0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #240 -: Ноември 20, 2007, 17:27:36 pm »
Честито, Сълзичка :) Лека бременност и здраво/и бебче/та накрая ;)


Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #241 -: Януари 03, 2008, 13:49:13 pm »
Забременях при док.Стаменов от първи опит ИКСИ.Нямах хиперстимулация.Нямах проблеми при заплащането.Ще имаме близнаци-да са живи и здрави.
Пожелавам го от сърце на всички. :D

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #242 -: Януари 03, 2008, 14:57:27 pm »
Честито, мила! :lol:  Прекрасна новина! Желая ти лека и безпроблемна бременност!
П.П. Подозирах те аз тебе!  :wink:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #243 -: Януари 03, 2008, 21:47:13 pm »
Отдавна не бях чела тази хубава тема. Честито на всички бъдещи майчета. Славена, много се радвам, че си бременна с близнаци. Не мога да повярвам на колко много хора е помогнал д-р Стаменов освен на нас, това ме изпълва с щастие. Връщам се назад във времето и толкова ми липсва док и екипа му, а когато ходя вече "на гости" в клиниката, сякаш отивам у дома си.
Браво и на всички останали специалисти, които работят за най-хубавата кауза-майчинството. Стоплихте ми сърцето, момичета. Лека бременност на всички и дай боже още хубави новини тук.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #244 -: Януари 12, 2008, 11:46:08 am »
Да се запиша и аз в тази темичка,макар че сигурно ще ме е страх до края.Бременна съм с близнаци в 17г.с. от първи опит ИКСИ при д-р Стаменов.Нямах хиперстимулация,всичко със заплащането беше коректно.Пожелавам на всички момичета скоро да изпитват същите пъстри красиви емоции!!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #245 -: Януари 12, 2008, 12:10:41 pm »
Миличка, вече ти честитихме, но искам пак да ти пожелая и то точно на рождения ти ден много здраве и успех до края! Да дадеш живот на две красиви и здрави бебчета!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #246 -: Януари 14, 2008, 19:37:41 pm »
Ole, честито и тук :D. Лека бременност, здрави и ако може и послушни  :wink: бебчета!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #247 -: Януари 16, 2008, 23:31:23 pm »
имам вече син на 2.5месеца от втори опит ин витро при д-р Янакиева-Света София хиляди благодарности на нея и д-р Вакрилов-ембриолога,без тях нямаше да имам Божидар.Имайте вяра стискам палци на всички поели този път,успех.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #248 -: Януари 17, 2008, 11:35:35 am »
nedian, честита радост.Много здраве и радост.[/b][/color]
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #249 -: Януари 24, 2008, 12:48:01 pm »
Аз рядко пиша във форума,но като четох постовете ви в тази тема, не се сдържах - бременна съм от първи ИКСИ опит при д-р Стаменов! Нямаше хиперстимулация, нямах никакви оплаквания. Той е страхотен лекар и човек и съм благодарна на него и целия му екип за радостта, която изживяваме! Признавам си,че избрах него за Нашия лекар след като четох мненията ви в този форум,така че искам да благодаря и на всички момичета, писали тук. Успех на всички, очакващи двете чертички!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #250 -: Януари 24, 2008, 15:31:12 pm »
Аз рядко пиша във форума,но като четох постовете ви в тази тема, не се сдържах - бременна съм от първи ИКСИ опит при д-р Стаменов! Нямаше хиперстимулация, нямах никакви оплаквания. Той е страхотен лекар и човек и съм благодарна на него и целия му екип за радостта, която изживяваме! Признавам си,че избрах него за Нашия лекар след като четох мненията ви в този форум,така че искам да благодаря и на всички момичета, писали тук. Успех на всички, очакващи двете чертички!
Честито.Леки  :cloud9:месеца и на финала здрво  :bori_020:
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #251 -: Януари 31, 2008, 19:35:46 pm »
забременях при д-р Александров АГ-Варна ( вече 17 г.с), това е най добрият ин витро специалист в БГ. Перфектен лекар прекрасен човек.


благодаря Ви д-р Александров
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #252 -: Февруари 01, 2008, 17:41:22 pm »
Сбъдна се една част от мечтата ми : да се запиша в тази темичка. :)

Бременна съм от първи опит ИКСИ при д-р Владимиров.
Прекланям се пред професионализма и всеотдайността на д-р Владимиров, д-р Тачева и целият екип на МЦ София. :balk_81: :balk_81: :balk_81:
Имаме доста път да извървим още до срещата с моето малко слънчице, но се моля с помощта на д-р Владимиров, д-р Начев /ендокринолог/ и д-р Рангелова /хематолог/ да стигнем до края.

Благодаря и на всички вас, защото без "Зачатие" нямаше да намеря верния път.
 :bighug: :bighug: :bighug:

П.П. Другата ми мечта е да имам възможност да пиша в "Статистика на успеха"
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #253 -: Февруари 01, 2008, 17:44:52 pm »
 Е,Гали,престраши се най-после!Откога чакам да ти честитя!Дано всичко е наред и да изпълниш и другата си мечта!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #254 -: Февруари 01, 2008, 19:32:01 pm »
Честито!
  • От все сърце желая леки :cloud9: и накрая здраво :bori_020:
[/b][/color]
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #255 -: Февруари 01, 2008, 20:32:22 pm »
galli, честито! Най-прекрасните 9 месеца ти пожелавам!

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #256 -: Февруари 02, 2008, 13:11:10 pm »
Сбъдна се една част от мечтата ми : да се запиша в тази темичка. :)

Бременна съм от първи опит ИКСИ при д-р Владимиров.
Прекланям се пред професионализма и всеотдайността на д-р Владимиров, д-р Тачева и целият екип на МЦ София. :balk_81: :balk_81: :balk_81:
Имаме доста път да извървим още до срещата с моето малко слънчице, но се моля с помощта на д-р Владимиров, д-р Начев /ендокринолог/ и д-р Рангелова /хематолог/ да стигнем до края.

Благодаря и на всички вас, защото без "Зачатие" нямаше да намеря верния път.
 :bighug: :bighug: :bighug:

П.П. Другата ми мечта е да имам възможност да пиша в "Статистика на успеха"
А, престраши се най-после!  :lol: Хайде, сега, моля те, си пусни и темичка, че току-виж тук се напълнило след малко с честитки!  :wink: И, миличка, както бях сигурна, че ще забременееш, така съм и сигурна, че в най-скоро време ще пишеш и в другата темичка! Целувам ви двамата с бебчо и стискам палци до края!  :bighug: :balk_21:

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #257 -: Февруари 11, 2008, 11:31:59 am »
Записвам се и аз в тази прекрасна тема :D
Бременна съм от 3-ти опит ИКСИ-ТЕСЕ при д-р Александров, АГ Варна, на който немога да намеря думи да изкажа безкрайната си благодарност! :D
Очакваме близнаци и искам да пожелая на всички момичета от Зачатие да не спират по пътя към дългоочакваната си мечта!Бъдете силни и вярвяйте! :D
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #258 -: Февруари 11, 2008, 12:22:36 pm »
st, честитоооооооооо
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #259 -: Февруари 11, 2008, 16:08:43 pm »
Записвам се и аз в тази прекрасна тема :D
Бременна съм от 3-ти опит ИКСИ-ТЕСЕ при д-р Александров, АГ Варна, на който немога да намеря думи да изкажа безкрайната си благодарност! :D
Очакваме близнаци и искам да пожелая на всички момичета от Зачатие да не спират по пътя към дългоочакваната си мечта!Бъдете силни и вярвяйте! :D
Честито! Лека и безпроблемна бременност! И браво на д-р Александров!