0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #220 -: Ноември 21, 2008, 00:59:37 am »
Днес разгледахме бебо и искам да се похваля, че ще ставам мама на мъж!!!! Всичко му е наред и аз съм много щастлива!!!! Направо ми се разтрепераха краката като излязох от прегледа!   :balk_48:  Толкова се развълнувах!!!! Таткото естествено също е много доволен, защото това си беше неговата заявка - да е  :bori_004:!
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #221 -: Ноември 21, 2008, 08:10:17 am »
Браво Олимпия-нека да ви е живо и здраво малкото мъжленце :)

*

    Aubergine

Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #222 -: Ноември 22, 2008, 12:09:59 pm »
Честит първи сняг, бъдещи мами!
Толкова му се зарадвах, стана ми коледно на душата, някак уютно, направих си чай с канела и стафиди, в следващия момент спря тока /отопляваме се с климатик/ и... дотам бях с коледното настроение и уюта :twisted: :lol:

Olimpia , честито ти мъжко майчинство, или може би бременеене е по-правилно :bori_001: :)
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #223 -: Ноември 22, 2008, 12:24:39 pm »
Честит юнак Олимпия :) Само радости и много лека бременност до края :)
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #224 -: Ноември 22, 2008, 22:51:03 pm »
Здравейте момичета.аз искам да се похваля малко нескромно,но съм много щастлива,а бях доста притеснена преди няколко дни.Правихме фетална морфология на бебчо днес и се развива за сега добре(да не ме чуе дявола),всичко си има и май ще е мома,но не е 100% сигурно.
Олимпия честито ти мъж и всичко да е по мед и масло до края.
Лека вечер момичета.
« Последна редакция: Ноември 22, 2008, 22:53:02 pm от Stela74 »
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #225 -: Ноември 23, 2008, 09:13:42 am »
Олимпия честито ти мъжле лека бременност до края :bori_004: :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #226 -: Ноември 23, 2008, 12:13:04 pm »
Здравейте момичета,малко съм притеснена - в 35г.с. съм днес бях на преглед и доктора видя че пикучния мехур на бебето е уголемен.Каза че може да се дължи на това че не е пишкало,но утре ме вика пак да го види.Притеснено ми е дано е наред,досега е бил винаги в норма.Имали ли сте подобен проблем,споделете ако имате информация.
*

    Aubergine

Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #227 -: Ноември 23, 2008, 12:31:20 pm »
Здравейте момичета,
за съжаление няма да се записвам в близнашката тема, тъй като единият ембрион няма пулс, но за сметка на него сърчицето на другия бие доста силно, разтреперих се като го чух.
Утре ще правя имунологични изследвания пак.

Stela74, много хубава новина, браво :)

Пожелавам ви приятен ден и усмивки!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #228 -: Ноември 23, 2008, 12:34:34 pm »
Благодаря ви много за пожеланията! Да ви се връща! Уж исках момиченце, а сега два дена не мога да си намеря място от кеф и чак си поплаквам от време на време от радост!!!! Може би след толкова чакане и надежди, ревове и отчаяние, най-после това бебче придобива реален вид. Усещам го как си мърда, а и вече мисля за него като за реално човече - и търсим мъжко име!!!! Толкова е хубаво!!! :))) Пожелавам на всички леко бременеене! :)
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #229 -: Ноември 23, 2008, 12:57:26 pm »
Да се похваля и аз. Вчера чухме пулсчетата и двете ембриончета. Док много ги хареса. На 06.12 пак сме на преглед.

Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #230 -: Ноември 23, 2008, 13:11:16 pm »
Олимпиа, честити сини гащи на щъркела.

Магичка, а на тебе честити биещи сърчица!  :D 

Патладжанке, честито биещо сърчице и на тебе! Не съжалявай за другото ембрионче, с едно бебче бременността не е толкова рискова и ще ти е по-леко като усещания!

Аз пък съм станала като стара баба - едва ходя, все нещо ме боли и натиска. Не ми се мисли какво ще е с напредването на бременността. Днес като ми се схвана дясната тазобедрена става и ме стегна като менгеме и край с разходката - седнах и едва се вдигнах после.
  09.11.2007
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #231 -: Ноември 23, 2008, 13:21:12 pm »
Жабче, не искам да те отчайвам, обаче тепърва почват болежките и тежестта, не само като вървиш, ами и като лежиш. Аз от 6тия месец като лежах наляво ми се схващаше крака, на гръб нали не може, а и ми ставаше лошо, надясно получавах киселини... общо взето спях седнала. За вървенето да не говорим, добре че имам корав мъж да ме мъкне  :lol:. Осмия месец го изкарах буквално на легло, чиниите дори миех седнала на стол... Дано при теб нещата са по-леки, обаче с две бебчета тежестта си е огромна.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #232 -: Ноември 23, 2008, 14:21:27 pm »
:hug2:Патладжанче, сега трябва да си спокойна и да го пазиш  :heartbeat: то Юнак!
Едно такова силно има в подписа ми, знам как се чувстваш!
При мен второто беше спряло в 8ма седмица....

 yahoo_17Късмет на всички и на финала зрави и силни бебенца!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #233 -: Ноември 23, 2008, 14:29:20 pm »
Олимпиа, честити сини гащи на щъркела.

Магичка, а на тебе честити биещи сърчица!  :D 

Патладжанке, честито биещо сърчице и на тебе! Не съжалявай за другото ембрионче, с едно бебче бременността не е толкова рискова и ще ти е по-леко като усещания!

Аз пък съм станала като стара баба - едва ходя, все нещо ме боли и натиска. Не ми се мисли какво ще е с напредването на бременността. Днес като ми се схвана дясната тазобедрена става и ме стегна като менгеме и край с разходката - седнах и едва се вдигнах после.

Ооох и аз страдам от сериозна тежест, от ляво така ме наболява кръста, че едва стъпвам на тоя крак, сега трябва да се разхождам, ама нямам сили. То не остана много, но пък и бебка се е закрила на топличко и май няма никакви мераци да се ражда, въпреки че вече всички я чакаме с нетърпение, а и  то не остана.

Успех и честито на всикчи бъдещи мами.
На мен вече ми е едно коледно, а и с новините за снежеца паднал в по-голямата част от странта съвсем.
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #234 -: Ноември 23, 2008, 15:40:04 pm »

  julia_m Леко раждане и късмет!!!
 Тя бебка хубаво си стои на топло ама време и е вече :P
 
*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #235 -: Ноември 23, 2008, 17:07:48 pm »
Здравейте! И аз да се запиша. В 10-та седмица съм вече.

Успех и лека бременност на всички бъдещи мами във форума и от мен!
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #236 -: Ноември 23, 2008, 19:59:55 pm »
Добре дошла smile76.Леки и безпроблемни  :cloud9:
 julia_m леко раждане и много късмет.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #237 -: Ноември 23, 2008, 21:44:14 pm »
Smile76, :welcome_1: и леко бременеене!
Aubergine, и едно да е, важното е да е живо и здраво!!!!
julia_m, желая ти лека и назабравима среща с принцесата! Явно й трябва още малко време да се подготви и разхубави :)))
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #238 -: Ноември 24, 2008, 11:43:00 am »
Здравейте момичета.Как сте в този студен и заледен ден?Как се придвижвате,защото мен много ме е страх да не падна някъде?

Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #239 -: Ноември 24, 2008, 12:02:02 pm »
Парси, никак не се придвижваме. Заради поледицата днес пропуснах последното занятие на курса за бременни.  :( Но още с излизането от входа успях да се подхлъзна леко, видях, че всичко по улиците и тротоарите е лед и бавно и славно се прибрах обратно. Никъде няма да мърдам докато не се поразледи. Че и е студено освен всичко останало.
  09.11.2007