0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #500 -: Февруари 10, 2011, 15:10:30 pm »
здравейте аз забременях след първия опит при др Николов в МЦ РЕПРОБИОМЕД за което съм му много благодарна на него и на целия екип.Вече имам малко момченце на три месеца.Пожелавам на всички да испитат истинското и най-голямо щастие на света да станат мами 
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #501 -: Февруари 18, 2011, 16:46:08 pm »
Най-накрая и аз да се запиша в тази анкета  :)

Забременях при д-р Стаменов в ЦРЗ "Надежда"

 1. От кой опит? - 4-ти опит

 2. Бяхте ли хиперстимулирана? - не

 3. Доволна ли бяхте от обслужването? - да, много

 4. Имаше ли некоректни моменти, относно заплащането? - не

Сърдечно благодаря на д- р Стаменов и целия екип на "Надежда". Без тях сега нямаше да гушкаме нашия прекрасен син.
   
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 16:52:01 pm от Delphin »
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #502 -: Март 10, 2011, 13:01:27 pm »
 Нашата принцеса се роди благодарение на екипа на д-р Владимиров. Благодаря на целия екип, че след толкова години се сбъдна мечтата ни.

 1.От кой опит ? - 3 опит икси
 2.Бяхте ли хиперстимулирани? - леко, но мина много бързо, благодарение на д-р Владимиров
 3. Доволна ли бяхте от обслужването?- Да, много съм доволна от целия екип
 4.Имаше ли некоректни моменти относно заплащането ? - никакви
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #503 -: Март 10, 2011, 13:30:09 pm »
Забременях благодарение на лекарите в Малинов. Не казвам конкретно име, защото и тримата взеха активно участие: д-р Персенска следи стимулацията, д-р Стаменов направи пункцията, а трансфера- д-р Шефкетова.
1. От кой опит? - 5-ти ( първи в клиника Малинов)
2. Бяхте ли хиперстимулирани?-не
3. Доволни ли бяхте от обслужването?-да
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането?-не
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #504 -: Март 15, 2011, 15:42:50 pm »
Забременях благодарение на лекарите в Малинов. Д-р Персенска ме следеше през цялото време и ми назначаваше процедурите, д-р Стаменов ми направи трансфера.
1. От кой опит? - 2-ри (Първи опит - стимулиран, втория - ЗЕТ + ЕЦ)
2. Бяхте ли хиперстимулирани?-не3. Доволни ли бяхте от обслужването?-да
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането?-не


*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #505 -: Март 17, 2011, 11:58:15 am »
Здравейте и от мен.От много време се ровя и чета форумите,и не видях никаде да се пише за "Олимед",Варна.Има ли някой ,който да е забременял там?
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #506 -: Март 21, 2011, 14:16:04 pm »
Здравейте и от мен.От много време се ровя и чета форумите,и не видях никаде да се пише за "Олимед",Варна.Има ли някой ,който да е забременял там?
Здравей,Тинче!В Олимед има много забременели момичета.Имам две приятелки,които миналата година забременяха от първи опит през месец разлика и сега вече се радват на свойте рожби.И аз самата забременях миналата година след първи опит,но беше извънматочна и се наложи операция.С мен по същото време имаше още 3 момичета от които двете бяха бременни и така.А сега си чакам номера за втори опит и пак там ще направя процедурата.
Пожелавам ти успех!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #507 -: Март 22, 2011, 22:05:55 pm »
Забременях благодарение на д-р Юнакова и целия екип от клиника Щерев.
1.От кой опит ? - 3-ти опит в клиника Щерев и още 2 неуспешни другаде , общо от 5-ти опит.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #508 -: Април 05, 2011, 11:56:28 am »
Забременях и родих прекрасните ми дечица благодарение на екипа на Клиника Малинов. Специални благодарности на Д-р Персенска, която имаше голям принос това да се случи, благодарение на професионалното и най-вече на човешкото отношение към нас.

1. От кой опит? - 3ти опит (имах бременност и при 2ри опит(ЗЕТ), която приключи рано в 10та седмица, поради отлепяне на плода и последвал спонтанен аборт)
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - малко, но бързо беше овладяна хиперстимулацията
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - да
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не, никакви

П.П. Най-голямото предимство на тази клиника е добрия екип и съвместните усилия да се стигне до щастлив финал. Аз конкретно съм пациентка на Д-р Стаменов, но успеха дойде от екипната работа на всички лекари, най-вече при мен случая го разнищи Д-р Персенска  :)

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #509 -: Април 08, 2011, 00:03:36 am »
Най-накрая и аз да се разпиша в тази тема. Забременях в клиника Якентро - Солун. Нямам думи с които да опиша благодарността си към целия им екип!
Няма българка, която да е отишла там и да не е забременяла ако не от първия, то от втория опит!

1. От кой опит? - втори опит в Якентро, но преди това имам 2 неуспешни при Стаменов, оказа се, че сме с изцяло объркана диагноза от БГ. В Якентро изясниха причината за стерилитета и откриха правния протокол на стимулация.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? -да
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не
5. Ако имате познати забременели в някоя от тези клиники, моля да ги добавите като бройка, но не в анкетата. - да, лично се запознах с още две семейства, които от първи опит забременяха там, едното семейство се радва на близнаци, а второто е с едноплодна бременност

До края на живота си ще бъдем признателни на Никос и Янис Прапас!
Момичета, не си губете времето, нервите и парите в БГ клиниките. Якентро е една от най-добрите клиники в Европа. За нас те са най-добрите.
Пожелавам на всеки му това неземно щастие!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #510 -: Май 17, 2011, 10:00:19 am »
А,за нас тези дето си споменала в БГ са най-добрите и то от първи опит.Така,че не прави такива заключения.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #511 -: Юли 06, 2011, 14:26:37 pm »
Забременях благодарение на д-р Владимиров и целия екип на клиниката.
1. От кой опит? - 4-ти (Първи опит - ин витро матурация, втория - стимулирано ИКСИ,3-ти-ЗЕТ и 4-ти ЗЕТ)
2. Бяхте ли хиперстимулирани?-само първия опит
3. Доволни ли бяхте от обслужването?-да много
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането?-не
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #512 -: Юли 06, 2011, 16:36:05 pm »
И нашето семейство сбъдна мечтата си благодарение на д-р Владимиров и екипа му! :bighug:

1. От кой опит? - първи опит ИКСИ
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - леко, но отшумя бързо
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - много, и продължавам да съм доволна
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не, бяха изключително коректни!

Нямам думи да изразя благодарността си към този голям човек!

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #513 -: Юли 07, 2011, 07:44:34 am »
Благодаря на д-р Стаменов и целият екип, че пиша в тази тема.

1. От кой опит? - трети опит ЗЕТ, първи къс протокол неуспешен, втори дълъг протокол неуспешен.
2.Бяхте ли хиперстимулирана? -не
3.Доволна ли бяхте от обслужването? - без забележки, наистина има чакане за прегледите, но се свиква.
4.Имаше ли некоректни моменти при плащане? - не, никога, дори ми излезе по-евтино отколкото очаквах. :D
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #514 -: Юли 13, 2011, 16:10:57 pm »
 Забременях благодарение на д-р Стаменов и неговия екип.
 
   1. От кой опит? - от трети опит ИКСИ /първи при доктор Стаменов/   
   2. Бяхте ли хиперстимулирана? - не   
   3. Доволна ли бяхте от обслужването? - да много
   4. Имаше ли некоректни моменти, относно заплащането? - не, никакви

 Нямам думи, с които да изкажа колко много благодаря на доктор Стаменов, че сбъдна мечтата ни и сега се радваме на нашата прекрасна дъщеря!


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #515 -: Юли 13, 2011, 20:20:30 pm »
Здравейте, забременях от първи опит в МЦ СОФИЯ 2000 само след година и три месеца чакане, от който 10 месеца за заповед от фонда.
Нямам думи да изразя благодарността си преди всичко на д-р Янакиева за професионализма и търпението, на д-р Вакрилов за прецизността и точността, на д-р Славов за вниманието и разбирането и не на последно място на двете медицински сестри в екипа за грижите и споделените преживявания.
Бог да ви благослови!

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #516 -: Юли 18, 2011, 20:34:04 pm »
И аз съм бременна от ИКСИ (мъжки фактор) при д-р Таня Янакиева. Първият път беше в 1 АГ болница "Св. София", но втория път - в клиниката на д-р Янакиева на бул. М. Луиза 92 (до автогарата и централната жп гара), понеже отделението за ин-витро в болницата е затворено за реконструкция...

Хиляди благодарности за вниманието, професионализма, грижите и усилието моите бебета - момче (2008 г.) и момиче (2011 г.) да се появят на бял свят! И двата опита се получиха от първия път.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #517 -: Август 16, 2011, 19:03:48 pm »
Най-накрая и аз да се разпиша в тази тема  :D

1. От кой опит? - 5-ти опит
2. Бяхте ли хиперстимулирана? - не, забременях от ЕЦ+ЗЕТ
3. Доволна ли бяхте от обслужването? - да, много
4. Имаше ли некоректни моменти, относно заплащането? - не

Огромни благодарности за д-р Стаменов и целия екип на клиниката!
Благодарение на Вас, Докторе, сега гушкам своя син Жорко  :D
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #518 -: Август 22, 2011, 18:35:55 pm »
Забременях благодарение на екипа на д-р Стаменов и д-р Персенска.
 
   1. От кой опит? - от втори опит IVF /първи при доктор Стаменов/   
   2. Бяхте ли хиперстимулирана? - не   
   3. Доволна ли бяхте от обслужването? - да много
   4. Имаше ли некоректни моменти, относно заплащането? - не, никакви

От сърце им благодаря!!!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #519 -: Септември 27, 2011, 13:48:48 pm »
Огромно Благодаря ня екипа на клиника Щерев!!!!
На Доктор Ганева, на Доктор Антонова(ембриолог), на всички!!!
Прекрасни хора, отнасящи се с необходимото внимание и уважение към всеки!!!
 Нещо, което е много важно за всички нас - БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!! :bighug: :bighug: :bighug: