0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Как е на английски този хромозомен анализ, дали ще мога да ги накарам да ми го направят тука.
Съшото е- chromosomal analysis. На мен тук ми го правиха.

Б.


  
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Боби,полипа също може да причина за спонтанен аборт,много зависи къде е.А scar tissue e релефен белег,вероятна последица от кюртажите и много добре че я е премахнал!
Вярно е,че тук разчитат на естествения подбор. :(
И аз препоръчвам връщане в БГ при следващо забременяване.Поне за ранните месеци.
Аз имах почти безпроблемна бременност тук-Ню Джърси,а раждането беше секцио и отношението е супер,гледат те като царица.
Но не е така при ранните прокървявания,не им пука... :?
*
Привет момичета, Отдавна никoй не е писал тук.. Аз след 3 години пък се престраших! Накратко, от Април 2007 досега сме с 4 спонтанни аборта ( 2 от които бяха биохимични бременности, много ранни- 3-4 дена след датата за М(като вече бяхме видели + тест)и една .. cornual pregnancy(имплантирало се беше бебето в левия ъгъл на матката ), която завърши с лапароскопия (но и там беше спрял плода да се развива в 6-та седмица, а ние отидохме на лекар, когато се предполагаше, че съм в 10та седмица- без кървене, без нищо..)
Правиха ми генетични .. трябва да изровя листа с имената на изследванията, кариотип също правихме (само на мен обаче) и всичко беше ОК.. След 10 дена сме на преглед в Colorado University Hospital(advanced reproductive medicine) и се надявам да се намери някакъв отговор за неуспехите ни досега.. Аз направо съм се отчаяла и не знам кой път да хвана! Ще пиша с подробности, само да се намери някакъв отговор.
Аз съм Денвъp, Colorado.. Някои наблизо?

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Какво стана след прегледа? Пиши, аз съм в Чикаго.