0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #920 -: Ноември 10, 2009, 19:41:45 pm »
Благодаря ти,du6ka,за бързия отговор.А аз съм мотек,но няма значение.
В петък ще ходя при док и не знам какво ще ми предложи след това неуспешно ИКСИ,затова исках да разбера как процедира на ЕЦ.Финансово се изчерпах доста и не знам как ще продължа.От това,което пишеш не звучи много естествено,но ще мислим.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #921 -: Ноември 10, 2009, 19:45:51 pm »
Коригирах се! Извинявай!  :lol:

*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #922 -: Ноември 11, 2009, 08:59:16 am »
аз утре съм на тест-дойде денят на истината-само,че нямам никакви по-различни усещания,за тези 10 дни имах някакви спазми но много леки и те отминаха,дали е лош знак-утре всичко ще се разбере-успех на всички,които утре са на тест.
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #923 -: Ноември 11, 2009, 09:10:47 am »
mimili, успех утре!  :crossfingers: :bfp: :goodluck:

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #924 -: Ноември 11, 2009, 09:13:49 am »
Благодаря du6ka,
И за мен беше полезно да прочета твоя пост. Знаех от доктор Владимиров, че ще има някакви инжекции, но той бе казал умерено. Мен също ме вика на 5 ден.
Само да попитам кога се плаща процедурата?!!
Предната ми процедура, която правих през юли месец ми излезе и на мен около 10 000 лева.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #925 -: Ноември 11, 2009, 09:23:42 am »
Плаща се до деня на трансфера - пише го на фактурата най-отдолу с червено! Аз по принцип плащам всичко на края! Успех ти желая!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #926 -: Ноември 11, 2009, 09:28:40 am »
Благодаря мила  :bighug:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #927 -: Ноември 11, 2009, 09:31:10 am »
аз утре съм на тест-дойде денят на истината-само,че нямам никакви по-различни усещания,за тези 10 дни имах някакви спазми но много леки и те отминаха,дали е лош знак-утре всичко ще се разбере-успех на всички,които утре са на тест.

mimili,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #928 -: Ноември 11, 2009, 09:37:45 am »
mimili  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #929 -: Ноември 11, 2009, 11:47:57 am »
аз утре съм на тест-дойде денят на истината-само,че нямам никакви по-различни усещания,за тези 10 дни имах някакви спазми но много леки и те отминаха,дали е лош знак-утре всичко ще се разбере-успех на всички,които утре са на тест.
Успех миличка!  :goodluck:

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #930 -: Ноември 11, 2009, 20:54:18 pm »
Здравейте, бих искала да ви попитам колко време след като започнахте да ходите при доктора той реши да предприеме конкретна процедура- ИКСИ< ИН витро и т.н. Наясно съм, че е индивидуално според годините, причините да няма бебе, но ако някой сподели бих се радвала да видя за какъв период става дума.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #931 -: Ноември 11, 2009, 21:01:23 pm »
Доре, на мен още на третия преглед ми каза, че препоръчва ИКСИ. Диагнозата, която ми постави - намален ЯР. Това беше юни/юли месец. Октомври започнахме процедура, която за съжаление завърши с отрицателен резултат.
Ти от кога посещаваш клиниката?
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #932 -: Ноември 11, 2009, 21:29:16 pm »
Доре,и при мен като при Roxi още на втория преглед ми каза,че имам намален ЯР и ми предложи ИКСИ/това беше през юни/.Остави ни да мислим какво да правим,защото спомена за сума около 7000лв,които всъщност станаха 9000лв/бях на силна стимулация/.През октомври го почнах,но за съжаление след пункцията от 4 фоликула,нямаше нито една хубава яйцеклетка и всичко приключи.В петък отивам при него да говорим какво ще правим от тук нататък.
Така,че всичко е въпрос на разговор с доктора,и на пари :(
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #933 -: Ноември 11, 2009, 21:33:09 pm »
motek, съдбата ни до момента е горе-долу еднаква. Разликата е, че при мен от 4 фоликула извадиха 4 яйцеклетки. Върнаха ми две и до там. И аз в петък мисля да ходя. И във времето сме се движели заедно. Надявам се нямаш нищо против - ще те питам нещо на лични?
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #934 -: Ноември 11, 2009, 21:47:21 pm »
До сега съм ходила на два прегледа-начало на цикъла и на 20-ти ден, сега ще се видиме на 2-3 ден като ми дойде, до сега ми е пуснал прогестерон и хламидий. Носех си много направени хормони от друго място и затова не ми е пускал.Спермограмата ни е перфектна.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #935 -: Ноември 11, 2009, 21:53:47 pm »
При нас на втория преглед каза, че сме за икси, поради мъжки фактор. Това стана октомври, а ноември започнахме процедура. Малко беше претоварен по това време, но успя да ме вмъкне в графика си (бях настоятелна).
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #936 -: Ноември 12, 2009, 08:38:55 am »
Здравейте,момичета.Вчера ми беше крьвния тест,за сьжаление отрицателен.Стискам палци на другите момичета в очакване на теста.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #937 -: Ноември 12, 2009, 09:38:27 am »
Боби, вчера се сетих за теб, че си на тест. Датата беше много хубава, но... Съжалявам  :bighug:. Какво ще правите сега? Каза ли ви нещо Владимиров? На мен нищо конкретно не ми каза. Утре или в понеделник ще ходя на преглед, за да видим как ще продължаваме. На първо време трябва да си подадем документи за фонда, защото не сме. И така. Успех от тук нататък!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #938 -: Ноември 12, 2009, 09:56:41 am »
Здравейте,момичета.Вчера ми беше крьвния тест,за сьжаление отрицателен.Стискам палци на другите момичета в очакване на теста.

Мила Боби, не унивай! Бъди силна и вярвай, че следващия път ще успееш!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #939 -: Ноември 12, 2009, 09:59:40 am »
Bobi78,Roxy ,кураж момичета!
Аз имам проблем. Предстои ми среща с Доктора.Морфологията ни е зле. Не мога да преценя какво да правим класическо ИКСИ , или такова със съвсем лека стимулация.Ако правим класическо ще имаме средства за един опит, а ако е с лека стимулация , може би със същите средства ще можем да направим 2 , ако евентуално първото е неуспешно. Не знам какво да правим. :(Вие какво ще ме посъветвате?Никъде не мога да открия статистика за успеваемостта при едното и другото в тази клиника.