0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #180 -: Декември 10, 2008, 19:50:03 pm »
Но пишайки за Щерев и обвързвайки политическите нападки с клиниката му, вие обезоръжавате, съкрушавате всички нас, които сме пациентки на тази клиника и които вярваме в нейните специалисти. Защото това е осъзнат избор, почиващ на дълъг и труден път, лутане и разочарования.
Не познавам лично Щерев, макар че съм го виждала в клиниката. Но също като вас огледах всички членове на тази прословута здравна комисия. И усещането ми подсказва точно кои са циниците в нея, видяхме ги като министри и като висши управници вече.
Много съжалявам, че така се получава с пациентите на този лекар. Не става въпрос за обвързване на политически нападки с клиника или екип, а става въпрос за ИСТИНАТА. Нали не искате да пиша тук лъжи, аз поне НЕ МОГА. Затова съм споделяла с всички от форума истината, без никакви пристрастия. Даже доста често съм си спестила по-острите коментари. А ако на някой не му се вярва, може да прочете изказването му от въпросната Здравна комисия. Там има част от нещата. Останалите, които в темата за Кръглата маса в Пловдив съм написала, няма как да се прочетат от другаде, защото там не се водеше протокол. Но за мен болката и изненадата не са по-малки от вашите! Дълго време и аз не проумявах подобна позиция. Това, обаче, не означава, че позицията му не е такава! Съжалявам!
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #181 -: Декември 10, 2008, 21:33:06 pm »
Здравейте и от мен.Възмущавам се от случилото се!
 :xСъжалявам,че ЕТИ е трябвало да изтърпи цялото това унижение.Мисля,че това е обида за всички нас,които години наред се борят за бебенце.И сега,когато сме толкова близо до заветната цел някакви си лицемери решават,че нямаме нужда от помощта на държавата защото имало по-нуждаещи се от това.Но какво по-важно има от това да станеш родител!?
Предлагам да се напише петиция и да се изпрати до някоя световна институция,която се занима с правата на човека.Подкрепям и идеята за коледни картички.


*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #182 -: Декември 10, 2008, 21:44:36 pm »
Привет, момичета!
Но пишайки за Щерев и обвързвайки политическите нападки с клиниката му, вие обезоръжавате, съкрушавате всички нас, които сме пациентки на тази клиника и които вярваме в нейните специалисти. Защото това е осъзнат избор, почиващ на дълъг и труден път, лутане и разочарования.

Аз бих ти казала, че по-добре да се съкрушите сега преди да сте похарчили хиляди левове при този човек, отколкото да сте съкрушени (както съм аз)след 5 години изгубено време и хиляди пропиляни мечти, надежди, вяра и не на последно място пари. Огледайте се, ослушайте се и тогава вярвайте и поверявайте мечтите си на някого! А когато наистина вярвате в някого и нямате колебание - то никой и нищо не може да ви вземе вярата и да ви съкруши!!!!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #183 -: Декември 10, 2008, 21:57:22 pm »
Цитат
нека  изчакаме гласуването днес!

Има ли някаква яснота за това гласуване. Нищо не открих в сайта на народното събрание.
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #184 -: Декември 10, 2008, 22:09:15 pm »
Много съжалявам, че така се получава с пациентите на този лекар.
Какво се получава с пациентите, че не разбрах?
Айде вече малко да се спрете, щот обърнахте пак темата да плюем конкурентните клиники.
И изобщо темата за какво е?
Не че Щерев е китка за мирисане , ама вече прекалявате!


Темата е : За 3-те безплатни ин витро опита - Новини!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #185 -: Декември 10, 2008, 22:17:26 pm »
Аз като безпристрастна ще поясня. Не плюем по доктора Щерев, а по човека Щерев, който има отношение като експерт и се прави на ударен.
Няма сериозни аргументи за това, което прави по въпроса с усвояването на 10-те милиона и по тази причнина НОВИНИТЕ за 3-те безплатни опита са лоши. Все пак е единственият представител, които има авторитет, а го ползва обратно на очакванията, нормалните.

Но, Жекова, съгласна съм с теб, че не е коректно да се намесва на този етап лекаят Щерев и клиниката му, колко е успешна и колко не.
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #186 -: Декември 10, 2008, 22:22:35 pm »
Цитат
нека  изчакаме гласуването днес!

Има ли някаква яснота за това гласуване. Нищо не открих в сайта на народното събрание.
Продължаваме да чакаме...и утре.
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #187 -: Декември 10, 2008, 22:24:08 pm »
Но, Жекова, съгласна съм с теб, че не е коректно да се намесва на този етап лекаят Щерев и клиниката му, колко е успешна и колко не.
Радвам се, че си ме разбрала  :wink:

С първата част на мнението ти съм съгласна, нищо, че съм пристрастна. Но не трябва да се прекалява, нали.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #188 -: Декември 10, 2008, 22:27:51 pm »
С първата част на мнението ти съм съгласна, нищо, че съм пристрастна. Но не трябва да се прекалява, нали.


Не, не трябва да се прекалява в никакъв случай, права си. Защото всички пациенти са от един отбор.
Сега е по-добре да са обединени.
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #189 -: Декември 10, 2008, 22:40:49 pm »
Ако позволите само една молба!:)
Моите уважения към Жекова и мнооогото и публикации в този форум, но много бих била благодарна, да не се държите с мен като с малко дете, което е направило голяма беля и вие идвате да го напердашите! И моля Ви, да посмегчите тона, благодаря Ви!
Просто отговорих на питането на fermina_dassa, нищо повече. С какво АЗ прекалявам не знам, може би с това да се опитвам да извадя всички ни от анонимността, в която сме доста години. Ако е така, извинете ме!
А какво да правя, като някои хора са освен лекари и политици? Да слагам хиксчета, когато имам да кажа нещо за тях ли?
Благодаря за разбирането:)
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #190 -: Декември 10, 2008, 22:59:19 pm »
Моми4ета,какво стана наистина с това гласуване?Търся новини,нищо не открих
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #191 -: Декември 10, 2008, 23:03:01 pm »
Заседанието се отложи за утре:(
Агонията с чакането продължава още един ден!
Само да не ни посинеят палците от стискане:)
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #192 -: Декември 10, 2008, 23:03:50 pm »
Изпуснала съм началото на скандала тези дни. Няма да пиша колко съб бясва-то се разбира. Имам въпроси:
1. Ако законът бъде гласуван ние ще млъкнем ли? Ще оставим ли без последсвия стореното от комисията? Надявам се НЕ!
2. По повод медииното отразяване има ли развитие или засега само заявяват интерес?
Ети, подкрепям те!
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #193 -: Декември 10, 2008, 23:08:14 pm »
Заседанието се отложи за утре:(
Агонията с чакането продължава още един ден!
Само да не ни посинеят палците от стискане:)

Оххх и аз цял ден 4акам,и утре е ден :?
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #194 -: Декември 10, 2008, 23:13:47 pm »
Имам въпроси:
1. Ако законът бъде гласуван ние ще млъкнем ли? Ще оставим ли без последсвия стореното от комисията? Надявам се НЕ!
2. По повод медииното отразяване има ли развитие или засега само заявяват интерес?
Ети, подкрепям те!

Предполагам, че при всяко положение ще продължим напред, просто стратегията ще е различна.
Ако се приеме закона ще действаме от позицията на хора, за които все пак е направено нещо, ще информираме обществото за нещата около нас, ще правим кампании за набиране на още средства, защото 10 милиона не са достатъчни...
Ако закона не се приеме, много жалко ще стане, защото ще излезе, че някой ни е откраднал парите, гласувани за инвитро. И ще търсим причината да стане така. Ще си търсим правата по всякакъв начин и въобще ще се постараем да се разчуят нещата около отношението на политиците към нас.
Медиите проявяват интерес, ще има предавания за нас, само да разберем дали ще гласуват закона.
И благодаря за подкрепата, имам нужда! Защото най-много боли, когато се бориш за всички, а не всички го оценяват:)
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #195 -: Декември 10, 2008, 23:18:23 pm »
Ети, и аз съм с теб  :bighug:
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #196 -: Декември 10, 2008, 23:23:03 pm »
Може би съм под властта на емоцията още, но си мисля, че за нанесените обиди на всяка цена трябва да се търси публично извинение.
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #197 -: Декември 10, 2008, 23:50:10 pm »
И благодаря за подкрепата, имам нужда! Защото най-много боли, когато се бориш за всички, а не всички го оценяват:)

Ети, следя темата внимателно. Исках само да ти кажа, че не само, че те подкрепям, но и искрено ти се възхищавам за силата, енергията, духа и смелостта, които проявяваш, докато се бориш щастието на всяка една от нас да бъде по-достижимо!
Ти и останалите момичета, които сте поели да се борите вместо всички - страхотни сте! И каквото и да се случи - благодаря ви!  :balk_602:
Стискам палци за утре!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #198 -: Декември 11, 2008, 07:28:28 am »
Ети,и аз съм с теб и всички които се борите зради нас.Възхищавам ти се и на теб и на всички от сдружението,подкрепям изцяло всичко което решите да направите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: За 3-те безплатни инвитро опита - Новини!
« Отговор #199 -: Декември 11, 2008, 07:51:22 am »
Ети и всички останали,които се борите за щастието и живота на толкова много семейства,подкрепям ви във всяко едно отношение.Просто нямам думи за силата и куража ви  :youwoman:Успех