си парите които са ни отпуснали.ве4е стига сме мал4али.трябва да 4уят и гласа на народа
който пее зло не мисли
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #258 -: Декември 12, 2008, 09:10:49 am »
Гледах нова телевизия и съм просто адски възмутена от Китов. Гайдарски ми изглеждаше притеснен, но Китов................ нагъл и охранен тип.
Според мен точният човек за такъв тип разговор е или Карбовски или Цветанка Ризова. Лора или не си е направила труда да се запознае с проблема достатъчно, или просто няма сили да прави такива дискусии.

Аз само не разбрах дали Радина е присъствала на заседанието на комисията, когато са се бъзикали с "Ин виво" оплождането??? Ако  е така, защо не попита Китов как може да нарича инсинуации неща, за които самият той е направил забележка???


Аз мисля, че Лора добре се беше подготвила за толкова кратко ефирно фреме.А Радина не попита Китов нищо за въпросната реплика защото 3 пъти наблегна, че много по-важно от това е да се стигне до същността на проблема а депутата, който го е казал да си направи сам равносметка и да тежи на неговата съвест изказването му.
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 09:12:36 am от Lisko »
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #259 -: Декември 12, 2008, 09:11:39 am »
Ауу този Китов ,колко е нагъл,какво е това безочие,това било инсинуация,както и онази по БТВ не и запомних името,толкова нагло се държаха ,що за безочие  :x
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 09:14:06 am от ninkata1 »