0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Big Brother 4
« Отговор #120 -: Септември 24, 2008, 11:08:43 am »
Да, така се говори тук!
И-каме си и не ме е срам от това!
Моето мнение е че диалектите и наречията са богатство на езика.
Старая се да говоря правилно само на официални разговори, но не мисля че успявам всеки път.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Big Brother 4
« Отговор #121 -: Септември 24, 2008, 11:11:50 am »
Ели ти май искаш да вкарат този от аватара ти,нали? :lol:

представям си...ама поне няма да са само женски ( и манолчо  :lol: де)Вие гледате ли нова+
 

Аз ги гледам в нета и все повече почвам да се съмнявам в Мила  :?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #122 -: Септември 24, 2008, 11:13:17 am »
Тъкмо щях да се разправям на тема 'селско говорене' ма гледам Ели ме изпревари.
Ми Лорка, ще ме прощаваш, но тук примерно си говорим меко, това си е нашия си говор.Когато ходя служебно в София или звъня на колегите от другите градове се старая да внимавам, от гледна точка на културния разговор.Но ще знам ако някога се запознаем с теб да не ти говоря, защото не ти се слуша 'селско говорене'.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #123 -: Септември 24, 2008, 11:14:40 am »
Ели ти май искаш да вкарат този от аватара ти,нали? :lol:

представям си...ама поне няма да са само женски ( и манолчо  :lol: де)Вие гледате ли нова+
 

Аз ги гледам в нета и все повече почвам да се съмнявам в Мила  :?
дали? аууууууу много грубо наистина , ако се гаврят с това! малко ме съмнява да ви кажа да е мисися!
Re: Big Brother 4
« Отговор #124 -: Септември 24, 2008, 11:20:12 am »
Ама обърни внимание как е в час с всичко,толкова бързо се ориентира,знае къде й размазан грима,цвета на дрехите.....и т.н.
Дано да й е мисия,ако ли не просто шапка й свалям колко добре се справя като се има в предвид състоянието й!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #125 -: Септември 24, 2008, 11:22:25 am »
Съмнявам се да е мисия, според мен жената е наистина сляпа.
Re: Big Brother 4
« Отговор #126 -: Септември 24, 2008, 11:29:34 am »
И аз мисля че Мила е незряща.
Добре че е Манолчо ,че като ги гледам един огън не могат да запалят :lol:Аз нямам нова+ ,и се чудя с какво се прехранват,имат храна в куфарите ли,какво? :D
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #127 -: Септември 24, 2008, 11:30:16 am »
Ели ти май искаш да вкарат този от аватара ти,нали? :lol:

Него няма как, но някой, който прилича - може :wink:



Но ще знам ако някога се запознаем с теб да не ти говоря, защото не ти се слуша 'селско говорене'.

В този ред на мисли, аз също трябва да си затварям устата  :?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #128 -: Септември 24, 2008, 11:30:48 am »
И аз нямам нова плюс, ама се регистрирах в сайта им и мога да ги гледам онлайн...ма не ща! :oops:

Но ще знам ако някога се запознаем с теб да не ти говоря, защото не ти се слуша 'селско говорене'.

В този ред на мисли, аз също трябва да си затварям устата  :?


Спокич, фъстък, с тете двете ще си говорим МЙЕКО пък който не ще да ни слуша много му здраве ;)
« Последна редакция: Септември 24, 2008, 11:32:26 am от Мимка »
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #129 -: Септември 24, 2008, 11:41:37 am »
И аз нямам нова плюс, ама се регистрирах в сайта им и мога да ги гледам онлайн...ма не ща! :oops:

Но ще знам ако някога се запознаем с теб да не ти говоря, защото не ти се слуша 'селско говорене'.
В този ред на мисли, аз също трябва да си затварям устата  :?

Спокич, фъстък, с тете двете ще си говорим МЙЕКО пък който не ще да ни слуша много му здраве ;)

 :balk_21:

И за да не спамя темата, да си кажа и аз мнението за Мила
Направо съм раздвоена. :?
Или наистина не е сляпа, или почти до съвършенство координира движенията си  :?
Има нещо съмнително.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #130 -: Септември 24, 2008, 11:58:41 am »
 За мекото говорене и аз да си кажа.
Знам как е в Пловдив, ама елате да чуете в Бургас, Ямбол или Елхово. Оле-мале!
Като се замисля, май в по-голямата част на Бг се говори така.
Хич не ми дреме! Който не му харесва, да си запушва ушите!
Най-любимото ми е някой , дет не може да събере две числа да ми се подиграва на мекия говор.  :lol: :lol: :lol:

 За да не е чист спам, казвам , че нямам фаворит още, и като гледам, май няма и да имам. Ще чакам мъжете аз  :lol: :lol: :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Big Brother 4
« Отговор #131 -: Септември 24, 2008, 12:31:32 pm »
Ааааа, и ние в село Варна и село Шумен така говорим...по селски:)
и морето ни е селско ама гражданчетата много му се радват...как плискат във водата:)

Аз също нямам фаворитка и се съмнявам да открия такава сред интригантките:).надявам се да има интересни моменти като ги съберат с мъжете, но повече се надявам на сървайвър:)
Re: Big Brother 4
« Отговор #132 -: Септември 24, 2008, 12:36:05 pm »
и морето ни е селско ама гражданчетата много му се радват...как плискат във водата:)
Цъкк, не гражданчетата, а гражданьете  :wink:

То и аз гражданка, уж не мьекам, ама пък моем си оратим по шопски :lol: :lol: :lol: А мекото е разнообразие и богатство на езика, и не виждам защо изобщо трябва да се обиждат по този начин хора, които говорят по този начин.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #133 -: Септември 24, 2008, 12:58:21 pm »
не се карайте, в Русе се говори най меко.признавам си, че като дават интервюта от тук ме дразни като чуя.
по темата за ББ - новото попълнение днес го гони махмурлук :lol:
имат изпълнена първа мисия и довечера дискотека с любими песни.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #134 -: Септември 24, 2008, 13:16:19 pm »
1.
Аз пък с нетърпение чакам да покажат мъжкото присъствие в къщата  :oops: :lol:

2.
Ще чакам мъжете аз  :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: Айде на опашкатаааааа  :wink:


Абе аз снощи заспах и новата звезда не съм я фиксирала  :?
А довечера ще гледам конкурентното предаване  :wink:
Я кажете нещо за въпросното попълнение  :?

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #135 -: Септември 24, 2008, 13:40:17 pm »
въпросното попълнение е крупие от Пловдив, разведена с дете.влезе снощи ня мястото на Нели.снощи се напи, а днес заяви,че не консумира алкохол.плаче постоянно,че няма багаж и носи дрехите на останалите.струва ми се,че ще е първа изгонена.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Big Brother 4
« Отговор #136 -: Септември 24, 2008, 14:01:04 pm »
Момичета не става въпрос за мекото говорене. Аз живеех в Петрич 9 години-да не ви казвам там как се говори. И ми беше мн трудно като се преместих да се науча да говоря правилно. Просто мацката се прави на коя съм аз,колко е красива и умна обаче не знае къде да сложи ударението например на думата казал. То и аз не говоря правилно,обаче като съм на такова място гледам да не се излагам.
Извинявайте ако съм обидила нещо, не беше това идеята!
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #137 -: Септември 24, 2008, 14:17:13 pm »
Абе, нещо речника ойде у ряката, май...
 
lorka888, най-вероятно не си обдила никого, като гледам какво са писали момичетата, ама да ти кажа честно ми беше неприятно да ти прочета предпоследния постинг. Малко брутален ми се вижда речника. "Сланини, селски говор, старец дето я праска"  8O ..... Като пишеш за тези работи, барем не се извинявай, особено на пълничките. Няма как всички да са идеални 90-60-90... Какво като има самочувствие момичето? Дай сега като има някое кило отгоре и да се скрие в миша дупка или да ходи с вълнен пуловер на аквапарк?!?
По би ми било интересно да гледам и да коментирам ситуации, случки и т.н., от колкото външния вид на някой. Честно!

Много бързо ги подгони параноята девойките. Така е то, като са гледали до сега предаванията. Тезинки двете дето изпитват незрящата девойка май най-параноясаха  :lol:
Дали наистина е незряща? Може да си задавам циничен въпрос, ама...И мен ме е подгонила явно параноята :lol: Не съм гледала подробно обаче и не мога да преценя. Но още като влизаше ми се появиха съмненията. Знам ли?

Я раздуйте, Манол жъне ли успехи или?

А модистката от Варна/Бургас - много песимистична натура.
Баба Самие ми е симпатична от малкото, което съм гледала.

Споделям мнението на Counterfeit, слаб ми се види сезона. Може и да не гледам, само да следя обзора тука. 


Поздрави! 
« Последна редакция: Септември 24, 2008, 14:50:24 pm от Nina »
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #138 -: Септември 24, 2008, 14:26:07 pm »
1.
Аз пък с нетърпение чакам да покажат мъжкото присъствие в къщата  :oops: :lol:

2.
Ще чакам мъжете аз  :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: Айде на опашкатаааааа  :wink:






Я да се запиша и аз о време, че като гледам навалица ще стане! :wink:

Колкото до МИЛА - още при влизането й ми направи впечатление как при разговора й с М.Цветков го гледаше право в очите. Колкото и да се ориентира по шума, гласа или други звуци, прекалено право го гледаше...Ма знам ли може и мен параноята да ме обхваща... :lol:
« Последна редакция: Септември 24, 2008, 14:35:47 pm от twin »
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #139 -: Септември 24, 2008, 14:43:59 pm »
60-90-60...

Нинче, сладурка, айде да не са баш това идеалните мерки, ами 90-60-90 ;)
 :lol: :lol: :lol:.Иначе и аз си мечтая за талия 90, ако ме разбираш ;)